GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Araç Dışı Aksesuar

kategorisinde 491934 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Araç Dışı Aksesuar

Otomobilinizin görünümünü araç dışı aksesuar modelleri ile geliştirebilirsiniz. Farklı arabalara uyumlu dış aksesuar çeşitleri sayesinde otomobiliniz için ideal olan ürünleri bulabilmeniz kolaylaşır. Araç dışı aksesuar markaları kapı koruma fitilleriyle otomobilinizin ısısının sabit kalmasını sağlar. Isı yalıtımı yaratan fitilleri kullanarak yaz aylarında sıcaklardan, kış aylarında ise soğuklardan korunabilirsiniz. Kapı fitilleri sürüş gürültüsünün yarattığı sesi de minimize eder. Araç dışı aksesuar fiyatları çeşitli seçenekleri bir arada içerdiği için bütçenize uygun alışverişler gerçekleştirebilmeniz kolaylaşır. Araç dışı aksesuarları arasındaki anten modelleriyle arabanızın tavan bölümünde kullanabileceğiniz aksesuarlara ulaşabilirsiniz. Radyo yayınlarını sorunsuz şekilde almaya devam edebilmek için antenlerden yararlanabilirsiniz. Araç dışı modifiye aksesuarları arasındaki anten kapaklarını antenlerinizi gizlemek için kullanabilirsiniz. Kapaklar güneşe ve soğuğa karşı son derece dayanıklıdır.

Otomobilleri Şıklaştıran Araç Dışı Aksesuar Çeşitleri

Araç Dışı Aksesuar

Arabanızı daha şık ve kullanışlı hale getirmek için Ayna modellerinden faydalanabilirsiniz. Bu modeller arasında sol ve sağ ayna çeşitleri bulunur. Bunun yanı sıra dikiz aynası modelleri de arabanızda kullanabileceğiniz ürünler arasındadır. Aynalar çatlama, kırılma gibi problemlere karşı oldukça dayanıklı şekilde üretilir. Temizlik maddeleriyle yıkayabilmeniz için uygun olan aynalar sayesinde arkanızdaki araçları net şekilde görebilirsiniz. Araba aksesuar dış ürünleriyle otomobilinizin tasarımını zevklerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Dış ürünler arasında, tasarımınızı zenginleştiren yan basamaklar da bulunur. Yan basamak çeşitleri arabanıza binerken size yardımcı olur. Kaymaz yüzey özelliği, yan basamakların güvenli bir yapı kazanmasını sağlar. Parlak ve dikkat çekici şekilde üretilen yan basamaklarla arabanızın görünümünü geliştirebilirsiniz. Yan basamaklar çizilmeye karşı dayanıklı kaplamalarla üretilir.

Arabanızı Koruyan Aksesuarlar

Araç Dışı Aksesuar

Otomobilinizi yüksek ve düşük sıcaklık değerlerinden koruyabilmek için branda çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Oto dış aksesuar ürünleri içerisinde yer alan brandalar farklı ölçülere sahiptir. Su geçirmez branda modelleri arabanızı kar ve yağmur gibi yağışlardan korur. Güneş ışınlarına karşı koruma yaratan brandalarla yaz sıcaklarında arabanızın renginin bozulmasını önleyebilirsiniz. Geçmeli brandaları otomobilinize kısa bir sürede güvenli şekilde giydirebilirsiniz. Arabanızı olumsuz hava şartlarından koruyabilmeniz için üretilen birçok aksesuar bulunur. Bu ürünler arasındaki çamurluk çeşitleri, bozuk yollardaki su birikintilerinin arabanızın gövdesine sıçramasını önler. Dayanıklı Çamurluk, su ile yıkayarak temizleyebilmeniz için uygundur.

Dış Aksesuarlarla Aracınızın Görünümünü Zenginleştirin

Araç Dışı Aksesuar

Arabalar için geliştirilen etiket, arma çeşitlerini kısa bir sürede otomobilinizin camlarına yapıştırabilirsiniz. Atatürk imzasına sahip olan etiketler arabanızın arka camına şık bir görünüm katar. Tuttuğunuz takımın logosuna yer veren çıkartmaları kullanarak takımınızı vurgulayabilirsiniz. Etiketler camlara zarar vermeyen yapılarıyla kullanıcılarını memnun eder. Etiketler, pratik bir şekilde yapıştırabilmeniz ve sökebilmeniz için uygundur. Arabanızın dış görünüşünü değiştiren birçok ürün bulunur. Bu ürünler arasında pratik hava ızgaraları da vardır. Bu ızgaralar, motorunuzdan yayılan sıcaklığın dışarıya atılabilmesini kolaylaştırır. Parlak görünümlü ızgaralarla arabanızı daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Otomobilinizin dizaynını zenginleştirmek için kapı bölümünde de çeşitli aksesuardan yardım alabilirsiniz. Şık kapı kolları arabanızın tasarımını kişisel zevklerinize göre değiştirebilmenizi sağlar. Kapı kolları özel kaplamalarla üretilen birçok alternatife sahiptir.

Bilmeniz Gereken Önemli Detaylar

  • Sinyal lambaları farklı araba modellerine uyumlu alternatifleri içerir.
  • Işıklı plakalıklarla arabanızın plakasının gece saatlerinde de net şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz.
  • Far çerçeveleriyle otomobilinizin dış görünümünü daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.
  • Cam filmleri, arabanızın iç kısmının dışarıdan görünebilmesini zorlaştırır.
  • Arabanızın ön panjuru hasar aldığında otomobil modelinizle uyumlu ön panjur modelleri arasından yeni bir ürün sipariş edebilirsiniz.

Bunlara Dikkat Etmelisiniz

  • Aynalarınızı silerken yumuşak yüzeye sahip bezleri kullanmanız gerekir.
  • Etiketinizi yapıştırırken arabanızın camının kuru ve temiz olduğuna emin olmalısınız.
  • Arabanızın silecek lastikleri eskidiğinde bunları yenileriyle değiştirerek camınızdan suları kolayca tahliye edebilirsiniz.
  • Otomobilinizin bagajında çekme halatına yer vermeniz, yolda kaldığınızda arabanızı kurtarabilmenizi kolaylaştırır.
  • Tamponunuz için nikelaj kaplama satın alırken aksesuarınızın arabanızın rengiyle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.