GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Lastik, Jant, Ekipmanlar

kategorisinde 80549 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Lastik, Jant, Ekipmanlar

Lastik ve jant ekipmanları, arabanızın zorlu koşullara uyum gösterebilmesine yardımcı olan lastik, jant, kriko, tamir spreyi gibi ürünleri içerir. Yazlık ve kışlık lastikleri sipariş ederek mevsimlere uygun şekilde arabanızı kullanabilirsiniz. Lastik ve jant ekipmanı markaları modern teknolojiyle geliştirdikleri ürünlerle trafikte güvenliğinizi sağlar. Frenleme mesafesini kısaltan lastikleri kullanarak otomobilinizi güvenli bir şekilde durdurabilirsiniz. Yuvarlanma direncini minimize eden tasarımlara sahip olan lastikler, yakıt tüketimini düşürebilmeniz için idealdir. Lastik ve jant ekipmanları fiyatları açısından bütçenize göre ürün seçimi gerçekleştirerek ekonomik bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Sahip oldukları kanallarla suda kızaklama tehlikesini önleyen lastikler, yağışlı havalarda direksiyon hakimiyetini sağlamanızı kolaylaştırır.

Trafikte Güvenlik Sağlayan Lastik, Jant, Ekipmanları

Lastik, Jant, Ekipmanlar

Arabanıza estetik bir dış görünüş kazandırmak için jant modellerinden yararlanabilirsiniz. Lastiklerinizin verimini artıran jantlar, daha kararlı ve konforlu bir sürüş gerçekleştirebilmenize de yardımcı olur. Paslanmaz çelikten üretilen jant çeşitleriyle aracınızın zarif görünümünü koruyabilirsiniz. Farklı araba modellerine uygun jant çeşitleri, otomobiliniz için en uygun ürünleri sipariş edebilmenizi sağlar. Estetik özelliklere sahip olan jant kapağı çeşitleri yardımıyla arabanızın dış görünümünü oldukça şık hale getirebilirsiniz. Jant göbeğine takabileceğiniz mini kapaklar, otomobilinizin markasına uygun logoları da içerir. Trafikte güvenli bir yolculuk gerçekleştirebilmek için dayanım oranı yüksek jant seti çeşitlerini sipariş edebilirsiniz. Jant setleri tüm lastiklerinizin aynı görünmesini sağlar.

Emniyetli Yolculuklar İçin Üretilen Lastikler

Lastik, Jant, Ekipmanlar

Sürüş gürültüsünü azaltan hamurlarla üretilen lastik seti modelleri, ön ve arka lastikleri bir arada sipariş edebilmeniz için uygundur. Kış lastikleri derin hatlara sahip olan desenleriyle ıslak zeminlere başarıyla tutunmanızı sağlar. Yaz lastikleri sıcak hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Yaz aylarında yakıt tüketimini düşürmek ve sıcak hava koşullarına uyum sağlamak için yaz lastiklerine geçiş yapabilirsiniz. Sahip oldukları tırtıklarla tutunma oranını artıran lastikler, manevralarınızı daha güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Bayır çıkarken çekiş gücünü artıran kış lastiklerinden toprak yollarda ve dağ yollarında verimli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Parlatıcı spreylerle lastiklerinizin ve jantlarınızın ışıltısını artırabilmeniz mümkün hale gelir.

Lastiklerinizin Bakımını Gerçekleştiren Ekipmanlar

Lastik, Jant, Ekipmanlar

Lastiklerinizin hava basıncını uygun seviyeye getirmenizi kolaylaştıran hava kompresörü modellerini aracınızın bagajında taşıyabilirsiniz. Çakmak girişine bağlayarak kullanabileceğiniz hava kompresörleriyle kısa bir sürede lastiklerinizi şişirebilmeniz mümkün hale gelir. Gösterge ekranına sahip olan hava kompresörleriyle bisiklet, top gibi ürünleri de uygun uçlarla şişirebilirsiniz. Lastiklerinizi tamir ederken kriko çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Arabanızı zeminden yüksekte tutabilmenizi sağlayan krikolar oldukça kullanışlı ve dayanıklıdır. Aşınmayı azaltmak ve yakıt tüketimini düşürmek için lastiklerinizin hava basıncının uygun bir seviyede olması gerekir. Lastik basınç ölçer kullanarak arabanızın lastiklerinin uygun bir oranda havaya sahip olup olmadığını tespit edebilirsiniz.

Bilmenize Gerekenler

  • Hava kaçıran lastiklerdeki açıkları kapatmak için lastik tamir spreyi kullanabilirsiniz.
  • Kış lastiklerinde yer alan desenler kar ve buz gibi maddelere karşı zemine daha iyi bir şekilde tutunabilmenize yardımcı olur.
  • Taşınabilir pompa modellerine bagajınızda yer vererek lastiklerinize pratik bir şekilde hava basabilirsiniz.
  • Lastik bakımı yapan spreyler, lastiklerinizdeki yabancı maddeleri temizleyebilmeniz için idealdir.
  • Otomobiller için üretilen yama çeşitlerinden yardım alarak lastiklerinizdeki yarıkları kapatabilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Lastiklerinizi değiştirirken arabanızı düz bir alana park ederek krikonuzu kullanabilirsiniz.
  • Bulunduğunuz mevsime uygun lastikleri kullanmanız, hem hava şartlarına uyum göstermenizi hem de yakıt tüketimini azaltmanızı sağlar.
  • Jantların yuvalarına tam olarak oturmasını sağlayarak güvenli bir şekilde yola çıkabilirsiniz.
  • Seyahatlerinizden önce lastiklerinizin basıncını basınç ölçerlerle kontrol etmeniz gerekir.
  • Arabanızın lastik ölçülerini mevcut lastiklerinizin yanak kısmından öğrenerek uygun siparişler oluşturabilirsiniz.