GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Continental Lastik

kategorisinde 1615 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Aracınıza uygun lastiği bulun

(6 Adımda)

ARACA GÖREÖLÇÜYE GÖRE

Continental Lastik

İleri gelen lastik üreticilerinden biri olan Continental, piyasaya sunduğu oto lastikleri ile sürücülere güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Farklı araç tipleri için farklı özelliklerde üretilen Continental lastik çeşitleri ayrıca farklı hava koşullarına uygun seçenekler de sunuyor. Otomobil, SUV/4x4 ve Van kategorisindeki araçlar için uygun bir oto lastiğe Continental markası ile ulaşmak mümkün olabiliyor. Yaz lastiği, kış lastiği ve 4 mevsim oto lastik seçenekleri ile her hava koşulunda sürücülere güvenli bir seyahat deneyimi yaşatan Continental oto lastik çeşitlerini siz de kategorimiz üzerinden hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Böylece Continental markasının ileri oto lastik teknolojisi ile tasarlanan bu lastiklerle yılın her döneminde hem konforlu hem de güvenli bir yolculuk deneyimi yaşayabilirsiniz.

Continental Yaz Lastiği

Yaz aylarında ve kuru havalarda kullanıma uygun Continental yaz lastiği çeşitlerini havanın 7 derecenin üzerinde olduğu dönemlerde güvenle kullanabilirsiniz. Ilımlı hava şartları göz önünde bulundurularak tasarlanan Continental yazlık lastikler, farklı araç tipleri için farklı serilerde beğeninize sunuluyor. Continental markasının otomobiller için tasarladığı yaz lastiği modelleri arasında; EcoContact, ContiSportContact ve SportContact gibi serilerde yer alan modeller bulunuyor. Hem yaz lastiği hem kış lastiği hem de dört mevsim lastik çeşitlerinde Continental lastik ömrü, tatmin edici bir performans sunuyor. Ayrıca Continental yaz lastiklerinin tasarımında özel olarak kullanılan Green Chili 2.0 hamur bileşimi sayesinde kilometre performansı çok daha artmıştır. Mükemmel yol tutuşu ve direksiyon hakimiyetine bağlı viraj güvenliği sağlayan Continental yaz lastikleri ile eşsiz bir sürüş keyfine hazır olun!

Continental Kış Lastiği

Hava sıcaklığının 7 derecenin olduğu coğrafi şartlarda, zorlu hava koşullarında kış lastiği kullanımı büyük önem taşıyor. Continental kış lastiği çeşitleri, en zorlu hava şartlarında bile üstün yol tutuş performansı sergileyerek güven dolu bir sürüş yaşamanızı sağlıyor. Continental kışlık lastikler arasında da tıpkı yazlık lastiklerde olduğu gibi farklı araç tipleri için özel olarak tasarlanan seriler bulunuyor. Dolayısıyla Continental kış lastiği fiyatlarını incelerken kendi araç tipinize uygun lastiklere yönelmeyi ihmal etmeyin. Örneğin; eğer otomobil tipindeki aracınız için Continental marka kış lastiği arıyorsanız WinterContact TS ve ContiWinterContact TS serilerinde yer alan modelleri inceleyebilirsiniz. Van tipi araçlar için uygun Continental kış lastiği modelleri ise Vanco Winter serisinde sizleri bekliyor.

Continental 4 Mevsim Lastikler

Yaz ve kış aylarında kullanım için farklı Continental lastik çeşitleri bulunduğu gibi yılın her döneminde kullanıma uygun lastikler de bulunuyor. Continental 4 mevsim lastik olarak bilinen bu lastikler hem yazın hem de kışın kullanılabiliyor. Bu sayede mevsim geçişlerinde lastik değişimi yapmak zorunda kalmıyor ya da çıkardığınız lastikleri saklamak için bir alan ayırmakla uğraşmıyorsunuz. Otomobilleriniz için Continental dört mevsim lastik arıyorsanız AllSeasonContact serisinde yer alan modelleri inceleyebilirsiniz. Her araç tipi için özel olarak tasarlanan Continental 4 mevsim lastik fiyatları da seriler arasında değişkenlik göstermektedir. Kategorimiz üzerinden Continental lastik fiyatlarını detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Farklı markaların oto lastik modellerini ve fiyatlarını da incelemek isterseniz ise Oto Lastik kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.