GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Zarf

kategorisinde 1880 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Zarf

Özel yazışmalardan resmi ve kurumsal yazışmalara kadar birçok alanda işlevsel bir şekilde kullanılabilen zarf modelleri aracılığıyla pek çok gönderi işini gerçekleştirebilirsiniz. Sade görünümleri ve biçimli yapılarıyla estetik olarak da başarılı bir dizayna sahip olan zarf çeşitleri sayesinde karşınızdaki kişiye ya da kuruma verdiğiniz değeri de ifade edebilirsiniz. Mektubunuzu ve içerisine yerleştirdiğiniz dokümanları başarıyla koruyan ürünler geliştiren zarf markaları yardımıyla kıymetli kağıtları muhafaza eden bir gereçten yardım alabilirsiniz. Ofis malzemeleri arasında bulunan kargo poşetleriyle de ilgili noktalara ulaştırmanız gereken önemli belgeleri ve matbuları emniyetli bir şekilde karşı tarafa postalayabilirsiniz. Zarf fiyatları, kullanıcılara birçok seçenek yaratan farklı boyutlara, renklere ve özelliklere sahip ürün opsiyonlarıyla bütçenize uygun modellere kolayca erişmenizi sağlar.

Zarf Modelleri ile Kargolama İşlemlerini Kolaylaştırın

Zarf

Yazdığınız mektupların kırışmadan gönderilebilmesi için kargolama öncesinde kaliteli renkli zarf çeşitlerini kullanarak kağıdı yerleştirebilirsiniz. Dikkat çekici yapılarıyla göz dolduran renkli zarflar aracılığıyla mektubunuzun düşmesini de önlersiniz. Kapak kısmında yer alan yapışkan bölüm sayesinde mektubunuzu yerleştirdikten sonra zarfı açılmayacak şekilde kapatabilirsiniz. Zarf dosya modellerini sipariş ederek şirketinizin evraklarını ya da aldığınız önemli çıktıları rahatça yerleştirebileceğiniz geniş ebatlara sahip ofis malzemelerini sipariş edebilirsiniz.

İşlevsel Yapılarıyla Beğeni Toplayan Zarflar

Zarf

Hem sevdiklerinizle yazışırken hem de çalışanlarınıza maaşlarını verirken kullanabileceğiniz küçük zarf modelleri, fonksiyonel bir kullanım yaşatarak evinizde ya iş yerinizde yer vermeniz gereken ürünler arasına girmeyi başarır. Yırtılmaya karşı dayanıklılıklarıyla güven veren ve üstlerine adres, isim bilgisi yazabilmeyi kolaylaştıran kalın kağıtlı yapılarıyla beğeni toplayan sarı zarf çeşitleri pratik bir kullanım vadeder. Yas, ölüm yıl dönümü gibi dramatik haberlerle ilgili davetiyeleri yerleştirmek için yararlanabileceğiniz siyah zarf modelleri sayesinde, amacına uygun bir kullanıma imkan veren gereçlerden destek alabilirsiniz.

Koruma Yaratan Tasarım

Zarf

Zarf çeşitleri kağıtların kolay deforme olabilen ve ortamdaki toz, kir gibi istenmeyen maddelerin üstlerinde birikebilmesini önleyen yapılarıyla karşı tarafa temiz bir şekilde belge ve mektuplarınızı ulaştırabilmenizi mümkün kılar. Şirketler ve kurumlar arası belge transferi işlemlerinde değerlendirebileceğiniz çıtçıtlı zarf dosya çeşitleri, aynı zamanda özel dokümanların korunarak taşınabilmesi için de ideal bir yapı taşır. İçlerinde yer alan dosyaların dıştan bakıldığında da görünebilmesini sağlayarak kolay bir kullanım yaşatan şeffaf zarf modelleri, birden fazla ürünü ve belgeyi taşırken ilgili kişiye verilmesi gereken dosyanın daha kolay ayırt edilmesine yardımcı olur.

Bilinmesi Gerekenler

  • Zarflar kalın kağıtlarıyla dayanıklılık kazanarak dış etkilere karşı ekstra koruma yaratır.
  • Kargo poşetlerini zarf niteliğinde kullanarak dosyalarınızı ilgili kişiye ulaştırabilirsiniz.
  • Elinizdeki belgelerin ebatlarına uygun boyuttaki zarfları sipariş edebilirsiniz.
  • Sık sık mektup gönderiyorsanız, çoklu zarf paketlerini satın alabilirsiniz.
  • Torba zarflar geniş yapılarıyla birden fazla belgeyi içlerine sığdırabilmeniz için idealdir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kaliteli baskılarıyla şık bir kullanım yaşatan diplomat zarf ürünleri ile, resmi yazışmalarda kullanabileceğiniz bir gereçten yardım alabilirsiniz.
  • A4 zarf çeşitlerini A4 boyutundaki dosyaları postalarken kullanarak kağıtları katlamanıza gerek kalmadan belgeleri iletebilirsiniz.
  • Zarfınızı postalamadan önce yapışkan kısmı doğru bir şekilde yapıştırdığınıza dikkat etmeniz gerekir.
  • Zarfınızın ve içerisindeki kağıdın zarar görmemesi için ürününüzü ıslanmaya karşı korumalısınız.
  • Posta bilgilerini zarf üzerine doğru girdiğinize emin olunuz.