Okul Hazırlığı Başlasın
Okul alışverişinde büyük indirimleri keşfet
Keşfet
Rengarenk Kırtasiye Ürünleri
Okul Çantaları ve Gereçleri
Dijital Eğitim İçin Her Şey
İdeal Çalışma Odaları
Öğrenci Kıyafetleri ve Aksesuarlar
Öğrenci Evleri İçin Temel İhtiyaçlar
GittiGidiyor Blog

Temel Kırtasiye Alışveriş Listeniz

Tatillerin sona ermeye başladığı ve okul hazırlıklarının tüm hızıyla gündemimize...

Devamını Oku

Çocuk Odasını Okula Hazırlama İpuçları

Okulların açılmasına geri sayım başladı... Çocuk odasında okul hazırlığı için püf...

Devamını Oku
DETAYLAR
Okul Alışverişi İçin İhtiyacınız Olan Her Şey 01

Yaz ayları, tatil derken yeni eğitim & öğretim döneminde de okul alışverişi için kollar sıvanıyor! Sizin de kendinize, çocuğunuza okul için alışveriş yapma vaktiniz gelmedi mi? İlkokuldan üniversiteye kadar tüm eğitim hayatında ihtiyaç duyacağınız, akla gelebilecek sayısız ürün GittiGidiyor ayrıcalığıyla beğeninize sunuluyor. Kalem, defter gibi en temel araç gereçlerden bilgisayarlara, yardımcı kitaplardan çalışma masalarına, öğrenci evlerine uygun eşyalardan çocuğunuzu güvende tutabileceğiniz akıllı saatlere kadar aradığınız her şey burada.

Dilediğiniz Kırtasiye Ürününe Hemen Sahip Olun 02

İlkokul, lise, üniversite fark etmeksizin her öğrencinin yanında bulundurması gerektiği uçlu kalemler birbirinden farklı modelleriyle beğeninize sunuluyor. İster set halinde ister tekli olarak sahip olabileceğiniz uçlu kalemler arasından yazma biçiminize ve elinize en yatkın modele ulaşmanız işten bile değil. Tüm ders notlarınızı etkili bir şekilde kaleme alacağınız defterler de iç açıcı ve cazip modelleriyle satışa sunuluyor. Genellikle kırmızı ve mavi çizgilerden meydana gelen defterler ilkokul çağındaki öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılarken eskiz ve not defterleri, çok amaçlı modeller ve pratik kullanıma sahip seçenekler de geniş bir yelpaze sunuyor. Resim malzemelerinden A4 kağıtlara, yazı tahtalarından hesap makinelerine kadar aradığınız tüm kırtasiye ürünleri de kolay alışveriş imkanıyla sizleri bekliyor.

Konforlu Okul Çantalarıyla Tanışın 03

Gelişim çağındaki çocuklar başta olmak üzere tüm öğrenciler kendilerini rahat hissedebilecekleri bir okul çantasını hak ediyor. Ortopedik önceliklerle tasarlanmış, derin iç hacimlere ve laptop bölmelerine sahip okul çantaları geniş model yelpazesi ile nokta atışı bir tercih yapmanızı sağlıyor. Çocuğunuzun okulda da ev yapımı atıştırmalıklar, yemeklerle beslenmesini istiyorsanız son derece konforlu ve sağlam beslenme çantaları da yanınızda. Sade, desenli, birbirinden farklı beslenme çantası modelleri son derece kullanışlı yapıya sahip tasarımlardan meydana geliyor. Ayrıca sevilen karakterlerle süslenmiş farklı pek çok model beslenme çantalarını oldukça motive edici kılıyor.

Dijital Eğitime Bir Adım Daha Yaklaşın 04

Online eğitimler de günden güne ciddi ölçüde rağbet görürken masaüstü bilgisayarlara, dizüstü bilgisayarlara sahip olmak büyük önem arz ediyor. Farklı ekran ebatları ve hızlı işlemci seçenekleriyle son derece etkili bir şekilde kullanabileceğiniz dizüstü bilgisayarlar okulda uygulamalı eğitim gören çocuklara da büyük avantaj kazandırıyor. Teknoloji harikası birbirinden farklı laptop modellerini ise oldukça uzun ömürlü masaüstü bilgisayarlar takip ediyor. Online eğitim içeriklerine erişmesi gereken bir ilkokul öğrencisinden sunum veya tez hazırlayacak üniversite öğrencisine kadar her eğitim dönemine uygun bilgisayarlar sizleri bekliyor. Son derece hafif ve sağlam tabletler, çocuğunuzun durumunu anbean takip edebileceğiniz akıllı saatler ve daha fazlası da eğitimle dijitalleşmenin buluştuğu noktada hayatınızı kolaylaştırıyor.

Yardımcı Kitaplarla Başarıdan Başarıya Koşun 05

Her eğitim dönemine özgü yardımcı kitaplar ile başarınızı katbekat arttırmak istemez misiniz? İlköğretim, lise ve üniversite fark etmeksizin aradığınız eğitim & ders kitaplarına ulaşmanız çok kolay! Set halinde veya tekli olarak satın alabileceğiniz pek çok yardımcı kitap sayesinde hedeflediğiniz okulu kazanabilir, çocuğunuzun takviye ihtiyacı için en doğru çözümlere ulaşabilirsiniz. Yalnız bu da değil; dil öğrenimi için hazırlanan kitaplardan sözlük ve konuşma kılavuzlarına kadar aradığınız tüm yardımcı kitaplara GittiGidiyor ayrıcalığıyla sahip olabilir, ufkunuzu daha çok genişletebilirsiniz.

Çalışma Odanızı Siz Dizayn Edin 06

Motive edici, tümüyle kullanışlı bir odada, çalışmalarınızdan gözle görülür bir şekilde daha fazla verim alabileceğinizi biliyor musunuz? Eğer kendi odanızı ya da çocuğunuzun odasını yeniden dekore etme ihtiyacı hissediyorsanız çalışma masası modelleri ile tanışmanızın tam sırası! Farklı pek çok ebata sahip çalışma masası arasından size, çocuğunuza uygun bir modeli dakikalar içinde bulabilirsiniz! Komplike veya sade; çalışma masası da okul alışverişinin en gözde ürünlerinden biri olarak karşınıza çıkıyor! Masanızla bütün halinde kullanabileceğiniz konforlu ve yüksek kalite sandalyeler, az ışıkla yüksek verim elde etmenizi sağlayacak masa lambası modelleri, elinizin altında bulundurmanız gereken eşyalarınız için birbirinden şahane raflar da sahip olabilecekleriniz arasında

Okul Giyim Ürünleriyle Trendinizi Seçin 07

Özellikle üniversite çağındaki öğrenciler gündelik hayatlarındaki sivil giyimlerini üniversitede de sürdürebiliyor. Bununla beraber; ilkokul, lise çağındaki çocuğunuzun beden eğitimi dersi, okul gezileri gibi aktiviteleri için ideal kıyafetlere de hemen sahip olabilirsiniz. Yaz, kış pek çok gencin tutkunu olduğu deri ceketler, ayak anatomisine ve modaya uygun spor ayakkabılar, pantolonlar, gömlekler ve çok daha fazlası okul giyimi için hemen sahip olabileceğiniz ürünlerden bazıları. Üstelik çocuk ve gençler için kış giyimine özgü envaiçeşit ürün de soğuk şartların üstesinden gelinmesi için biçilmiş kaftan.

Öğrenci Evi İçin Bütçe Dostu Beyaz Eşyalar 08

Genellikle üniversite öğrencilerinin hayatlarında açılan yeni bir sayfa da öğrenci evi oluyor. Hem şık, hem rahat, hem de ekonomik beyaz eşyalar, yatak, salon grubu ürünleri ve daha fazlası da öğrencilerin kapısını çalıyor. Bir genç odası halı ürünüyle odanızı dizayn edebilir, ekonomik ve uzun ömürlü beyaz eşyalar ile tüm evinizi dilediğiniz gibi dayayıp döşeyebilirsiniz. Sınavlarınıza çalışırken size eşlik edecek şahane kahve makineleri, mutfak grubunun olmazsa olmazı buzdolapları, her zaman şık ve temiz olmanızı sağlayacak çamaşır makineleri ve çok daha fazlası da üstün teknolojilerle donatılmış, bütçe dostu modelleriyle sizleri bekliyor!