GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Emniyet, Güvenlik

kategorisinde 10725 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Emniyet, Güvenlik

Araç sahiplerinin trafikte can ve mal güvenliğinin garantisi kurallara uymaktan geçiyor. GittiGidiyor oto emniyet güvenlik sayfalarında yer alan ürünlerin her biri, kurallara uyum konusunda size yardımcı olmayı amaçlıyor. İlk yardımdan emniyet kemerine birçok malzemeyi bir arada inceleyebileceğiniz kategori, uygulamak isteyebileceğiniz güvenlik önlemleri ve emniyet modelleri hakkında fikir veriyor. Alanında en iyi güvenlik markaları ve ürünlerine ulaşabileceğiniz GittiGidiyor'da alışverişe hemen başlayabilir, ihtiyacınız olan malzemeleri avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Oto Güvenlik Ürünleri Çeşitleri

Emniyet, Güvenlik

Aracınız ile gittiğiniz yerlerde güvenli park yeri bulmak her zaman kolay değil. Otomobilinizi sigorta yaptırmış olmanız çalınma riskini önlemiyor. Aracınızı korumanın ve emniyette tutmanın yolu oto güvenlik elemanlarını kullanmaktan geçiyor. Aracınıza taktıracağınız araba alarmı, hırsızlar için caydırıcı öneme sahip. Aracınıza yaklaşanları, kapıyı zorlayarak açmaya çalışanları sensörleri aracılığıyla algılayan hırsız alarmları anında çalmaya başlıyor. Otomobilinizin çalınmasına yine de engel olamadıysanız, aracınızda oto kamera ve GPS cihazı olması hırsızları takip açısından önemli. Data hatlı otomobil kameralarına uzaktan erişerek aracınızın lokasyonunu tespit edebilir, araç içi görüntülerini bilgisayarınıza indirebilir ve eğer ses kaydı mevcut ise konuşmaları da dinleyebilirsiniz. GittiGidiyor aracılığı ile satın alabileceğiniz tüm araç içi kamera sistemleri ve alarmlarını, avantajlı fiyatlar ile alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Otomobil Emniyet Elemanları

Emniyet, Güvenlik

Araçların içerisinde zorunlu olarak bulundurulması gereken malzemeler var. Bunlar içerisinde yangın söndürücü özel bir öneme sahip. Herhangi bir kaza ya da arıza anında aracınızın alev alıp, zarar görmesini sadece yangın söndürücüsü ile engelleyebilirsiniz. İlk yardım çantası, olası kazalarda ihtiyacınız olan en temel malzemeleri barındırması nedeni ile önemli. Reflektör çeşitlerinin ortak özelliği ise diğer araç sürücülerini uyarmaları. Araçlara takılan ve yapıştırılabilen modellerin yanı sıra yola konabilen çeşitler de mevcut. Otomobiliniz bozulup yolda kaldığınızda işinize yarayacak tek malzemeyse araç çekme halatı. Her biri emniyetiniz açısından farklı güvenlik modelleri uygulayan ürünleri, dilerseniz tek bir paket halinde de satın alabilirsiniz. İçinde kaza tutanak zaptı dahil trafikte gerekli tüm malzemeleri bulunduran trafik seti çeşitlerini uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Diğer Oto Emniyet ve Güvenlik Malzemeleri

Emniyet, Güvenlik

Şehir içinde araç kullananları en bunaltan sorunlardan biri park yeri bulmanın zorlukları. Aracınızı otoparka park etmek her zaman mümkün değil. Sokak aralarındaki sıkışık park yerleri ise en tecrübeli şoförleri bile yoruyor. Araç park sensörü, zor durumda kaldığınız anlarda yardımınıza yetişiyor. Araç ilk yardım çantası kadar önemli olan sensör çeşitlerini GittiGidiyor'dan satın alabilir, pratik bir şekilde aracınıza takabilirsiniz. Otomobil üreticilerinin üzerinde önemle durduğu emniyet kemeri hayat kurtarıyor. Bozulduğunda mutlaka değiştirmeniz gereken emniyet kemerleri, farklı ölçü ve fiyatlar ile GittiGidiyor'da sizi bekliyor. Kategori sayfalarında çocuklar için özel olarak hazırlanmış modellerin yanı sıra konforunuzu sağlayan aksesuarlara da erişebilirsiniz. Dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen ürünler, önce güvenlik sonra konfor diyor! Daha fazla oto aksesuar için Oto Yedek Parça & Aksesuar kategorimiz sizi bekliyor. Aracınız için lastik ve jant arıyorsanız, bu sayfamızı; tüm otomotiv ürünleri için Oto Yedek Parça Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Oto Güvenlik Aksesuarlarının Önemi

  • Araç kameraları kaza anında kaydettikleri görüntüler sayesinde görsel kanıt malzemesi sunar.
  • Araç içi kamera sistemleri ise okul ve iş yeri servisi gibi ticari araçların kurallara uyup uymadığını takip etmenizi sağlar.
  • Aracınızı kolay bir şekilde park etmeniz için sizi yönlendiren sensörler, kendi aracınız dahil park ederken olası darbeleri de önler.
  • Kaza zabıt tutanağı ve çek-at kameralı trafik setleri polis gelmesini beklemeye gerek kalmadan işlemleri bitirmenizi sağlar.
  • Bazı araba alarmları çalmaya başladıktan sonra kontağı kilitleyerek arabanın çalışmasını engeller.

Emniyet Malzemeleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  • Yangın söndürme tüplerinin son kullanma tarihlerini kontrol etmeyi ihmal etmeyin.
  • Araç alarmlarının sürekli çalmaması için hassasiyetlerini düşürtün.
  • Sürekli çalmaya devam eden araç alarmı eski aküleri bitirebilir.
  • Emniyet kemeri rahatsız ettiği için takmamak yerine konforunuzu garanti eden aksesuarları deneyebilirsiniz.
  • Araç kamerasının kayıt yapmaya devam edip etmediğini belli aralıklarla kontrol etmeyi ihmal etmeyin.