GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Cam

kategorisinde 4724 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Cam

Cam, günlük hayatta kullandığımız eşyaların en doğal ham maddelerinden biridir. Oto cam aksesuar otomobilinizin hem içten hem de dıştan görünümünü etkileyen bir aksesuar çeşididir. Oto cam aksesuarları arabanızın camlarının yalnızca güzel görünmesine katkı sağlamaz. Aynı zamanda ön, arka ve yan camlar ile aynaları dış etkilerden korumaya yarayan otomobil cam aksesuarları da vardır.

Oto Cam Aksesuar Çeşitleri Nelerdir?

Cam

Oto cam aksesuarlarının birçok çeşidi vardır. Cam tamir ekipmanından cam pusulalarına kadar birçok ürün mevcuttur. Birbirinden farklı cam amblemleri bunların başında yer alır. Arabanızın genelde ön veya arka camını süslemek için kullanacağınız bu amblemlerin özellikle vantuzlu olanları çokça tercih edilir. Bu aksesuar tuttuğunuz takımın sembolü şeklinde olabileceği gibi hayvan motifleri, film ve çizgi film karakterleri de cam amblemlerinde kullanılan diğer figürlerdir. Eğer bir anahtarlığı, minik bir oyuncağı ya da kendi yaptığınız bir ürünü camınıza asmak istiyorsanız cam vantuzu alarak bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Cam vantuzları çeşitli ebatlarda temin edilebilir. Vantuzlar ve benzeri oto cam aksesuar fiyatları oldukça uygundur.

En Çok Tercih Edilen Modeller

Cam

Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen oto cam aksesuar modelleri arasında cam yazıları yer almaktadır. Kullanıcı zevkine göre üretilmiş dekor plakaların yanı sıra okul taşıtı gibi bulundurulması zorunlu cam yazıları da bu kategori içerisinde yer almaktadır. Yine cam rüzgarlığı en fazla ihtiyaç duyulan aksesuarlardan bir tanesidir. Benzer şekilde ayna rüzgarlıkları da çokça satın alınmaktadır. Mahremiyete önem veren biriyseniz ilginizi çekecek bir diğer aksesuar cam filmleri olacaktır. Cam filmi temizleyici ve cam filmi yapıştırma aparatı da bununla ilgili diğer ürünlerdir. Araç için üretilmiş olan bayraklar da bu kategoride yer alır. Türk bayrağının yanı sıra futbol takımlarının bayrakları da vantuzlu çeşitleri ve sticker ile camlarınızı süsleyecektir. Birbirinden kaliteli oto cam aksesuar markaları ve çeşitlerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Farklı İşlevleriyle Öne Çıkan Aksesuarlar

Cam

Oto cam aksesuar modellerinden bazıları aksesuar olmasının ötesinde işlevlere sahiptir. Otomobili havalandırmak için kullanılan cam açma kolu bunlardan bir tanesidir. Eski tip araçların camları manuel özelliktedir ve çevirmeli kol ile cam açılır. Yeni tip araçlarda ise genellikle tüm camlar otomatiktir. Ve cam açma düğmesi ya da cam indirme kaldırma modülü olarak adlandırılan düğmelerle açılıp kapanır. Her araba modelinin kendine has bir cam düğmesi vardır. Bunların yanında camlarda oluşabilecek sıkıntıları gidermek için kullanılan birtakım aletler mevcuttur. Cam tamir parçası, sürgülü cam tamir seti, sağ ön ve arka ile sol ön ve arka camlar ve de en ön ve en arka camlar için ayrı ayrı cam tutma klipsleri de diğer ürünlerdir. Tüm bunların yanında güneşten korunma amaçlı oto cam güneşliği ve perdesi vardır. Daha fazla oto aksesuar için Oto Yedek Parça & Aksesuar kategorimiz sizi bekliyor. Aracınız için lastik ve jant arıyorsanız, bu sayfamızı; tüm otomotiv ürünleri için Oto Yedek Parça Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Oto Cam Aksesuarlarının Faydaları

  • Cam aksesuarlar otomobilinize şık bir görünüm kazandırır.
  • Bunlardan bazıları otomobilinizi güneş, rüzgar gibi dış etkenlerden korumaya yarar.
  • Otomobil camlarında çıkan arızaları gidermek veya camlarınızı tamir etmek için kullanılırlar.
  • Otomobilinizi sıradan olmaktan çıkarır, ona ekstra bir değer katar.
  • Aksesuarlardan bazıları otomobilde uzun yolculuk yapmaktan sıkılan çocuklarınızın dikkatini çeker ve sorun çıkarmalarının önüne geçer.

Oto Cam Aksesuarları Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Otomobilinizin camları için tam olarak neye ihtiyaç duyduğunuzun farkında olun.
  • Aldığınız aksesuarın kalitesinden ve uzum ömürlü olduğundan emin olun.
  • Doğru ebattaki ürünü tercih edin.
  • Otomobilinizin modeline uygun olan ürünü alın.
  • Kullanırken camlarınıza zarar vermemeye özen gösterin.