GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Omron

markasında 303 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Omron tıbbi cihazlar ve otomasyon sistemleri üreten Japonya merkezli bir markadır. Tansiyon ölçme cihazları başta olmak üzere baskül, buhar makinesi, ateş ölçer gibi sağlık ürünlerini temin edebileceğiniz Omron gündelik tıbbi kontrollerinizi yapmanız için de oldukça ideal tasarımlar içerir. Siz de markanın sunduğu hizmetlerden sağlığınız için yararlanmak adına kategorimizi inceleyip ürün değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Omron Tansiyon Aletleri

Markanın öne çıkan ürünleri arasında, ileri yaştaki bireyler başta olmak üzere herkesin istifade edebileceği Omron tansiyon aleti ürünleri gelir. Rutin zaman dilimlerinde, kendinizi iyi hissetmediğiniz zamanlarda kolayca tansiyon ölçümü yapabileceğiniz Omron tansiyon aletleri farklı tasarım ve kullanım biçimleriyle dikkat çeker. Çanta ve adaptörüyle bir arada temin edebileceğiniz çeşitli teminat kolaylıkları da bulunmaktadır. Bu avantajı arkanıza alarak sahip olabileceğiniz cihazlardan biri Omron m3 tansiyon aletidir. Üst kola bağlayarak kullanabileceğiniz model, tam otomatik sistemiyle işinizi son derece kolaylaştırır. 42 cm'lik kolluk çevresi farklı pek çok beden ölçüsüne sahip birey için ideal genişliğe sahiptir. 360 derecelik hassasiyete ve hatalı sarım esnasında uyarıcıya sahip olan Omron m6 tansiyon aleti de ortalama hesap yapma imkanı tanırken düzensiz ritme karşı da sizi ikaz eder ve sağlıklı bir ölçüm yapmanızı kolaylaştırır. Üst koldan tansiyon ölçümü yapabileceğiniz şekillerde tasarlanan model 200 ölçümlük toplam hafızaya sahiptir. Tansiyon ölçümünü kolun farklı bir bölgesinden yapmak isteyenlerse markanın Omron bilekten tansiyon aleti ürünlerine meyledebilir. Aletin kullanılması esnasında hatalı sarım uyarısıyla karşılaşmanız doğru tansiyon ölçümü için gerekli ikazı içerir. Ürüne dair mevcut model ve özellikleri aratabileceğiniz kategorimiz Omron tansiyon aleti fiyatlarını öğrenmeniz için de idealdir.

Diğer Omron Tıbbi Ürünleri

Özellikle bebekler başta olmak üzere yetişkinler için de son derece faydalı olan Omron ateş ölçerler ile vücut sıcaklığınızı anında tespit edebilirsiniz. Kulak, kulak içi ve alın gibi farklı bölgelere temas ederek kullanabileceğiniz modeller, ateşinizi 1 saniyede ölçer. Vücut ya da biberon sıcaklığına sahip olan ölçülebilir değer özelliklerini, ışıklı ekrana ve kızılötesi sensörüne sahip tasarımlar takip eder. Siz de daha gündelik vücut sıcaklığınızı, elinizin altında bulundurabileceğiniz Omron ateş ölçerlerle saniyesinde öğrenebilirsiniz. Yine özellikle gelişim çağındaki çocuklar ve bebekler için tercih edilen, burun tıkanıklığı veya nezle gibi hastalıkların önüne geçilmesini sağlayan farklı cihazlar da vardır. Bu gibi hastalıklara neden olan nem oranını dengede tutabilmek için Omron buhar makinesi modellerini inceleyebilirsiniz. Ev ortamında muayyen tıbbi bakımların önünü açabileceğiniz makineler suya dayanıklı açma - kapama düğmesi sayesinde uzun ömürlü kullanıma fırsat tanır. Ağızlık, burunluk, PVC ile kaplı çocuk ve yetişkin maskesi ve hava filtreleri ürünün sahip olduğu ekipman araçlarından birkaçıdır. Bir rejim dönemine girdiyseniz ya da mevcut kilonuzu öğrenerek bir program yapma gibi amaçlarınız varsa Omron basküllerini de tercih edebilirsiniz. Bununla beraber almanız gereken kalori ve mevcut vücut kitle indeksi gibi detayları da öğrenebileceğiniz cihazın hassasiyeti 100 gr ile başlar. Sıvı halindeki ilaçlarınızı buharlı bir forma getirerek akciğerlerinize aktarmak içinse Omron nebülizatörleri tercih edebilirsiniz. Ürün haznesi ayarlanabilir olduğundan ortaya çıkan buhar ve ilacın parçalanma seviyesi de ayarlanabilir.

Omron Fiyat Listesi

Seçkide geçen ürünlerin yanı sıra adımsayar, tartı, elektronik sinir stimülasyonu gibi cihazları da satışa sunan Omron, ürün ve model ekseninde değişen fiyat skalalarına sahiptir. Bir tansiyon aleti, farklı özelliklere sahip modeller arasında değişken fiyat aralıklarında görülebilir. Diğer tüm ürünler için de geçerli olabilecek bu detayı gözetebilir, aynı ürünün farklı modelleri arasında bir incelemeye gidebilirsiniz. Ürünlerin yeni modelleri yeni özellikler barındırabileceği için daha önce piyasaya sürülen modellerle aralarında da bir fiyat farkı söz konusu olabilir. Bu ve türevi detayları referans alarak yapacağız bir araştırma size doğru modeli bütçe dostu avantajlarla satın alma imkanı tanır. Sağlıklı bir araştırma ve doğru tercih için kategorimizi gezerken fiyat performanslarını da inceleyebilirsiniz. Dilerseniz, fiyatları filtreleme yoluna giderek de alışverişinizi kişiselleştirebilirsiniz. İlgili alanlara en yüksek fiyat ve en düşük fiyatları girebilir, böylece bir fiyat skalası oluşturabilirsiniz. Bu sayede vakit kaybetmeden aradığınız ürünlerin bütçenize uygun olanlarını incelemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca akıllı sıralamayı kullanarak da ürünleri en yüksek fiyat, en düşük fiyat ve listeye eklenme tarihine göre yukarıdan aşağıya sıralayabilirsiniz. Bedava kargo, aynı gün kargo gibi avantajlar ile de karşılaşabileceğinizi unutmayın.