GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Hava Kompresörü

kategorisinde 446 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Hava Kompresörü

Hava kompresörü modelleri lastiklerinizi şişirebilmeniz için size pratik bir destek sağlar. Güçlü bir şekilde hava basıncı yaratan kompresörler, arabanızın lastiklerinin havasını uygun düzeyde tutabilmenize yardımcı olur. Hava kompresörü markaları bisikletinizin lastiklerinizi şişirebilmeniz için uygun olan ürünler de geliştirir. Kullanışlı başlıklara sahip kompresörler, farklı kalınlıklardaki lastikleri kısa sürede şişirebilmenizi kolaylaştırır. Hava kompresörü fiyatları birçok seçenek yaratarak bütçenizle uyumlu bir ürün satın alabilmenize yardım eder. Basınç göstergesi bulunan kompresörler, hava basma işlemini adım adım takip edebilmeniz için idealdir. Arabanızın çakmak girişinden yararlanarak çalıştırabileceğiniz araç hava kompresörü modellerini tır, kamyon gibi taşıtlarda da kullanabilirsiniz.

Hava Kompresörü İle Çeşitli Nesneleri Şişirin

Hava Kompresörü

Açma ve kapama işlemlerini kolaylaştıran gövde tasarımlarına sahip olan mini hava kompresörü çeşitleri, ürününüzü konforlu bir şekilde kullanabilmeniz için ideal özellikler taşır. Futbol ve basketbol topu gibi ürünleri şişirebilmek için de kompresörlerden yardım alabilirsiniz. Uygun şişirme başlıklarını kullanmanız saniyeler içerisinde toplarınıza kolayca hava basabilmenizi sağlar. Hava kompresörü mini ürünleri içeren modellerle taşıma kolaylığı yaratır. Garajınızda veya otomobilinizin bagajında kolayca saklayabileceğiniz kompresörler oldukça hafiftir. Elektrikle çalışan ürünlerin yanı sıra şarj ederek kullanabileceğiniz hava pompaları da vardır. USB ile şarj edebileceğiniz pompalar, dijital ekranlarıyla işlemlerin aşamalarını takip edebilmenizi de kolaylaştırır. Aynı kategorideki diğer tüm ürünleri de incelemek için Lastik & Jant & Ekipmanlar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Güvenli Bir Kullanım Yaratan Kompresörlü Pompalar

Hava Kompresörü

Arabanızla trafiğe çıkmadan önce lastiklerinizi kontrol ederken düşük hava basıncı sorunuyla karşılaştığınızda kompresörünüzden yardım alabilirsiniz. Güvenli bir sürüş için arabanızda yer vermeniz gereken ürünlerden olan oto hava kompresörü çeşitleriyle dakikalar içerisinde lastiklerinizin basıncını uygun düzeye getirebilirsiniz. Uzun kablolarıyla kullanım konforunuzu artıran 12 volt hava kompresörü çeşitleriyle arabanızın tüm noktalarına kolayca erişebilmeniz mümkün hale gelir. Balon, şişme yatak ve can simidi gibi ürünleri şişirmek için de hava kompresörü modellerinden yardım alabilirsiniz. Zemine güvenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz ürünler, denge oluşturan taban tasarımları ile emniyetli bir kullanım yaşamanızı sağlar.

Geniş Kullanım Alanı Yaratan Ürünler

Hava Kompresörü

Pompa setleri ile hem lastiklerinizi hem de spor karşılaşmalarında kullanabileceğiniz topları şişirebilirsiniz. Farklı kalınlıklardaki uçlara sahip olan küçük hava kompresörü çeşitleri de işlevsel bir kullanım gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. Ayaklıklı ürünleri sipariş ederek hava basma işlemini kolaylaştırabilirsiniz. Elektrik enerjisine ihtiyaç duymayan ayaklıklı pompalarla havayı basınçlı bir şekilde lastiklerinize geçirebilirsiniz. Uzun ve dayanıklı pompa hortumlarına sahip olan ürünler, geniş bir alanda kullanabilmeniz için ideal özelliklere sahiptir. Maksimum basınç seviyelerine göre satın alabileceğiniz elektrikli hava kompresörü modelleri yardımıyla çeşitli nesneleri şişirirken hız kazanabilirsiniz. Jant modelleri için de jant kategorimizi ziyaret edebilir, lastik basınç ölçer seçeneğini Lastik Basınç Ölçer kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Basınç göstergelerinde yer alan çizelgeler, ideal basınç seviyesine ulaşıp ulaşmadığınızı yakından takip edebilmenizi sağlar.
  • Hava basınç göstergesi suya ve çizilmeye karşı dayanıklı olan kompresörler sayesinde verileri net bir şekilde takip edebilirsiniz.
  • Ağırlık, kordon boyu ve basınç seviyesi gibi veriler açısından farklılıklar gösteren hava kompresörü modelleri, aracınıza en uygun ürünü sipariş edebilmeniz için birçok opsiyon oluşturur.
  • Tork oranı yüksek olan hava kompresörlü kısa sürede lastiklerinizi şişirebilmenize yardım eder.
  • Otomobilinizi çalıştırmanızın ardından kompresörünüzün fişini aracın çakmak yuvasına takarak hava basma işlemlerine başlayabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Hava kompresörünüzün uçlarının lastiklerinizle uyumlu olması gerekir.
  • Hava kaçaklarını önlemek için pompaların uçlarında yer alan mekanizmayı kapalı halde tutabilirsiniz.
  • Kompresör hava filtresi temizliğine dikkat etmeniz, hava akışının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
  • Çantalı hava kompresörlerini taşırken ürünün fermuar kısmını kapalı halde tutmanız dış etkilere karşı koruma elde etmenize yardımcı olur.
  • Kompresörünüz aşırı ısındığında ürününüzü soğumaya bırakabilirsiniz.