GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Oppo Cep Telefonu

kategorisinde 173 adet ürün bulundu.
|
Filtrele
1

Oppo Cep Telefonu

Cep telefonlarının yanı sıra MP3 çalıcı, medya oynatıcı, LCD-TV, e-kitap okuyucu, DVD/Blu-Ray oynatıcı ürünleri üretiminde de başarısını kanıtlayan Oppo, 2004 yılında Çin'de kurulmuştur. Oppo cep telefonu modelleri, kullanıcılarıyla buluştuğu kısa süre içinde büyük beğeni toplamış ve sektörün öne çıkan akıllı telefonları arasında yerini almıştır. Üstün teknolojik özellikleri, benzersiz fotoğraflar ve video kayıtları çekebilmeyi mümkün kılan gelişmiş kamerası ve yüksek performans verimliliği ile beğeni toplayan Oppo telefonlar kategorimizde sizlerle buluşuyor. Kaliteye uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız siz de Oppo akıllı telefon modellerini tercih edebilirsiniz.

Oppo Cep Telefonu Modelleri

Farklı ihtiyaçlara ve telefon kullanım alışkanlıklarına hitap etmeyi başaran Oppo telefonlar arasından siz de kendi taleplerinize uygun bir modeli tercih edebilirsiniz. Oppo cep telefonu modelleri arasında; Find X Serisi, Reno Serisi ve A Serisi modeller yer alıyor. Oppo Find X serisinde yer alan modeller, ilk bakışta eşsiz tasarım özellikleri ile dikkatleri çekiyor. Sadelikten ilham alınarak tasarlanan bu seri, eliniz ile mükemmel bir uyum sağlar ve böylece kavrama kolaylığı sunar. Oppo Reno serisi ise; eşsiz kamera özellikleri ile beğeni kazanıyor. Profesyonel fotoğrafçılara taş çıkartan fotoğraflar çekebilmenizi sağlayan bu serideki modeller, yüz detayları ve metin ayrıntıları gibi özellikle parlak ışıkta en yaygın kullanım senaryolarını optimize etmeyi başarıyor. Oppo A serisinde ise sizleri yine müthiş bir kamera ve hızlı, akıcı bir telefon kullanımı bekliyor. İstediğiniz tüm özellikleri bir arada sunan Oppo A Serisi, aynı zamanda ters şarj özelliği olan 5000 mAh ultra batarya ile geliyor. Hayal gücünüzü genişletecek Oppo telefonlar ile siz de teknolojiyi elinizde hissedebileceksiniz.

Oppo Cep Telefonu Kamera Özellikleri

Oppo cep telefonu özellikleri her ne kadar modeller arasında farklılık gösterse de tüm Oppo cep telefonları, başarılı kameraları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Oppo telefon yorumları da incelendiğinde, kullanıcıların kameraya tam not verdiği görülüyor. Oppo telefon özellikleri arasında göze çarpan kamera özellikleri, profesyonel fotoğrafçılar gibi fotoğraflar çekebilmenizi mümkün kılıyor. Çözünürlükleri 12 MP, 13 MP, 16 MP, 48 MP olarak değişiklik gösteren Oppo kameralar, aynı zamanda Portre Modu, Otomatik Odaklanma, Panorama, Zamanlayıcı, HDR, Coğrafi Konum Etiketleme gibi ortak bazı özelliklere sahip bulunuyor. Yalnızca fotoğraf çekimlerinde değil video çekimlerinde de başarılı sonuçlar sunan Oppo cep telefonu kameraları ile elinizde artık küçük bir fotoğraf makinesi olacak.

Oppo Telefon Fiyatları

Android destekli olarak hazırlanmış olan Oppo cep telefonları fiyat-performans karşılaştırmasından başarıyla çıkıyor. Güçlü işlemcileri, akıcı ve dinamik kullanım özelliklerinin yanı sıra gelişmiş kameraları ile de beğeni kazanan Oppo telefonlar paranızın karşılığını sonuna kadar almanızı sağlıyor. Oppo telefon fiyatları, özellikler ve fiyat karşılaştırması yapıldığında pek çok rakibine göre alım kolaylığı sunan bir fiyat skalasında yer alıyor. Siz de bütçenizi çok fazla esnetmeden sahip olabileceğiniz yüksek teknolojik özelliklere sahip bir cep telefonu arıyorsanız, tercihinizi Oppo cep telefonlarından yana kullanabilirsiniz. Dilerseniz Oppo cep telefonu fiyatlarını detaylı olarak sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Farklı markaların telefon modellerini ve fiyatlarını da incelemek isterseniz ise; Cep Telefonu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.