GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Oscar

markasında 74 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Türkiye'nin önde gelen beyaz eşya üreticilerinden Simfer, Oscar markasıyla da mutfaklarınıza üstün teknolojili ürünler sunar. Ankastre ocaklardan fırınlara, set üstü ocaklardan midi fırınlara ve davlumbazlara kadar markanın geniş ürün haritasını kategorimizde inceleyebilirsiniz. Yeni nesil teknolojilerle donatılan modellerden standardı koruyan tasarımlara kadar bütçenize uygun ürünleri sayfamızdan hızlıca satın alabilirsiniz.

Oscar Fırınları

3'ten 6'ya kadar farklı program sayılarında tasarlanan ocaklı solo fırınlarla mutfağınızın en önemli pişirme aletlerine ulaşabilirsiniz. Elektro turbo imkanı sağlayan modellerden birini mekanik saati ve mekanik zamanlayıcısıyla kullanabilirsiniz. Tel ızgara, doğalgaz dönüşüm seti ve standart tepsi gibi özellik ve ekipmanlara sahip böyle bir modelle masanızı donacağınız ziyafetlerin mimarı olabilirsiniz. 64 litrelik hacmiyle geniş bir hareket alanı sağlayan ürünü 3 farklı program sayısına sahip bir başka model takip eder. Zamanlayıcı ve ızgara özelliğiyle donatılan böyle bir model sizi LPG ocak tipiyle karşılar. 4 ocak gözüyle standardı sürdüren bu ocaklı fırınlar gaz emniyet sistemine de sahiptir. Tepsi ve tel ızgarayla beraber sahip olabileceğiniz ürün şık ve kompakt yapısıyla da son derece kullanışlıdır. 45 litrelik hacmiyle büyük tabaklarınızı, borcamlarınızı, kaselerinizi rahatça içine alabilen Oscar midi fırınlarıyla da tanışabilirsiniz. 5 farklı program opsiyonuyla özelleştirebileceğiniz ürün ızgara imkanı da sunar. 2 saate yakın maksimum zamanlamasıyla de öne çıkan midi fırınlar akıllı dijital saat sistemlerine sahiptir. Buz çözme fonksiyonu sayesinde dondurucularınızdaki gıdaları da kısa sürede çözebilirsiniz. Yuvarlak tepsi, standart kare tepsi ve ızgara teliyle beraber temin edebileceğiniz Oscar midi fırınları ile hızlı ve sağlıklı gıda hazırlama çözümlerine ulaşabilirsiniz. A sınıfı enerji imkanı sunan envaiçeşit Oscar ankastre fırınını da inceleyebilirsiniz. Geniş litreleri kapsayan iç hacimleri, kullanışlı dijital ekranı, mükemmel performansıyla mutfağınızın en profesyonel ankastre ürününe markanın fırınlarıyla sahip olabilirsiniz. Solo ve ankastre Oscar fırınları ile tanışarak en doğru tercihi kategorimizde yapabilirsiniz.

Oscar Ocakları

Setinizi tamamlamak ya da muhteşem ve kolay pişirme yöntemlerine sahip olmak için Oscar ankastre ocaklarını da tercih edebilirsiniz. En dikkat çekici modeller arasında 4 gözü gazlı, 1 gözü woklu olan toplam 5 gözlü ocaklar yer alır. Gıdalarınızın vitamin değerinin tümüyle koruyabilen wok gözlü ocaklar çift ateş halkasını tencere ve tavalarınıza eşit olarak dağıtır. Yiyeceklerinizin tüm noktalarını eşit oranda pişirmeniz için çok ideal olan bu özelliği markanın birçok ankastre ocağında görebilirsiniz. 70 cm genişliğe sahip bir modeli emaye ızgara imkanıyla kullanabilirsiniz. Gazlı ocak tipi içerisinde aradığınız bir başka ankastre ocağı da doğalgaz + LPG yakıt tipiyle çalışacak şekilde kullanabilirsiniz. Emaye ocak yüzeyine sahip böyle bir modeli düğmeden ateşleme yöntemiyle kullanabilirsiniz. Oscar marka ocakları arasında detaylı inceleme yapabileceğiniz kategorimizde set üstü ocaklarla da tanışabilirsiniz. Kendine has tasarımlardan stabil modellere kadar Oscar set üstü ocakları da aradığınız ocak tipini içerebilir. Doğalgaz ve LPG yakıtıyla çalışan set üstü ocaklardan birini önden düğmeli şekliyle bulabilirsiniz. Emaye ızgara özelliğiyle öne çıkan böyle bir modeli beyaz yüzeye sahip diğer modeller takip eder. Güvenli ve pratik bir şekilde gıdalarınızı hazırlamak için siz de markanın son derece fonksiyonel ocaklarını tercih edebilirsiniz.

Oscar Davlumbazları

Hazırladığınız gıdalar ya da farklı dış unsurlar nedeniyle ortaya duman ve buharı da seri emiş hızına sahip davlumbazlarla domine edebilirsiniz. Piramit şekilli bir davlumbazı 3 farklı kademe sayısıyla görebilirsiniz. Emilmesi gereken ortam havasının yoğunluğuna göre az, orta, yüksek hızlar size mükemmel kolaylık sağlar. Mekanik kontrol tipiyle öne çıkan yenilikçi bir ankastre model de aradığınız davlumbazı içerebilir. Eğimli şekle sahip böyle bir model 500 m3/sa emiş gücüyle havayı hızlıca ideal duruma getirir. Oscar davlumbazları ile kategorimizde tanışarak kolay alışveriş imkanından yararlanabilirsiniz. Ankastre setinizin en önemli parçalarından olan davlumbazları dilerseniz fiyat aralıklarını seçerek de incelemeniz mümkündür.