GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Navitech CD, MP3 Çalar

kategorisinde 13 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Navitech CD, MP3 Çalar

Navitech markasının CD, MP3 çalar, multimedya ve navigasyon ekranlarını bu sayfa üzerinden inceleyerek aracınız ile birebir uyumlu bir ürün satın alabilirsiniz. Eğer siz de otomobilinize son teknoloji bir multimedya ekranı satın almak istiyorsanız, buradaki Navitech multimedya ve teyp modellerini yakından incelemeye başlayabilirsiniz. Dokunmatik ekran özelliğinden yüksek çözünürlüklü görüntülere, tam fonksiyonlu uzaktan kumandalardan arka koltuklar için video çıkışına, pek çok yenilikçi ve teknolojik özelliği bulunan Navitech teyp ve MP3 çalar modelleri burada sizi bekliyor.

Navitech Teyp Modelleri

Aracında teyp kullanmaya seven sürücüler, Navitech oto teyp modelleri arasından araç marka ve modeli ile uyumlu bir ürün seçebiliyor. Markanın üstün kalitedeki bu araç içi oynatıcılar, bluetooth desteğinin yanı sıra SD ve USB desteği de sağlıyor. Teyplerin üzerinde USB bellek girişi, SD kart girişi ve USB ile telefon şarj özelliği sunan özel bir kablo girişi yer alıyor. Böylelikle teybe farklı cihazlardan yüklediğiniz ses ve müzik dosyalarını ekleyebiliyorsunuz. Navitech teypler, paylaşımlar arasında engelleri ustalıkla kaldırarak Eller Serbest teknolojisi ile kablosuz bağlantı ağı özelliği sunuyor. Bu özellik sayesinde cihazlarınıza yüklediğiniz tüm şarkıları anlık olarak dinleyebilir, yine bu özellikten faydalanarak handsfree olarak telefon görüşmelerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Navitech ekranlı teyp modelleri, doğrudan akıllı telefonunuz ile bluetooth üzerinden bağlantı kurarak size onu telefon üzerinden de yönetme imkanı sunuyor. Böylelikle telefonunuza indireceğiniz uzaktan kumanda işlevi sayesinde teybi telefondan da kumanda edebilirsiniz. Yüksek hassasiyetli FM radyo alıcısı da bulunan ürünler, estetik tasarımları ve ince kıvrımları ile aracınıza da hoş bir hava katmayı ihmal etmiyor.

Navitech Multimedya Ekranları

Yeni nesil Android işletim sistemleri ile donatılmış Navitech tablet modelleri, aracınızı adeta bir multimedya cennetine dönüştürmeye hazırlanıyor. Navitech teyp ekranlı olarak tercih edildiğinde profesyonel bir Android multimedya deneyimi sunmakla kalmıyor, aynı zamanda son teknoloji özelliği ile sizi kendisine hayran bırakıyor. Çeşitli araba markaları ve modelleri ile yüzde yüz uyumluluk gösteren modeller, MP3, MP4 ve MP5 çalar özelliğine sahip olmakla birlikte hem radyo hem de USB girişleri barındırıyor. Kimi Navitech multimedya tabletlerinde aynı zamanda geri görüş kamerası özelliği de bulunuyor. Böylelikle Navitech navigasyonundan yararlanarak özellikle park etme konusunda cihazdan destek alabiliyorsunuz. Dahili dijital saat, tam fonksiyonlu uzaktan kumanda, radyo kanallarını hafızaya kaydetme özelliği, TFT renkli ekran, ID3 TAG şarkı isimlerini gösterme özelliği ve 5 farklı ekolayzır modu da Navitech multimedya cihazlarının öne çıkan özellikleri arasında. Başta Navitech TV özellikle teyp modelleri olmak üzere markanın tüm multimedya ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Navitech Oto Ürünleri Fiyatları

Navitech markasının otomobiller için özel olarak ürettiği teyp, ekran ve tabletlerin fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve teknolojik donanımlarına göre değişkenlik gösterebiliyor. Navitech teyp fiyatları, aynı zamanda ürünlerin içerisinde barındırdığı donanıma ve ek işlevlere göre de farklılaşabiliyor. Ekranlı olan modeller, ekransız olanlara göre daha yüksek fiyatlı olabiliyor. Bununla birlikte bu cihazlar, aracınızı bir eğlence merkezine dönüştürerek özellikle uzun yolculuklarda asla sıkılmama garantisi sunuyor. Parlamayan dokunmatik LCD ekran, direksiyondan kontrol, AUX girişi, park kamerası girişi, 4x50 Watt'a kadar çıkış gücü ve şık LED aydınlatma, Navitech oto ürünlerinde ön plana çıkan cezbedici özelliklerden sadece birkaç tanesi. Siz de aracınızı daha keyifli ve eğlenceli hale getirmek için birbirinden kaliteli Navitech multimedya ürünleri ve fiyatlarını hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Daha fazla oto aksesuar için Oto Yedek Parça, Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilir, farklı araba modelleri ile uyum sağlayacak oto teyp modellerini Oto Teyp sayfamızda bulabilirsiniz.