GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Goodyear Lastik

kategorisinde 3730 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Aracınıza uygun lastiği bulun

(6 Adımda)

ARACA GÖREÖLÇÜYE GÖRE

Godyear Lastik

Oto lastik denildiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan Godyear, piyasaya sunduğu kaliteli oto lastik çeşitleriyle sürücülere güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşatıyor. 1898 yılında bisiklet ve at arabası lastikleri üretimi yaparak faaliyetlerine başlayan Godyear, oto lastiği üretiminde de öncü markalardan biridir. Farklı araç tipleri için farklı seçeneklerle sunulan Godyear lastik çeşitlerinden siz de aracınız için en uygun olanı seçebilirsiniz. Ayrıca mevsim koşullarına uygun olarak yaz lastiği, kış lastiği ve 4 mevsimlik lastik olarak da seçenekler sunan Godyear, her türlü zeminde en konforlu sürüş deneyimini yaşayabilmenizi sağlar. Araç tipinize, mevsim şartlarına ve ihtiyacınıza uygun bir Godyear lastiği hemen kategorimizde bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Godyear Yaz Lastikleri

Godyear yaz lastiği çeşitleri yaz koşullarına ve kuru zemine uygun olarak tasarlanmış oto lastikleridir. 7 °C ve üzerindeki ılımlı hava koşulları için dizayn edilmiş olan Godyear yaz lastikleri; otomobil, SUV / 4X4 ve hafif ticari araçlara uygun seçeneklerle beğeninize sunuluyor. Bu araç tiplerinden her biri için uygun Godyear yaz lastiğini kategorimizde bulabilirsiniz. En iyi kilometre performansına sahip yaz lastikleri ile sürücülerden tam not almayı başaran Godyear, kuru yollarda konforlu bir sürüş keyfi yaşamanıza yardımcı olur. Godyear yaz lastiği modellerinin kimi jant koruması özelliğine de sahip bulunur. Kimi modellerde ise ekstra olarak SoundComfort ve Run on flat özellikleri de vardır.

Godyear Kış Lastikleri

Kışın zorlu hava ve zemin şartlarına ayak uyduracak Godyear kış lastikleri ile kış aylarında da güvenle araç kullanabilirsiniz. Çekişe öncelik veren sırt desenleri ile 7 °C ve altındaki soğuk hava koşulları için optimize edilmiş olan Godyear kış lastikleri ile eşsiz bir sürüş keyfine hazır olun! Yine otomobil, SUV / 4X4 ve hafif ticari araç tiplerinde kullanım için uygun olan Godyear kış lastiği çeşitleri gelişmiş özellikleri ile sürücülere benzersiz bir kış performansı yaşatır. En sert kış koşullarında bile üstün performans sunan Godyear kış lastiği çeşitlerinin pek çoğunda ekstra olarak jant koruması, SoundComfort ve Run on flat özellikleri de bulunur. Zorlu kış koşullarında sizi yarı yolda bırakmayacak oto lastikleri için Godyear kış lastiği çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Godyear 4 Mevsim Lastikler

Hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanıma uygun olan Godyear 4 mevsim lastik çeşitleri, markanın en çok tercih edilen oto lastikleri arasında yerini alıyor. Godyear 4 mevsim oto lastikleri, çeşitli zemin ve hava koşulları için tüm yıl boyunca en iyi performansı sunar. Yıl boyunca tüm hava koşullarında mükemmel sürüş performansı sunan 4 mevsim Godyear oto lastik çeşitleri, tek bir lastik takımıyla her mevsimi geçirebilmenizi sağlar. Mevsim geçişlerinde lastik değişimi ile uğraşmak istemeyen pek çok sürücü, her mevsim kullanılan Godyear dört mevsim oto lastikleri tercih ediyor. Tüm hava şartlarında kullanabileceğiniz Godyear dört mevsim lastikleri ve özelliklerini detaylı olarak sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Godyear lastik fiyatları; lastiğin kullanılacağı mevsime, araç tipine ve diğer teknik detaylarına bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Godyear lastik fiyatlarını detaylı olarak sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Farklı markaların oto lastik çeşitlerini ve fiyatlarını ise Oto Lastik kategorimizde görüntüleyebilirsiniz.