GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Oki

markasında 165 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

OKI tarafından sunulan yazıcılar, ileri teknoloji ile buluşan, pek çok çeşit sunan cihazlar arasında yer alıyor. Ofislerden büyük plazalara, okullardan evlere kadar birden fazla kullanım tipi olan yazıcılara siz de OKI farkıyla hemen ulaşabilirsiniz. Renkli, siyah-beyaz, nokta vuruşlu, geniş formatlı gibi modellerini bulabileceğiniz OKI yazıcıları indirim ve bedava kargo gibi fırsatlar ile sizi bekliyor.

OKI Yazıcı Modelleri

Markanın sunduğu yazıcılar geniş model yelpazesine sahip olarak ürün grubunun en kapsamlılarından biri. Popüler modellerden OKI nokta vuruşlu yazıcı modelleri, 9 pinli, 24 pinli ve MX serisi olarak üçe ayrılıyor. Her biri kendi içerisinde farklı yazıcılar sunan bu seriler ofislerden evlere pek çok kullanım amacına da hitap etmesini biliyor. Örneğin, 9 pinli nokta vuruşlu yazıcılar, düşük maliyetle çok iyi baskı kalitesi vadediyor. Kullanımı kolay paneli sayesinde tam bir kullanıcı dostu cihaz olan bu serinin ürünleri, yüksek baskı hızları ile de yoğun iş temponuza ayak uydurabiliyor. Nokta vuruşlu yazıcılar içerisinde 24 pinli modeller de özellikle yüksek iş hacminin beklentilerine yanıt verebilecek şekilde üretiliyor. Küçük etiketler ve barkodlar için son derece ideal modellerden zorlu perakende ortamlarında kullanılabilecek tasarımlara kadar bu grupta da yoğun iş akışına uygun yazıcılar bulabilirsiniz. Çok yönlülüğü ile aynı anda pek çok fonksiyonu olan OKI lazer yazıcıları da ileri teknolojinin özellikleri ile donatılıyor. Tarayıcı, fotokopi, renkli lazer yazıcı ve faks özelliklerine sahip modeller, kırtasiye ve tuhafiyelerden ofis ortamlarına kadar pek çok profesyonel çalışma alanına hitap edebiliyor.

OKI Yazıcı Özellikleri

OKI yazıcılarının en önemli özelliklerinden biri geniş model yelpazesi ise bir diğeri de kompakt bir kullanım sunması. Farklı pek çok serisinde bu vaadini başarıyla gerçekleştiren marka, bu sayede hızlı ve yoğun iş akışından bireysel kullanıma kadar pek çok ortama girebiliyor. OKI renkli lazer yazıcılarında görebileceğiniz üzere; markanın kimi cihazları pek çok fonksiyon ile donatılırken kaotik bir çalışma prensibine de sahip değil. Özellikle kullanıcı dostu paneli sayesinde yapacağınız tüm işlemleri kolaylıkla gerçekleştirmeniz mümkün. Buna örnek olarak renkli lazer yazıcılar, söz konusu fonksiyonu ile beraber fotokopi, faks ve tarayıcı işlevleriyle de kullanılabiliyor. 24 Bit değere sahip olan bu tip modeller, renkli ya da siyah-beyaz fark etmeksizin dakikada maksimum 28 sayfa baskı yapabiliyor. Bu sayede iş dünyası için oldukça cazip bir yazıcı olan bu modellerden alıp ofisinizin en temel ihtiyaçlarından birine sahip olabilirsiniz. Renkli ve çok fonksiyonlu OKI yazıcıları arasında MC300 serisi de öne çıkıyor. Kompakt, hızlı ve verimli özelliklere sahip olan bu seri yüksek çözünürlüklü ve renkli A4 çıktıları için çok ideal. Daha fazla marka, model, seçenek için Yazıcı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

OKI Yazıcı Fiyatları

Geniş bir skalada görebileceğiniz OKI yazıcı fiyatlarını belirleyen en temel etken tabii ki çeşitlilik. Marka, sunduğu envaiçeşit yazıcı modeli sayesinde hemen her kullanıcı tipine hitap etmeyi başarabiliyor. Renkli yazıcılar, siyah-beyaz yazıcılar, renkli çok fonksiyonlu yazıcılar, grafik sanatları yazıcıları, nokta vuruşlu yazıcılar markanın sunduğu modellerden bazıları. Bu modellerin de her biri kendi içerisinde farklı seriler, seçenekler sunuyor. Söz konusu ürün çeşitliliği de fiyatları önemli ölçüde şekillendiriyor. Aslında bu sayede aradığınız yazıcı modelini kolayca bulmanız da mümkün hale gelebiliyor. Arzu ederseniz, kategorimizdeki ürünler ile ilgili fiyat filtreleme özelliğinden yararlanarak da kişiselleştirilmiş alışverişi deneyimleyebilirsiniz. Bu sayede vakit kaybetmeden aradığınız ürünlerin bütçenize uygun modellerini bulabilirsiniz. Buna ilaveten; akıllı sıralama opsiyonunu kullanarak da alışverişinizi özelleştirmeniz mümkün. Bu sayede yazıcıları en yüksek fiyat, en düşük fiyat ya da ürün listesine eklenme tarihine göre inceleyebilirsiniz. Yazıcıların dahil olduğu ve mouse, klavye, güç kaynağı, monitör gibi başka cihazları da bulabileceğiniz Çevre Birimleri kategorimizi de inceleyebilirsiniz.