GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Hamur, Kil

kategorisinde 3909 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Hamur, Kil

Hamur ve kil ürünleri, çok sayıda renk ve çeşidiyle hem çocukların hem yetişkinlerin kullanımına sunulan ürünlerdendir. Özellikle okul öncesi çocukların oynamayı çok sevdikleri oyun hamuru çeşitleri onlara birçok açıdan fayda sağlar. Seramik kil hamuru, oto kil hamuru ve benzeri ürünler yetişkinlerin de ihtiyaçlarına cevap verir. Çok sayıda rengi ve formu bulunan ürünler, ulaşılabilir fiyat seçenekleriyle de tercih sebebidir.

Oyun Hamuru Setleri ile Mutlu Çocuklar

Hamur, Kil

Çocuklar, okul öncesi yaşlardan itibaren oyun hamurlarıyla oynamayı sever. İster elleriyle ister kalıplar aracılığıyla hamurlara şekil veren çocuklar, bu sayede hem eğlenir hem de yaratıcılıklarını geliştirme şansı yakalar. Zihin, el ve göz koordinasyonlarında oyun hamurları sayesinde gelişme kaydeden çocuklar, elektronik aletlerden böylece uzak kalır. Oyun hamuru seti ile oynayan çocuklar, çeşitli renkleri birbirlerine karıştırarak çok sayıda şekil ve ürün elde eder. Çocukların çok sevdikleri karakterlere ait lisanslı hamur setleri de ilgi gören ürünlerdendir. Çeşitli oyuncaklar, kutular ve çantalarla beraber de satılan setler, renkli ve hareketli tasarımlarıyla çocukların eğlenceli zaman geçirmesini sağlarken bir yandan becerilerinin gelişmesine yardım eder.

Slime Şaka Hamurları ve Kil Çeşitleri

Hamur, Kil

Bu tür oyun hamurlarında, sıvı oyun jelini istediğiniz miktarda geniş bir kaba koyup üzerine borakslı sudan azar azar dökerek karıştırırsınız. Böylece oyun jeliniz kıvam alır. Jelde sulu kısım kalmayacak şekilde yeterli miktarda borakslı su eklemelisiniz. Oyun hamuru slime olarak alınıp kullanıldığında, çocuklar hem hamuru elde ederken hem de oynarken keyif alır. Yetişkinlerin hobi malzemesi olarak kullandıkları seramik kil hamuru çeşitleri ise, hayatınız boyunca keyifle şekil verebileceğiniz seçenekler olarak öne çıkar. Kil hamurları genellikle beyaz ve kahverengi olarak iki alternatiften oluşur. Anaokulundan güzel sanatlar bölümlerine kadar ürünlerin geniş bir kullanım alanı vardır. Oto kil hamuru seçenekleri ise arabanızın üzerinde sonradan oluşmuş lekeleri zarar vermeden gidermeye yarar. Boya tozları, kimyasal atık maddeleri, kaynak tozları gibi istenmeyen lekeler bu hamurlar sayesinde giderilebilir.

Seramik Kil Hamuru Fiyatları

Hamur, Kil

Oyun ve kil hamurlarınızın kurumasını önlemek için hava geçirmez kutuların içinde saklamanız gerekir. Açıkta bırakılırsa ürünler hemen kuruyacaktır. Ürünlerin temizlenmesi de kolaydır. Hamurlar kıyafetlerinize bulaşırsa leke kuruyunca onları normal devirde yıkamanız gerekir. Oyun hamurları halı ve kilimlere bulaşırsa leke kuruyunca katı kısmını çıkarmak için ıslak süngerle hafifçe silin. Oyun hamuru fiyatları ürünlerin markasına ve özelliklerine göre değişir. Tekli oyun hamuru fiyatı ile dörtlü oyun hamuru fiyatları doğal olarak farklıdır. Öte yandan lisanslı oyuncak setlerinin fiyatları daha yüksek ölçekli seyreder.

Oyun Hamurunun Çocuklara Yararları

  • Kaba motor becerilerini ve yaratıcı zekalarını geliştirir.
  • Dokunma duyuları ile el ve parmak becerileri artar.
  • Hayal güçlerini ve yaratma kabiliyetlerini geliştirerek kendilerine olan güvenlerini pekiştirir.
  • Ürünler sağlığa zararlı boya ve madde içermez.
  • Çocuklar renkler ve renk karışımları hakkında bilgi kazanır.

Kil Hamuru Özellikleri

  • Ürünler 2-4 saat arası kalıplaşma özelliğine sahiptir.
  • Kuruyan oyun hamurlarınızı ıslak bezlerin arasında 15-30 dakika kadar bekletirseniz, kullanılabilir hallerine dönüştürebilirsiniz.
  • Killer genellikle paket açıldığında kullanımınıza uygundur.
  • Ürünler ham madde alaşımı özelliği sayesinde kolayca şekil alır.
  • İhtiyaç halinde elinizi suya batırıp düzeltme yapabilirsiniz.