GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Oto Ses Görüntü Sistemleri

kategorisinde 37339 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Oto Ses Görüntü Sistemleri

Oto ses görüntü sistemleri modelleri ile arabanızda daha keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Koltuklarınızın arka kısmına monte edebileceğiniz mini ekranlar televizyon izleyebilmenizi sağlar. MP4 özelliği bulunan radyolar video oynatabilmenize olanak tanır. Navigasyon özelliği bulunan ekranları oto ses görüntü sistemleri markaları tarafından geliştirilen ürünler arasından sipariş edebilirsiniz. Multimedya özelliğine sahip olan araç içi ekranlar internete bağlanabilen ürünleri de içerir. İnternet üzerinden film ve dizi izlemek için yolculuklarınızda bu ekranlardan yararlanabilirsiniz. Oto ses görüntü sistemleri fiyatları ekonomik bir düzey taşır. Bütçenize ve arabanıza uyumlu aksesuarlar arasından siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kullanışlı Oto Ses Görüntü Sistemleri

Oto Ses Görüntü Sistemleri

USB kablosu bulunan ses ve görüntü sistemleriyle cep telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Cep telefonunuzdaki şarkıları ses ve görüntü sistemleriyle açabilirsiniz. Arabanıza monte edebileceğiniz ses sitemleri, müzikleri daha kaliteli bir şekilde dinleyebilmenizi sağlar. Titreşim ve cızırtı sorununa yol açmayan ses sistemleri son derece kullanışlıdır. Oto ses sistemleri paket fiyatları ürünlerin özelliklerine göre farklılık gösterir. Arabanızda yüksek ses desibellerine ulaşabilmek için güçlü hoparlörlerden yararlanabilirsiniz. Arabalar için üretilen aksesuarlar görsel destek yaratan ürünleri de içerir. Otomobilinizi daha güvenli bir şekilde kullanabilmek için kameralı ürünleri sipariş edebilirsiniz. Geri görüş kameraları, aracınızı park ederken arka kısımdaki alanı net şekilde görebilmenizi sağlar. Oto ses ve görüntü sistemleri geniş ekranlı ürünlere yer verir. Dokunmatik geniş ekran özelliği bulunan modelleri pratik şekilde kullanabilirsiniz.

Arabanızda Multimedya Özelliklerinden Yararlanın

Oto Ses Görüntü Sistemleri

Otomobilinizde araç kamerası modellerini kullanarak görüntü kaydı yapabilirsiniz. Oto ses sistemleri fiyatları açısından ekonomik olan kameralar, HD kalitesinde kayıt yapabilmenizi sağlar. Kazalarda haklılığınızı kanıtlamak için kameranızla kaydettiğiniz görüntüleri kullanabilirsiniz. Mikrofonlu araç kameraları ses kaydı yapabilmeye de olanak tanır. Arabanızda radyo dinlerken yararlanabileceğiniz kullanışlı ürünler de vardır. Hazır ses sistemleri oto ürünlerini satın alarak radyo yayınlarının kaliteli bir ses desteğiyle takip edebilirsiniz. Uzaktan kumandalı ses sistemleri kullanışlılık yaratır. Arka koltuğunuzda oturan yolcular uzaktan kumandayı kullanarak ses sisteminizi kolayca yönetebilir. Oto ses ve müzik sistemleri ile bas ve tiz sesleri kaliteli bir şekilde alabilirsiniz. Hoparlör modelleri ses ayarlarını değiştirebilmenize olanak tanır.

Otomobilinizde Teknolojinin Getirdiği Konforu Deneyimleyin

Oto Ses Görüntü Sistemleri

Akıllı araç kameraları gündüz ve gece yolculuklarınızda kullanabilmeniz için uygundur. Oto görüntü sistemleri içerisinden ulaşabileceğiniz kameralar gece saatlerinde de kaliteli bir şekilde çekim gerçekleştirir. Her saatte çekim yapabilen ürünler depolama konusunda avantaj yaratan özelliklere sahiptir. Kameraların hafıza alanı oldukça geniştir. Bu sayede aralıksız kayıtlar yapabilirsiniz. USB bağlantısıyla hafızadaki kayıtları bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Oto ses ve görüntü sistemleri fiyatları bakımından hesaplı ürünlerle bütçenize uygun aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Kameralar kablosuz bağlantı olanağı da sunar. Bluetooth özelliğine sahip olan oto müzik ve görüntü sistemleri kablosuz kullanımın yarattığı konforu deneyimleyebilmenizi sağlar. Bluetooth özelliği sayesinde, araç içi ekranınızı telefonunuzla uyumlu bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Görüntü sistemlerinin kablosuz bağlantı özelliğine ek olarak harici bağlantı özelliği de bulunur. Araç görüntü sistemleri USB girişinin yanı sıra SD kart girişine de sahiptir. Dilerseniz diğer oto ses ve görüntü sistemlerini inceleyerek de aracınızın özelleştirebilirsiniz.

Önemli Detaylar

  • Hoparlör sistemleri koruma ızgarasına sahiptir.
  • Uzaktan kumandalı ekranları oturduğunuz yerden yönetebilirsiniz.
  • Gece görüşü özelliği bulunan kameralar karanlık ortamlarda başarılı bir şekilde kayıt yapar.
  • Mirror link teknolojisine sahip olan ekranlar, telefonunuzun ekranını yansıtabilmenizi sağlar.
  • Tuşlu ekranlar menü özelliklerine rahatça ulaşabilmenize yardımcı olur.

Bu Noktalara Dikkat Etmelisiniz

  • Dokunmatik ekranı bulunan görüntü sistemlerini elleriniz kuru haldeyken kullanmaya özen göstermelisiniz.
  • Araç içi kameraları merkezî bir noktaya konumlandırarak geniş açılı şekilde görüntü kaydı yapabilirsiniz.
  • Otomobilinizin boyutlarına uygun şekilde tasarlanmış olan araç ses ve görüntü sistemleri arasından siparişlerinizi oluşturmaya dikkat etmeniz gerekir.
  • Hafızası dolan kameraların hafızasını, mevcut videoları USB ile bilgisayarınıza aktararak boşaltabilirsiniz.
  • Koltuk arkası ekranlarının eğilebilme özelliğini kullanarak ürününüzü oturma açınıza göre ayarlayabilirsiniz.

GittiGidiyor BLOG

Otomobiller İçin En Teknolojik Multimedya Sistemleri

Otomobiller İçin En Teknolojik Multimedya Sistemleri

Araç içi multimedya sistemi satın alırken dikkat etmeniz gereken 4 detay bu yazıda!

DEVAMINI OKU
10 Adımda Oto Ses Sistemi Kurma Rehberi

10 Adımda Oto Ses Sistemi Kurma Rehberi

Aracınıza ses sistemi kurmayı düşünüyorsanız, sıfırdan başlamak veya belli bir noktadan devam etmek için de olsa bu tüyolara mutlaka göz atın!

DEVAMINI OKU
Apple CarPLay Nedir? Nasıl Kullanılır?

Apple CarPLay Nedir? Nasıl Kullanılır?

Direksiyon başında iPhone kullanmanın en güvenli yolu Apple CarPLay'i daha yakından tanımaya ne dersiniz?

DEVAMINI OKU