GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Oto Hoparlör

kategorisinde 3294 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Oto Hoparlör

Oto hoparlör modelleri yüksek ses kalitesi yaratarak yolculuklarınızda radyo kanallarını ve şarkıları keyifli bir şekilde dinleyebilmenizi sağlar. Farklı araba modellerine uyumlu şekilde kullanabileceğiniz tasarımlar gerçekleştiren oto hoparlör markaları sayesinde pratik montaj özelliğinden yararlanabilirsiniz. Tekli hoparlör çeşitlerine ek olarak ikili hoparlör setleri de bulunur. Bas ve tiz sesleri cızırtı sorunu yaşamadan alabilmeniz için ideal olan ürünleri oto hoparlör fiyatları yönünden cazip koşullarla sipariş edebilirsiniz. Arabanızın radyosuna bağlayabileceğiniz otomobil hoparlörleri, canlı yayınları gelişmiş ses desteğiyle takip edebilmenize olanak tanır.

Oto Hoparlör Çeşitleriyle Kaliteli Müzikler Dinleyin

Oto Hoparlör

Ses modlarını değerlendirerek hoparlörlerinizin ayarlarını değiştirebilirsiniz. Uzaktan kumanda desteğiyle yönetebileceğiniz 13 cm oto hoparlör modelleri, arabanızın ölçülerine uygun olarak kullanabileceğiniz aksesuarları içerir. Daha küçük hoparlörlerden yararlanmak isteyen araç sahipleri için üretilen 10 cm oto hoparlör çeşitleriyle kaliteli müziğin tadını çıkarabilirsiniz. 16 cm oto hoparlör ürünlerini kullanmanız, arabanızda yüksek ses desibellerine ulaşarak müzik dinleyebilmenize yardım eder. Nominal müzik gücü ve frekans tepkisi gibi verileri göz önüne alarak hoparlör çeşitleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz. Kullanışlı ürünler arasında bulunan oto hoparlör seti ile arabanızın farklı noktalarına yerleştirebileceğiniz aksesuarlara sahip olmanız mümkün hale gelir.

Araç Kabinini Saran Ses Teknolojisi

Oto Hoparlör

Estetik tasarımlarıyla dikkat çeken modeller arasındaki oto hoparlör oval çeşitleriyle arabanızın iç dekorasyonunu geliştirebilirsiniz. Yenilikçi ses teknolojilerini kullanan hoparlörler, sesin araç kabininin tüm noktalarına eşit şekilde yayılmasına yardım eder. Amfi uyumluluğuna sahip olan hoparlörlerle işlevsel bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Pratik bir şekilde takıp çıkarabileceğiniz kapakları bulunan hoparlör setleri, şık görünüşlü aksesuarlar sipariş edebilmeniz için idealdir. Oto bass hoparlör çeşitleri hareketli müzikleri heyecan verici şekilde dinleyebilmenize yardımcı olur. Kaliteli ses bobinlerinin kullanıldığı modern hoparlör setleri arabanızda gerçekçi bir ses kalitesi elde edebilmenizi sağlar. Oval ve yuvarlak hoparlörlerin yanı sıra kare şeklinde üretilen ses sistemleri de bulunur.

Multimedya Ses Sisteminize Uyum Sağlayan Hoparlörler

Oto Hoparlör

Aracınızdaki multimedya sistemleriyle uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz oto küçük hoparlör modelleri yardımıyla navigasyon uygulamalarından filmlere ve dizilere kadar birçok alanda sesleri kaliteli bir şekilde alabilirsiniz. Multimedya ürünlerinizin ses ayarlarını değiştirdiğinizde bu yeni ayarlara uyum sağlayan gelişmiş hoparlör setleri sayesinde kişiselleştirilmiş bir kullanım deneyimi yaşayabilmeniz mümkün hale gelir. Maksimum ses çıkış gücü seviyesi farklılık gösteren ürün modelleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Kapılarınızda kullanabileceğiniz mini hoparlörler ses desteği seviyesini artırabilmenize yardımcı olur. Oto ön kapı hoparlörü sipariş etmeniz, arabanızın ön kısmında da yüksek ses seviyesini yakında hissedebilmenizi sağlar. Daha fazla oto aksesuar için Oto Yedek Parça & Aksesuar kategorimiz sizi bekliyor. Aracınız için lastik ve jant arıyorsanız, bu sayfamızı; tüm otomotiv ürünleri için Oto Yedek Parça Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bilinmesi Gerekenler

  • Hoparlör takımları birbirini tamamlayan tasarımlarıyla aracınızın kabinine oldukça şık bir görünüm katar.
  • Çevirici ve amfi tetikleyici ürünleriyle hoparlörlerinizi işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Kurulum adaptörüne sahip olan hoparlör setleriyle akustik ses performansını artırarak işlevsel bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz.
  • Tweeter hoparlör modelleri tiz seslerde başarılı bir performans sergileyerek verimlilik yaratır.
  • Koruma başlığı bulunan hoparlör modelleri, aksesuarınızın iç kısmına yabancı cisimlerin kaçmasını önleyen tasarımlarıyla beğeninizi kazanır.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Hoparlörlerinizi yuvalarına tam olarak oturttuktan sonra vida bağlantısını pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Patlak hoparlörleri cızırtılı seslere maruz kalmamak için aracınızla uyumlu ürün modelleri arasından sipariş edebileceğiniz hoparlörlerle değiştirmeniz gerekir.
  • Hoparlör kapakları arasından sipariş verirken mevcut hoparlörlerinizle uyumlu ölçülere sahip ürünleri satın almaya özen gösterebilirsiniz.
  • Multimedya cihazlarıyla hoparlörlerinizi uyumlu şekilde kullanabilmek için kablo bağlantısını oluşturmanız gerekmektedir.
  • Ses ayarlarını spor programlarına ya da müzik radyolarına göre farklı özellikleri ön plana çıkararak gerçekleştirebilirsiniz.

GittiGidiyor BLOG

10 Adımda Oto Ses Sistemi Kurma Rehberi

10 Adımda Oto Ses Sistemi Kurma Rehberi

Aracınıza ses sistemi kurmayı düşünüyorsanız, sıfırdan başlamak veya belli bir noktadan devam etmek için de olsa bu tüyolara mutlaka göz atın!

DEVAMINI OKU
Otomobiller İçin En Teknolojik Multimedya Sistemleri

Otomobiller İçin En Teknolojik Multimedya Sistemleri

Araç içi multimedya sistemi satın alırken dikkat etmeniz gereken 4 detay bu yazıda!

DEVAMINI OKU
Oto Teyp Alışverişinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Oto Teyp Alışverişinde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Otomobilinizin teybini değiştirmeden önce bu yazımıza mutlaka göz atın!

DEVAMINI OKU