GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Bagaj Havuzu

kategorisinde 28585 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Bagaj Havuzu

Araçların bagajını kirlenmeye karşı koruyan ve orijinal zeminin yıpranmasını önleyen bagaj havuzu çeşitleri kullanışlı ürünlerdir. Halı veya kauçuk malzemeden üretilen bagaj havuzları, araçların markasına ve modeline uygun özelliklerle tasarlanır. Alanında uzmanlaşmış oto aksesuarı markaları tarafından üretilen işlevsel tasarımlı universal ve 3D bagaj havuzu modelleri, size konforlu sürüş deneyimi sunar. Bagajınızda taşıdığınız araç ve gereçlerin ya da alışveriş torbalarının, zemine zarar vermesini engellemek istiyorsanız bagaj havuzu kullanmayı deneyebilirsiniz.

Oto Bagaj Havuzu Nedir?

Bagaj Havuzu

Araçların marka ve modeline uygun formlarla tasarlanan oto bagaj havuzu seçenekleri standart bagaj paspaslarından farklı özelliklere sahiptir. Bagaj zeminini tamamen kaplayan ürünlerin kenarları, 3 - 5 cm yüksekliğinde bariyerle tasarlandığı için tam koruma sağlar. Sıvı ve toz geçirmezlik özelliğine sahip kauçuk bagaj havuzu modelleri, yüksek kenar bariyerleri sayesinde bagaj zeminine dökülen sıvıları ve tozları hapsetmeyi başarır. Bagajınıza zahmetsiz biçimde yerleştirip çıkarabileceğiniz ve kolayca temizleyeceğiniz konforlu aksesuarlarıdır. Arabanızın modeline uygun özellikte tasarlanan ve cazip bagaj havuzu fiyatları sunan ürünleri kullanarak bagajınızı çizilme ve aşınmalara karşı koruyabilirsiniz. Ürünler, yüksek maliyetlerle satın alınan araçların orijinal zemininin ilk günkü gibi kalmasına yardımcı olur.

İşlevsel Tasarımlı Araç Bagaj Havuzu Modelleri

Bagaj Havuzu

Kauçuk araç bagaj havuzu modelleri, iç paspaslar kadar yumuşak yapılı ürünler olmamakla beraber esnektir. Bükülebilen esnek yapısı sayesinde bagajınıza kolayca yerleştirebilirsiniz. Kaymaz taban özelliğine sahip ürünler, bagajınızın düzenli ve temiz kalmasına yardımcı olur. Sıcak ve soğuk hava koşullarına uygun olarak tasarlanan modelleri yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Otomobille uzun yolculuklar yapan çocuklu aileler için elverişli bir model olan kauçuk bagaj havuzu seçenekleri, farklı malzemelerle doldurulan bagaj zeminlerini güvenle korur. Kaymaz özellikli ürünleri tercih ederseniz bagajınıza yerleştirdiğiniz eşyaların ve yiyecek paketlerinin sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Halıdan üretilen modellere göre daha cazip fiyatlar sunan kauçuk otomobil bagaj havuzu çeşitleri kırılan, dökülen ve dağılan yiyecek ambalajlarının araç zeminine ulaşmasına izin vermez. Estetik görünüm önceliğinizi oluşturuyorsa halı bagaj havuzu alternatiflerine yönelebilirsiniz. 3D bagaj havuzu modelleri de seçebileceğiniz diğer işlevsel ürünlerdir.

Universal Bagaj Havuzu Özellikleri

Bagaj Havuzu

Yüksek kaliteli thermo kauçuk malzeme ile üretilen universal bagaj havuzu modelleri konforlu kullanım imkânı tanır. Yapısal özellikleriyle bagaj zeminini toz, sıvı çamur ve çürümeye karşı koruyan paspaslar kaydırmaz ürün özelliğine sahiptir. Hijyenik malzeme ile üretildikleri için koku ve alerji yapmayan ürünler, kolayca yıkanır ve hızlı biçimde kurur. Çoğunlukla 4 - 5 cm bariyer yüksekliği ile üretilen bagaj paspasları, siyah ve gri renk tonlarıyla tasarlanan alternatifler sunarak size seçim yapma şansı tanır. Aşınmalara karşı dirençli malzemeyle imal edilen ürünlerin bazı modelleri ses izolasyonu da sağlar. Aracınızın ölçülerine uygun olarak tasarlanan esnek yapılı universal bagaj havuzu modellerini, kimseden yardım almadan kolayca bagajınıza yerleştirebilirsiniz. Oto lastik ve jant çeşitleri için bu sayfamızı; tüm oto aksesuarları için Oto Yedek Parça Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bagaj Havuzu Kullanmanın Faydaları

  • Kenarları 3 - 5 cm yüksekliğinde bariyerlerle tasarlanan oto bagaj havuzu modelleri araç zeminini toz, kir ve dökülen sıvılara karşı korur.
  • Aşınmaya karşı dirençli malzemeyle tasarlandıkları için uzun ömürlüdür.
  • Kolay temizlenme, yıkama ve kuruma özelliğine sahiptir.
  • Yüksek kaliteli plastik veya kauçuk malzemeden üretilen modeller değişen hava koşullarından etkilenmediği için sertleşme ve kırılma gibi sorunlarına yol açmaz.
  • Bagajınızın her zaman düzenli, bakımlı ve temiz olmasına yardımcı olur.

Satın Alırken Dikkat

  • Şık tasarımlı işlevsel ürün modellerini satın alarak aracınızın değerini artırın.
  • Aracınızın markasına ve modeline uygun ürünleri tercih ederek rahatça kullanın.
  • Yüksek kaliteli malzemeden üretilen, koku yapmayan, leke tutmayan ve sıvı geçirmeyen modelleri satın alın.
  • Kaymaz özellikli ürünleri seçerek bagajınızda taşıdığınız eşyaların ve yiyeceklerin dağılmadan kalmasına yardımcı olun.
  • Cazip ürün fiyatları sunan kaliteli araç bagaj havuzu modellerini seçerek ekonomik alışveriş yapın.