GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Branda, Örtü

kategorisinde 96868 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Branda, Örtü

Branda, örtü modelleri dayanıklı malzemelerle üretilir. Oto branda çeşitlerini kullanarak arabanızı dış etkilere karşı koruma altına alabilirsiniz. Evinize geldikten sonra arabanızın üstünü brandanızla ya da örtünüzle kapatabilirsiniz. Brandalar ve örtüler donma sorununa karşı dayanıklıdır. Kış aylarında arabanızın camlarının hasar almasını önlemek için bu ürünleri kullanabilirsiniz. Branda örtü fiyatları oldukça ekonomik düzeylerdedir. Araç brandası sipariş ederek yağmur ve dolu gibi hava olaylarına karşı da koruma elde edebilirsiniz.

Branda, Örtü Modelleriyle Arabanızı Koruyun

Branda, Örtü

Kalın kumaşlara sahip olan örtülerle arabanızın camlarını çeşitli nesnelerin yaratabileceği hasarlara karşı koruyabilirsiniz. Örtülerin katlanabilir yapısı sayesinde aksesuarınızı dar alanlarda saklayabilmeniz kolaylaşır. Pamuklu araba brandası çeşitleri, camlarınıza ve otomobilinizin yüzeyine zarar vermeden koruma sağlar. Dikişli brandalar sağlam yapılarıyla güven verir. Lastikli uçlara sahip olan ürünleri arabanıza kısa bir sürede giydirebilirsiniz. Lastikler brandanızı sabitleyebilmenizi sağlar. Polipropilen fitillerle güçlendirilen brandalar son derece dayanıklıdır. Su geçirmez araç brandası kullanarak otomobilinizin kuru kalmasını sağlayabilirsiniz. Su geçirmez kumaşlar suyu iter. Suyun emilmemesi sayesinde brandanızın ağırlığı artmaz.

Çok Yönlü Kullanım Olanağı Sunan Brandalar

Branda, Örtü

UV ışınlarına karşı koruma yaratan brandalar aracınızı zararlı etkilerden korur. Araç oto brandası ile arabanızın boyasının yıpranmasını önleyebilirsiniz. Kış mevsimi için üretilen koruyucu brandalar da vardır. Kar ve buz önleyici brandalar kalın kumaşlarıyla dikkat çeker. Kış aylarında arabanızın karlarla ve buzlarla kaplanmasını engellemek için bu brandalardan yardım alabilirsiniz. Çift taraflı olarak üretilen branda modelleri, her iki yönü de kullanabilmeniz için uygundur. Branda çeşitleri arasında dayanıklı bezlerle imal edilen ürünler de bulunur. Bez araba brandası sipariş ederek otomobilinizin yüzeyinde oksitlenme oluşmasını önleyebilirsiniz. Aracınızın dış görünümünü korumanız, iyileştirmeniz için Krom Kaplama kategorisindeki ürünleri de inceleyebilirsiniz. Yağmurlu havalara karşı her zaman önleminizi almış biri olarak yola çıkmak isterseniz Silecek ve Ekipman kategorisindeki ürünleri de tercih edebilirsiniz.

Güneşe Karşı Koruma Yaratan Ürünler

Branda, Örtü

Otomobilinizi güneşin yıpratıcı etkisinden korumak için araç üstü branda modellerini kullanabilirsiniz. Bu brandalar arabanızın aşırı ısınmasını engeller. Brandalar arabanızın döşemelerini korumanızı sağlar. Renk solması sorununu önlemek için gündüz saatlerinde brandanızı otomobilinize geçirebilirsiniz. Brandalar oldukça hafif şekilde üretilmiştir. Hafif olan pratik ürünleri tek başınıza kolayca taşıyabilirsiniz. Brandaların tasarımları da işlerinizi kolaylaştırır. Geçmeli brandalar özel dizaynlarıyla kullanım kolaylığı sunar. Otomobillerin yanı sıra motosikletler için üretilen brandalar da vardır. Motorunuzun ıslanmasını önlemek için branda kullanabilirsiniz. Motor brandaları, selenizi ve göstergelerinizi sıcaktan ve soğuktan korur. Tüm diğer araç dışı aksesuar ürünleri için de Araç Dışı Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilir, örneğin çamurlukları da Çamurluk kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Özen Gösterilmesi Gereken Noktalar

  • Arabanız için branda sipariş ederken ürünlerin ölçülerinin otomobilinizle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Brandanızın lastiklerinin arabanızın alt kısmına tam oturmasına özen göstermeniz gerekir.
  • Örtünüzün ve brandanızın kurumasını bekledikten sonra katlama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
  • Miflonlu brandalar, yalıtım oluşturan yapılarıyla soğuklara karşı arabanızı korur.
  • Çantalı brandaları, kullanım sonrasında çantalarına yerleştirerek muhafaza edebilirsiniz.

Bu Bilgiler İşinize Yarayabilir

  • Yazlık brandalar ince kumaşlara sahiptir.
  • Kışlık örtüler kalın yüzeyleriyle soğuk havalara karşı yalıtım oluşturur.
  • Branda ve örtü çeşitleri arabaların boyalarına zarar vermez.
  • Su geçirmez brandaları kamp yaparken çadırınızı örtmek için kullanabilirsiniz.
  • UV katkılı brandalar arabanızı güneş ışınlarından korur.