GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

İlk Yardım Çantası

kategorisinde 220 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Oto İlk Yardım Çantası

İlk yardım çantası modelleri ile arabanızda güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Bu çantalar, acil durumlarda yaralılara müdahale edebilmeniz için gerekli ekipmanlara yer verir. İlk yardım çantası markaları fermuarlı tasarıma sahip olan ürünler geliştirir. Bu sayede çantanızdaki gereçlere pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz. İlk yardım çantası fiyatları bu ekonomik ürünlere ekonomik şekilde sahip olabilmenizi sağlar. Üçgen sargı bezine yer veren setlerle yaralanan kişilerin vücutlarını sarabilirsiniz. Araç ilk yardım çantası içerisinde bulunan sargı bezleri, makaslarla kesebilmeniz için uygundur. Hidrofil gaz bezleri steril yapılarıyla dikkat çeker. Yaralıların vücudunu sararken bu bezlerden de yardım alabilirsiniz.

İlk Yardım Çantası Kullanarak Güvenliğinizi Artırın

Oto İlk Yardım Çantası

Antiseptik solüsyonlar ilk yardım ürünleri arasında yer alır. Bu solüsyonlar yaralıların mikrop kapmasını önler. Sargıları sabitlemek için oto ilk yardım çantası içerisindeki çengelli iğnelerden yararlanabilirsiniz. Çengelli iğneler bezleri birbirine tutturabilmeniz için uygundur. Elastik bandajlar el ve ayak gibi bölgelerde yaşanan incinmelere karşı koruma sağlar. Esnek yapılı bandajlarla incinen bölgeyi sarıp koruyabilirsiniz. Turnikeler araç ilk yardım seti içerisinden ulaşabileceğiniz ürünler arasındadır. Kanamalara müdahale ederken turnike yaparak kan kaybını azaltabilirsiniz. İlk yardım setlerinde ufak yaralanmalarda kullanabileceğiniz ürünler de vardır. Yara bantlarını kesik oluşan bölgelere yapıştırabilirsiniz. Yanık sorununa karşı kullanabileceğiniz gereçlere araba ilk yardım seti ile sahip olabilirsiniz. Yanık örtüleri vücudunda yanıklar oluşan kişileri korumanız için idealdir.

İlk Yardım Çantalarıyla Acil Durumlara Müdahale Edin

Oto İlk Yardım Çantası

Kaza sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz çeşitli ürünlere ilk yardım çantalarıyla erişebilirsiniz. Boyunluklar, sarsıntı geçiren kişilerin boyunlarını sabitleyebilmenize yardımcı olur. Oto ilk yardım seti içerisinden tıbbi eldivenlere ulaşabilirsiniz. Kanamalı yaralanmalarda ellerinize eldiven giyerek hijyenik bir şekilde yaralılara müdahale edebilirsiniz. Gece saatlerinde araba ilk yardım çantası kullanırken el fenerlerinden yararlanabilirsiniz. El fenerleri çevredeki kişileri uyarabilmeniz için de size yardım eder. Araç ilk yardım çantası seti kullanırken çantanızın bölmelerinden yardım alabilirsiniz. Bu bölmeler sayesinde ilk yardım ürünlerini düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Fileli bölmeleri bulunan çantalar, içlerinde yer alan ürünlerin kaymasını önler. Dilerseniz olası hırsızlık durumlarına karşı önleminizi üst düzeye çıkarmak için de Hırsız Önleme Ekipmanları kategorisini inceleyebilirsiniz.

Çok Amaçlı Kullanım Olanağı Sunan İlk Yardım Çantaları

Oto İlk Yardım Çantası

İçeriklerinde soğuk komprese yer veren setlerle yararlılara güvenli bir şekilde müdahale edebilirsiniz. Soğuk kompresler ağrıyı ve acıyı azaltmak için idealdir. Yaralılara müdahale ederken kullanabileceğiniz pamuklara araç içi ilk yardım çantası ile ulaşabilirsiniz. Yangın durumunda kullanabileceğiniz solunum maskelerini içeren ve içeriklerinde kaleme yer veren setler de bulunur. Bu setler sayesinde yaralılar hakkındaki bilgileri not alarak ilk yardım görevlilerine bildirebilirsiniz. Cilt temizleme mendilleri yaralıların ciltlerindeki kirleri ortadan kaldırabilmenizi sağlar. İlk yardım setlerindeki lastikler, turnike yaparken size yardımcı olur. Turnike lastiği ile yaralıların kol, bacak gibi uzuvlarını uygun şekilde sıkabilirsiniz. Aracınız ile ilgili tüm diğer güvenlik ekipmanları, ürünleri için de Emniyet & Güvenlik kategorimizi ziyaret edebilir, örneğin yangın söndürücüleri de Yangın Söndürücü kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Avantaj Sağlayan Özellikler

  • Alüminyum örtüler kazazedeleri soğuğa karşı korur.
  • Boyun korseleri kilitlenebilir tasarımlarıyla boynunuzu kolayca sarar.
  • Sargı bandajlarıyla kanamaları azaltabilirsiniz.
  • Bandaj makasları sargı bezlerinizi uygun ölçülerde kesebilmenizi kolaylaştırır.
  • Gaz kompresler yaralı bölgelere steril şekilde ulaşabilmenizi sağlar.

Özen Göstermenizi Gerektiren Noktalar

  • Sargı bezlerini fazla sıkmamaya dikkat ederek kan akışının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.
  • İlk yardım çantanızı kolayca ulaşabileceğiniz bir alanda saklamanız gerekir.
  • Kılavuzları okuyarak ilk yardım müdahalelerinizi doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • İlk yardım esnasında ambulans çağırmanız uzmanlardan yardım alabilmenizi sağlar.
  • Kanamaları durdurmak için turnike yaptıktan sonra belirli aralıklarla turnike çubuğunu gevşetebilirsiniz.