GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Buz Çözücü, Önleyici

kategorisinde 1114 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Buz Çözücü, Önleyici

Buz çözücü, önleyici ürünler kış aylarında arabanızın camlarında ve kaportasında oluşabilen buzlanmaları önlemenizi sağlar. Araç yüzeyine zarar vermeyen ürünleri geliştiren buz çözücü markaları sayesinde otomobilinizdeki buzları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Buzları oluşmalarından önce önleyebilmek için kullanabileceğiniz ürünler de bulunur. Antifriz özelliği bulunan cam suyu çeşitlerini arabanıza katabilirsiniz. Cam suları, sıcaklık sıfır derecenin altına düştüğünde oluşan donma sorununu kolayca bertaraf eder. Buz çözücü fiyatları bütçenize göre alışveriş gerçekleştirebilmeniz için birçok ürüne hesaplı şekilde ulaşabilmeniz için idealdir. Buzlanmış camları buz çözücü sprey kullanarak temizleyebilirsiniz.

Buz Çözücü ve Önleyici Kullanarak Arabanızı Koruyun

Buz Çözücü, Önleyici

Buzlu yüzeye uygulayabileceğiniz spreyler, içeriklerinde yer alan maddeler sayesinde donmuş alanları tekrar eski haline getirebilmenizi sağlar. Buz kristallerinin yer aldığı alanlara uygulayabileceğiniz buz çözücü solüsyon modelleri de bulunur. Kış aylarında yaşanabilen düşük sıcaklık değerlerine karşı arabanızı korumak adına bagajınızda ya da torpidonuzda spreylere ve solüsyonlara yer verebilirsiniz. Kapılarınızda yer alan fitillerde ve cam sileceklerinizde oluşabilecek buzlanmalara karşı pratik spreyleri kullanmanız size konfor sağlar. Cam buz çözücü kullanarak camlarınızı çizmeden buzları yok edebilirsiniz.

Zorlu Kış Şartlarına Uyum Sağlayın

Buz Çözücü, Önleyici

Sprey halindeki buğu önleyicileri arabanızın camlarına sıkarak dışarıdaki soğuk havanın araç kabininizin camlarında oluşturabileceği buğuları önleyebilirsiniz. Camlarınıza parlaklık da kazandıran buğu önleyiciler, uzun süreli bir şekilde buğu oluşumunu önleyerek sık sık sprey sıkmanıza da gerek bırakmaz. Araç buz çözücü ürünleri arasında bulunan set ürünlerle pratik bir kullanıma erişebilirsiniz. Yağmur kaydırıcı içeren setler, yağışlı havalarda arabanızın camlarını kaplayan yağmur sularının daha kolay bir şekilde kayıp gitmesini sağlar. Buz ve kar gibi maddelere cam yüzeyinden atabilmeniz için ideal olan kazıyıcıları içeren setler kullanışlılık yaratır. Kazıyıcıların camları çizmeden temizlik gerçekleştirebilmenizi sağlaması sayesinde kısa sürede arabanızı güvenli şekilde temizleyebilirsiniz. Daha fazla oto aksesuar için Oto Yedek Parça & Aksesuar kategorimiz sizi bekliyor. Aracınız için lastik ve jant arıyorsanız, bu sayfamızı; tüm otomotiv ürünleri için Oto Yedek Parça Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arabanızın Bakım İhtiyaçlarını Karşılayan Ürünler

Buz Çözücü, Önleyici

Yumuşak bezleri sipariş ederek arabanızın camlarını kurulayabilirsiniz. Yüzeyi çizmeyen yumuşak bezler, araç cam buz çözücü ürünlerini kullandıktan sonra camlarınızı silip kurulamanıza yardım eder. Sürücülerin güvenliğini sağlayan ön cam buz çözücü çeşitleri sayesinde arabanızın ön kısmının görüş alanını üst düzeye çıkararak emniyetli bir şekilde yolculuklarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Buz ve kırağı gibi istenmeyen maddelerin camlarınızda oluşmaması için camlarınızı düzenli olarak buz önleyici kimyasallarla yıkamanız gerekir. Leke bırakmayan ve arabanızdaki kapıların kilitlerinde oluşabilecek donma sorunlarını da engelleyen cam buz önleyici çeşitleri, kış soğuklarına karşı önlem alabilmenizi sağlar. Plastik malzemeyle üretilen buz kazıma aletlerini temizleyici maddeleri kullanmadan önce yüzey üzerinde ön işlem uygulayabilmek için değerlendirebilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

  • Parfümlü kokulara sahip olan buz çözücü spreyler camlarınızın hoş bir koku kazanmasına yardımcı olur.
  • Buz çözücülerin etkili formülleri yüzeyi koruma altına alarak yeni buzlanmaların oluşmasını da uzun süre engeller.
  • Süngerli kar ve buz temizleyicilerini elinizde temizlik maddesi olmadığında manuel olarak temizlik gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.
  • Camı aşındırmayan formüllere sahip buz önleyiciler, yolculuklarınızda net bir görüş elde etmenize yardımcı olur.
  • Boyaya ve kauçuğa zarar vermeyen ürünler güvenli bir kullanım yaşamanızı sağlar.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Yağmur damlacıklarının camlarınıza tutunarak görüş alanınızı kapatmasını önleyen yağmur kaydırıcı ürünlerini buz çözücüleri kullandıktan sonra yüzeye uygulayabilirsiniz.
  • Camlarınızı çizmeden silebilmek adına yumuşak yüzey dokusuna sahip olan mikrofiber bezlerden yararlanmanız gerekir.
  • Sileceklerinizin su haznesindeki cam suyunu belirli aralıklarla tazeleyerek donmayı önleyebilirsiniz.
  • Buz ve kar çözücü kimyasallarla yağışlardan önce arabanızın yüzeyine uygulamanız kar birikimini ve buz oluşumunu önler.
  • Buz kazıyıcı ve buz kırıcı ürünlerini cam üzerinde oluşan katmanların yoğunluğuna göre sert ya da yumuşak şekilde kullanabilirsiniz.