GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Pirelli Lastik

kategorisinde 3199 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Aracınıza uygun lastiği bulun

(6 Adımda)

ARACA GÖREÖLÇÜYE GÖRE

Pirelli Lastik

Konforlu bir yolculuk için otomobilinizin ihtiyaç duyduğu temel gereksinimlerin başında lastikler yer alıyor. Çeşitli ulaşım araçlarının lastik seçenekleri ise aracın türüne göre değişim gösteriyor. Her araç için hem sürüş güvenliği hem de seyahat konforu açısından araç lastiklerinin belirli aralıklarla değiştirilmesi gerekiyor. Pirelli lastik modelleriyle en önde gelen markalar arasında yer alıyor. Hafif ticari araç çeşitlerinden, otobüs, kamyon, motosiklet gibi birçok farklı araç tipine uygun lastik üreten Pirelli, kaliteli ürünleriyle kullanıcıların beğenisini topluyor.

Her Hava Koşuluna Uygun Pirelli Lastik

Pirelli lastik modelleri yaz lastikleri, kış lastikleri ve dört mevsim lastikler olarak üç ayrı gruba ayrılıyor. Bu sayede lastik seçimi yaparken iklim koşulları ve yol şartlarına göre bir tercih yapabilirsiniz. Dört mevsim lastik modelleri, hava koşullarının çok zıt olmadığı bölgelerde kullanım için en uygun ürünler arasında yer alıyor. Eğer kış aylarının zorlu geçtiği bir bölgede oturuyorsanız yaz kış mevsimlerinde farklı lastikler tercih edebilirsiniz. Pirelli kış lastiği modelleri ıslak zeminlerde güvenli sürüş imkanı sunuyor. Üst düzey araçlardan orta segmentteki tüm araçlar için bulabileceğiniz kış lastiği seçenekleri markanın geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alıyor. Pirelli lastikleri düşük ses seviyesi, basınçsız sürüş teknolojisi, delinme kontrolü, mükemmel çekiş gücü ve yol tutuş seviyesi teknolojileriyle kullanıcılarının takdirini kazanıyor. Pirelli yaz lastiği modelleri ise sıcak hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretiliyor. Aynı zamanda ürünler özel sırt yapısı ile yakıt tasarrufu da sağlıyor. Pirelli lastik modelleri bu özelliklerin yanı sıra geliştirilmiş blok yapısı sayesinde üstün çekiş gücü ve düşük fren imkanı da tanıyor.

Pirelli Lastik Modelleriyle En İyi Sürüş Performansı

Pirelli lastik modelleri sahip olduğu üstün özellikler sayesinde kullanıcılarına büyük avantajlar sağlıyor. Pirelli Çinturato lastik modelleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Fiyat ve performans değerlendirmelerinde yüksek başarı elde eden ürünler, üstün yol tutuş deneyimi ve dinamik sürüşe olanak tanıyan sırt desen tasarımıyla ön plana çıkıyor. Pirelli lastikleri zemine maksimum kavrama ile tutunarak, direksiyondan gelen manevralara en hızlı şekilde reaksiyon vermek amacıyla üretiliyor. Kış lastiklerinin üzerinde bulunan dişli teknoloji sayesinde kar kalıntıları lastikte daha az duruyor. Bu özellik Pirelli lastikleri ile daha güvenli bir sürüş keyfi yaşamanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda kış lastiklerini, aracınızla kışın spor yapmak için de kullanabilirsiniz. Pirelli, bol ebat seçenekleri ve çeşitli lastik özellikleri ile her ihtiyaca yönelik ürünler üretiyor. Kuru ve ıslak zeminlerde yüksek performans gösteren, sıcağa dayanıklı ve geniş oluklu yaz lastikleri ile güvenli bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Pirelli Lastik Modelleri

Pirelli lastik fiyatları ürünlerin sahip olduğu tasarım ve özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Pirelli yaz lastiği, kış lastiği ve Pirelli 4 mevsim lastik fiyatları arasında değişim görülebiliyor. Pirelli lastik 195 65 R15 ya da Pirelli lastik 205 55 R16 gibi modellerde farklı ebat seçenekleri sunuyor. Lastiklerin ebatları değiştikçe fiyat aralığında da değişim görülebiliyor. Bunların dışında araçların türü de fiyat aralığını etkiliyor. Binek, hafif ticari gibi araç türleri için farklı lastik kullanımları gerekiyor. Markanın ürünlerinin kendi içlerinde üretildikleri segmentler fiyat aralığını etkiliyor. Pirelli markasının her bütçeye uygun lastik modelleri bulunuyor. Sizler de Pirelli'nin oto lastik modellerine GittiGidiyor avantajları ile sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Pirelli lastik yorumları ve tavsiyelerine göz atabilirsiniz.