GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Lastik Tamir Spreyi

kategorisinde 1314 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Lastik Tamir Spreyi

Lastik tamir spreyi modelleri ile otomobil, motosiklet, bisiklet gibi taşıtların lastiklerindeki hasarları giderebilirsiniz. Farklı taşıtlara özel olarak geliştirilen bakım kitleriyle tamir işlemi için gerekli olan ekipmanlara bir arada erişebilmeniz sağlanır. Lastik tamir spreyi markaları kısa sürede lastik yüzeyine etki eden formüllere sahip ürünler geliştirir. Lastiklerinizin havası indiğinde ya da lastiklerinizin yüzeyinde yarıklar oluştuğunda aracınızı durdurup bagajınızdan tamir setinizi çıkarabilirsiniz. Ekonomik avantajlar da yaratan lastik tamir spreyi fiyatları bütçenizle uyumlu ürünlere erişebilmenizi kolaylaştırır. Patlak kısma sıkabileceğiniz spreyler, özel formülleri sayesinde kauçuk dokusuyla birleşir ve patlak alanın kapatılmasına yardım eder.

Trafikte Güvenlik Sağlayan Lastik Tamir Spreyi

Lastik Tamir Spreyi

Lastik tamir spreyleriyle patlakları ve yarıkları kapatarak hava kaçağının önünü kesebilirsiniz. Dağlık ve ormanlık alanlarda yolda kaldığınızda bagajınızdan lastik tamir spreyinizi çıkararak hasarlı bölgeye uygulamanız gerekir. Hava kaçağını kapattıktan sonra lastiklerinize pompa yardımıyla hava basabilirsiniz. En yakın tamir atölyesine ulaşana kadar lastiklerinizin güvenliğini korumaya yardım eden spreyler, trafikte yaşayabileceğiniz sorunlara karşı pratik çözümler getirir. Lastik tamir spreyi kullanıcı yorumları ile bu ürünlerin araç sahiplerine sağladığı faydaları öğrenebilirsiniz. Lastiğinizin otomatik olarak şişmesini sağlayan spreyler de vardır. Bu sayede, hem hava kaçağına yol açan alanı kapatabilir hem de sürüş için uygun bir hava basıncı elde edebilirsiniz. Kokulu jant temizleyiciler kullanım sonrasında lastiklerinizin ve jantlarınızın hoş bir koku kazanmasını sağlar.

Uzmanlık Gerektirmeyen Pratik Kullanım Özelliği

Lastik Tamir Spreyi

Lastik tamir spreylerini her türlü hava koşulunda kullanabilirsiniz. Lastiğinizdeki yarığı tespit ettikten sonra ilgili noktaya spreyinizi sıkmanız, kauçuklaşan bir yüzey dokusu oluşturabilmenizi sağlar. Lastik tamir spreyi kullanımı gerçekleştirirken ürününüzün yarık alanı tamamen kapatmasını beklemeniz gerekir. Kaçak kapatıldığında aracınızı düşük hızlarla sürerek tamirciye kolayca ulaşabilirsiniz. Otobüs, kamyon, tır gibi taşıtların lastiklerinde de kullanabileceğiniz tamir spreyleri oldukça işlevsel özellikler taşır. Lastik tamir spreyi fiyat açısından ekonomik opsiyonlar sunduğu için arabanızda kolayca yer verebileceğiniz ekipmanlar arasındadır. Jant temizleyici spreyleri kullanarak arabanızın jantlarının ilk günkü gibi ışıltılı bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

Arabaların Bakımlarını Kolaylaştıran Ekipmanlar

Lastik Tamir Spreyi

Arabanızın bakımını yaparken yararlanabileceğiniz birçok ürün bulunur. Bu ürünler arasındaki fitil bakım spreyleri ile aracınızın fitillerinin yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Fitillerin dış etkilere karşı korunmasını sağlayan spreyler, arabanızın yalıtımı için gerekli olan fitillerin işlevlerini etkili bir şekilde yerine getirebilmesine yardım eder. Lastik zincirleriyle zorlu yollarda arabanızı kontrol edebilmeniz kolaylaşır. Lastik, jant ekipmanlar gibi parçalarını koruyabilmek için karlı ve buzlu zeminlerde zincirlerden yardım alabilirsiniz. Lastik kelepçesi çeşitleri patinaj sorununu aşmanız için lastiklerinize zemine tutunma konusunda ekstra performans sağlar. Lastik yaması modellerinden yardım alarak lastiklerinizdeki patlak noktaları yapıştırıcılar yardımıyla kapatabilirsiniz. Diğer tüm ekipmanlar içinse Lastik & Jant & Ekipmanlar kategorimizi ziyaret edebilir, tamir ve bakım ürünleri seçeneğini Tamir & Bakım & Temizlik kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

  • Patinaj paleti bulunan zincir setleri kara saplandığınızda aracınızı çıkartabilmeniz için size yardım eder.
  • Lastik parlatıcı spreyleri kullanarak lastiklerinizin yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.
  • Tamir setleri içerisindeki şişirme köpüğü modelleri, lastiklerinizin sürüş için uygun miktarda basınç elde edebilmesine yardımcı olur.
  • Lastiklerinizin üzerindeki yazıların silinmeye başlaması durumunda lastik yazma kalemlerinden yardım alabilirsiniz.
  • Temizleyici spreyleri kullanmanız, lastiklerinizi kirlerden ve kalıntılardan arındırabilmenizi sağlar.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Kullanım öncesinde lastik tamir spreyinizin tüpünü çalkalayarak homojen bir dağılım oluşturabilirsiniz.
  • Tamir spreyinizi güneş görmeyen alanlarda saklamaya özen göstermeniz gerekir.
  • Kapaklı tamir spreylerinin kapaklarını kapatarak güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.
  • Lastik yüzeyindeki kirleri ve yabancı maddeleri silmeniz, spreyinizi daha etkili bir şekilde kullanabilmenizi sağlar.
  • Oto yedek parça, aksesuar çeşitleri içerisindeki lastik yamalarını yarıkların boyutlarına göre keserek küçültebilirsiniz.