GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Pioneer Oto Hoparlör

kategorisinde 264 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
1

Pioneer Oto Hoparlör

Yolculuk sırasında arabanızda eşsiz bir ses deneyimi yaşamanıza imkan sunan Pioneer oto hoparlör çeşitleri, daha enerjik hissetmenize ve modunuzun her an yüksek olmasına yardımcı olur. Özellikle uzun araba yolculuklarında ve şehir içi trafiklerde keyifli anlar geçirmek, en sevdiğiniz şarkıları yüksek kalitesinde dinlemek istediğinizde Pioneer oto hoparlörler yanınızda! Farklı otomobil modelleri ile uyum içinde olan ve pek çok farklı araç içinde kullanıma uygun olan Pioneer hoparlörler aynı zamanda kurulum kolaylığına sahip bulunur. Yüksek frekans aralıklarına ve üstün ses teknolojilerine sahip Pioneer kapı hoparlörü ve oto hoparlör çeşitleri ile eşsiz bir işitme deneyimine hazır olun! Siz de ihtiyacınıza uygun bir Pioneer oto hoparlör çeşidini bulmak için hemen kategorimizde yer alan ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Pioneer Oto Hoparlör Çeşitleri Neler?

Her ihtiyaca uygun çözümler sunan Pioneer, eşsiz bir ses kalitesi ile sizleri buluşturur. Pioneer oto ses sistemi modelleri farklı tasarımlara ve farklı teknik özelliklere sahip bulunur. Pioneer oto ses sistemi modelleri temel olarak koaksiyel ve komponent modeller olarak ayrılır. Komponent oto hoparlör modellerinde mid, bas, tweeter, crossever ve mid-range birlikte bulunur. Tweeter, tiz seslerin dışarıya verilmesi işlevini yerine getirirken bas sesler üzerinde herhangi bir etkiye sahip değildir. Crossover ise komponent modellerde frekansları ayırma görevindedir. Bu frekanslar ayrılarak doğru kanallara aktarılır. Böylece tüm sesler net bir şekilde duyulabilir. Pioneer markasının hem komponent hem de koaksiyel modellerinde 2 ve 3 yollu hoparlör alternatifleri bulunur. 2 yollu Pioneer hoparlör çeşitleri normal bir hoparlör ve tweeter'dan oluşur. 3 yollu hoparlör çeşitleri ise bas, mid ve tiz seslerin net bir şekilde duyulmasına yardımcı olur. Pioneer oto hoparlör çeşitleri ve özelliklerini detaylı olarak kategorimizden inceleyerek siz de beklentinize uygun bir seçimde bulunabilirsiniz.

Pioneer Kapı Hoparlörü Nedir?

Her otomobilde hoparlör için ayrılan bölümün yeri ve ölçüsü farklıdır. Bu yüzden Pioneer araba hoparlörü satın alırken aracınızdaki hoparlör yerinin boyutunu ölçmelisiniz. Pioneer, oval hoparlör modellerini 10 cm, 13 cm, 16 ve 17 cm tasarlayarak kullanıcıları için farklı alternatifler yaratır. Bunlar arasından aracınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Pioneer kapı hoparlörü olarak da bilinen oto hoparlör çeşitleri, araçlarda iç kapı bölümüne monte edilerek kullanılır. Yüksek ses basıncında bile düşük bozulma sağlar ve güçlü bas için ideal seçimler olan Pioneer kapı hoparlörleri, eşsiz bir ses performansı deneyimlemenizi sağlar.

Pioneer Araba Hoparlör Fiyatları

Pioneer oto hoparlör 16 cm, 13 cm, 17 cm ve 10 cm gibi farklı ölçülerle beğeninize sunulur. Aynı zamanda farklı teknik özelliklere sahip olan Pioneer oto hoparlör çeşitleri geniş bir fiyat seçkisine sahip bulunur. Pioneer araba hoparlör fiyatları, hoparlörün sahip olduğu teknik özelliklere ve birtakım detaylara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bütçe dostu fiyat seçenekleri ile sunulan Pioneer oto hoparlör fiyatlarını detaylı olarak kategorimiz üzerinden inceleyebilir; bütçenize ve aracınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Farklı markaların araba hoparlör seçenekleri ise Oto Hoparlör kategorimizde sizleri bekliyor. Keyifli alışverişler!