GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Oto Teyp

kategorisinde 11132 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Oto Teyp

Arabanızda seyahat ederken radyo kanallarını takip edebilmek için oto teyp modelleri arasından otomobilinize uyumlu olan ürünleri satın alabilirsiniz. Teyplerin yüksek sinyal gücü sayesinde yerel ve ulusal radyoları dinleyebilirsiniz. Haber programlarını, canlı maç anlatımlarını ya da trafik durumu bültenlerini takip edebilmek için oto teyp markaları tarafından üretilen teypleri sipariş edebilirsiniz. Pratik düğmelere sahip olan teypleri kullanarak kanal geçişlerini saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Dijital ekran özelliğiyle dizayn edilen elektronik ürünlerle gece saatlerinde de konfor elde edebilirsiniz. Oto teyp fiyatları yönünden ekonomik olan birçok ürün bulunur. Bütçenizle uyumlu olan ekranlı oto teyp çeşitlerini satın alarak hangi radyo kanalı takip ettiğinizi kolayca görebilirsiniz. Geniş ekran özelliği frekans, kanal ve program bilgilerine detaylı olarak erişebilmenizi sağlar. Dayanıklı ekran çerçeveleri sayesinde teypler korunaklı bir yapı kazanır.

Oto Teyp Kullanarak Yolculuklarınızda Teknolojiden Yararlanın

Oto Teyp

Kablosuz bağlantı olanağı sunan teyplerle telefonunuzu uyum içerisinde kullanabilirsiniz. Bluetooth oto teyp modelleri aracılığıyla cep telefonunuzdan açacağınız şarkıları elektronik ürününüzden dinleyebilirsiniz. Ses dosyalarının yanı sıra görüntü dosyalarını açabilen ürünler de bulunur. Geniş ekranlarıyla dikkat çeken bu ürünler sayesinde MP4 dosyalarını oynatabilirsiniz. Sevdiğiniz filmleri ve dizileri yolculuklarınızda izleyerek seyahatlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. USB girişi bulunan oto teyp seti çeşitlerini kullanarak taşıyıcı belleğinizdeki filmleri ekrana yansıtabilirsiniz. Uzaktan kumandalı teypler ses ayarı yapabilmenizi kolaylaştırır. Filmlerin ve şarkıların seslerini anında ayarlayabilmek için ergonomik kumandalardan yararlanabilirsiniz Bu kumandaların çekim mesafesi de oldukça yüksektir.

Yüksek Ses Kalitesi Sunan Ürünler

Oto Teyp

Oto teypleri, üretimlerinde kullanılan hoparlörler sayesinde araç kabininize ulaşan sesin kalitesini artırır. Oto teyp hoparlör çeşitleri bas ve tiz sesleri gerçekçi bir şekilde size ulaştırır. Bu sayede şarkıları daha keyifli şekilde dinleyebilir, filmlerden alacağınız zevki artırabilirsiniz. Otomobilinize monte ederek kullanabileceğiniz elektronik ürünler birçok modeli içerir. Bu modeller arasından navigasyon ve GPS ürünlerine de ulaşabilirsiniz. Sesli yönlendirme özelliğine sahip olan navigasyonlar sizi ulaşmak istediğiniz noktayı en kısa sürede ulaştırır. GPS modelleri haritalarında yer verdikleri detaylarla dikkat çeker. Okul, hastane, eczane, banka, dinlenme tesisi gibi noktaları haritanızdan görebilirsiniz. Tüm diğer oto ses & görüntü sistemleri için de Oto Ses & Görüntü Sistemleri kategorisini incelemeniz yeterli.

Dokunmatik Ekran Özelliğine Sahip Multimedya Oynatıcılar

Oto Teyp

Araç içi multimedya oynatıcılar arasında dokunmatik ekran özelliği ile geliştirilen ürünler bulunur. Oto teyp bağlantısı gerçekleştirdikten sonra bu ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Parmak hareketlerinizi hemen algılayan ve komutlarınızı anında uygulayan dokunmatik teyplerle zaman kazanabilirsiniz. Dokunmatik ekran özelliği sayesinde radyo kanallarını pratik bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ekran ebatları farklılık gösteren ürünler arasından otomobilinizin kabinindeki alana uyumlu olan modelleri satın alabilirsiniz. Wifi oto teyp modelleri ile aracınızda internet bağlantısı kurabilirsiniz. Bu sayede yolculuklarınızda internette vakit geçirerek işlerinizi halledebilirsiniz. Oto teyp kategorisi içerisindeki CD çalarlar için de CD Çalar kategorimizi ziyaret edebilir, CD & MP3 çalarları da CD & MP3 Çalar kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Artı Yönler

  • Adres kaydı özelliği bulunan ürünler ev, iş yeri gibi noktaları GPS'inizin hafızasına alabilmenizi sağlar.
  • HD görüntü kalitesi sunan multimedya ürünlerinin yanı sıra Full HD çözünürlük seviyesine sahip olan modeller de vardır.
  • SD ve MMC kart desteği sunan multimedya ürünleriyle çok yönlü bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.
  • LCD ekran özelliğiyle üretilen modellerin yanı LED ekran teknolojisine sahip olan araç içi multimedya cihazları da vardır.
  • Yol tarifi alabilmenizi sağlayan GPS'lerle trafikte zaman kazanabilirsiniz.

Dikkatli Olunması Gereken Noktalar

  • Güncellemelerini düzenli olarak yapmaya dikkat ederek navigasyon modellerini kullanabilirsiniz.
  • Oto teyplerini seçerken bu ürünlerin renklerinin aracınızın iç alan tasarımıyla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Telefon şarj edebilme özelliğine sahip ürünlerin USB bağlantısı özelliğini kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Frekans arama özelliğini aktif hale getirmeniz yeni radyo kanallarını bulabilmenizi sağlar.
  • Hafızaya kaydetme özelliğini kullanarak kanalları teyp modelininizin hafızasında depolayabilirsiniz.