GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Trafik Seti

kategorisinde 3846 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Trafik Seti

Yolculuğa çıkarken arabanızda trafik seti modelleri arasından satın alabileceğiniz ürünlere yer vererek güvenliğinizi artırabilirsiniz. Trafikteki ihtiyaçlarınıza çeşitli çözümler getiren bu setler sayesinde seyahatlerinizi daha konforlu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Trafik seti markaları, tasarladıkları pratik ürünlerle size konfor sağlar. Araç trafik seti ürünlerinden olan yangın söndürme tüpleriyle alevlere hemen müdahale edebilirsiniz. Otomobilinizin elektronik aksamında bir sorun olduğunda ya da bir kaza sonucunda alevler oluştuğunda yangın söndürücünüzü kullanabilirsiniz. Yangın söndürücüler oksijeni hapsederek alevleri yok eder. Trafik seti fiyatları, içeriklerinde yer alan ürünlerin sayısına göre değişiklik gösterir. Aracınızın ihtiyaçlarına uygun setleri sipariş ederek seyahatlerinizi güvenli hale getirebilirsiniz.

Trafik Seti ile Yolculuklarınıza Emniyet Katın

Trafik Seti

Çantalı setleri kullanarak aracınızın bagajında çok sayıda ürüne yer verebilirsiniz. Trafik setleri, fermuarlı çantaları sayesinde kullanım avantajı yaratır. Bölmelere sahip olan çantaları kullanarak farklı aksesuarlara kısa bir sürede erişebilirsiniz. Tüvtürk trafik seti çeşitleri yolculuklarınızda yanınızda bulunması gereken birçok ürüne yer verir. Lastiğiniz patladığında aracınızı yol kenarına park ettikten sonra uyarı levhalarını kullanabilirsiniz. Bu levhaları içeren setler sayesinde trafikteki taşıtlar tarafından kolayca fark edilebilirsiniz. Yansıtıcı şeritleri bulunan levhalar gece saatlerinde sürücüler tarafından kolayca görünür. Oto trafik seti çeşitlerinde bulunan ürünler arasında takozlar da vardır. Lastiklerinizin hareket etmesini önlemek için arabanızı takozlarla sabitleyebilirsiniz. Fren problemleri yaşadığınızda aracınızı park ettikten sonra takozlarla taşıtınızın sabit kalmasını sağlayabilirsiniz. Takozlar basınca karşı oldukça dayanıklıdır.

Araç Muayeneleri İçin Uygun Setler

Trafik Seti

Otomobilinizi muayeneye götürdüğünüzde aracınızda bulunması gereken ekipmanları trafik seti çantası kullanarak taşıyabilirsiniz. Satın alabileceğiniz trafik setlerindeki ürünleri bu çantalarda muhafaza edebilirsiniz. Otomobilinizin trafikte yaşayabileceği sorunlara karşı çözüm üretmek için kullanabileceğiniz birçok aksesuar vardır. Çekme halatları ile aracınızı başka bir taşıta bağlayarak çekebilirsiniz. İlk yardım çantalarına yer veren setleri sipariş ederek kaza sonrasında yaralılara anında müdahale edebilirsiniz. Araba trafik seti modelleriyle ulaşabileceğiniz ilk yardım çantaları boyunluklara yer verir. Yaralıların boyun bölgesini korumak için boyunlukları kullanabilirsiniz. İlk yardım çantalarında sargı bezleri de bulunur. Yaraları sarmak için bu bezleri kullanabilirsiniz. İçeriklerinde makasa yer veren setlerle sargı bezlerini kesebilirsiniz.

Trafikteki Gereksinimlerinize Çözümler Sunan Setler

Trafik Seti

Lastik değişimi yaparken kullanabileceğiniz setlerle bijon anahtarlarına sahip olabilirsiniz. Bijon anahtarlarıyla arabanızın tekerleklerinde yer alan somunları sökebilirsiniz. Trafik seti malzemeleri arasında bulunan krikolarla aracınızın lastiklerini değiştirebilirsiniz. Krikolar sayesinde otomobilinizi yükselterek lastik değişimi için uygun hale getirebilirsiniz. Acil durumlara müdahale edebilmek için kullanabileceğiniz aksesuarları içeren setler de vardır. Yangın örtülerini içeren setleri açarak alev alan noktaların üstünü kapatabilirsiniz. Yanmaz örtüler sayesinde alevlerin yanmasını sağlayan oksijeni yok ederek yangınları söndürebilirsiniz. Yangına maruz kalan kişileri korumak için kullanabileceğiniz ürünler de vardır. Yangın battaniyeleriyle, vücutlarında yanıklar oluşan kişileri sarabilirsiniz. Tüm diğer güvenlik ekipmanları için de Emniyet & Güvenlik kategorimizi ziyaret edebilir, örneğin işlevsel park sensörlerini Park Sensörü kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Trafik Seti Kullanmanın Avantajları

  • Demir ayaklı reflektörler rüzgâra karşı korunaklı yapıları sayesinde devrilme sorunu yaşatmaz.
  • Trafik setlerindeki basınçlı pompaları kullanarak lastiklerinizin hava basıncını uygun düzeye getirebilirsiniz.
  • Güvenlik sağlayan trafik setlerindeki eldivenleri kullanarak lastiklerinizi ellerinizi koruyarak değiştirebilirsiniz.
  • Ellerinizde ve bacaklarınızda oluşabilecek kesiklere ve ufak çaplı yaralanmalara karşı yara bantlarını kullanabilirsiniz.
  • Yara bandının koruma jelatinini söktükten sonra bu ürününüzü gergin şekilde cildinize yapıştırabilirsiniz.

Trafik Seti Kullanırken Bu Noktalara Dikkat Edin

  • Satın alacağınız krikoların kaldırma kapasitesinin arabanızın ağırlığına uygun olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Yangın söndürücüleri alevlerin alt kısmına doğru sıkarak daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.
  • Yangınlara müdahale ederken yangın söndürücü tüpünüzün hortumundan yararlanarak alevlerle aranızdaki mesafeyi korumalısınız.
  • Takozları lastiklerinizin altına yerleştirirken zeminin kuru ve eğimsiz olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Taşıtınızın türüne uygun olan büyük ya da küçük boy takozları kullanarak aracınızın kaymasını engelleyebilirsiniz.