GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara

Kartvizitlik

kategorisinde 1181 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kartvizitlik

İş hayatının vazgeçilmez bir parçası haline gelen kartvizitlik, değişik tasarımlarıyla kullanıcılar için geniş ölçüde seçenek yelpazesi sunar. Farklı renk ve boyutlarda üretilen kartvizitliklerin ofislerde ve günlük hayatta kullanımı oldukça yaygındır. Şık görünüme sahip olan tasarımları tercih ederek ofisinize renk katabilirsiniz. Birbirinden değişik kartvizitlik markaları arasından ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Kartvizitlik Çeşitleri

Kartvizitlik

Çok sayıda çeşidi bulunan kartvizitlik, farklı renk ve model seçeneğine sahiptir. Ofisler için özel olarak üretilen masaüstü kartvizitlik kişiye özel olarak tasarlanabilir. Şeffaf pleksiden isme özel olarak üretilen kartvizitler, özellikle ofis kullanıcıları için ideal bir seçenektir. Ofis masalarını süsleyen ofis kartvizitlik iş hayatında önemli bir yere sahiptir. Ziyaretinize gelen kişilere kutu içerisinden kendi kartvizitinizi çıkararak hem şirketinize hem de kendinize önemli bir prestij katabilirsiniz. Oldukça klasik bir görünüme sahip olan metal kartvizitlik şık olmasının yanı sıra sağlam olmasıyla da dikkatleri üzerine çeker. Tarzını yansıtmak isteyenler ve deri malzemeyi tercih edenler için deri kartvizitlik uygun bir seçenek olabilir. Günlük hayatta kartları bir arada toplamak için ise daha çok kartvizitlik cüzdan tercih edilir. Değişik kartvizitlik modelleri arasından beğendiğiniz ürünleri seçebilirsiniz.

Kartvizitlik Kullanımı

Kartvizitlik

Kartvizitlik kullanımı herkes için son derece pratiktir. Bölme veya kartvizitlik büyülüğüne göre kart yerleştirebileceğiniz kartvizitlikler, kolay kullanımıyla hem iş hayatında hem de günlük hayatta tercih edilebilir. Üzerine dilediğiniz ismi yazdırabileceğiniz kişiye özel kartvizitlik ofislerde yaygın olarak kullanılabilir. Büyük şirketler ya da fazla sayıda karta sahip olanlar kutu kartvizitlik modellerini kullanmayı tercih edebilir. İş hayatına yeni başlayan arkadaşlarınıza ya da tanıdıklarınıza isimli kartvizitlik hediye edebilirsiniz. Modern görüntüsüyle beğeni toplayan isimli modeller kişiye özel olarak tasarlanır. Kadın ve erkek kullanıcılara yönelik farklı kartvizitlikler üretilir. Çalışma masalarında ya da ofis masalarında masaüstü kartvizitliklere yer verebilirsiniz. Cüzdanda taşımak için küçük boyutlu ve cepte taşımaya uygun olan çeşitlere yönelebilirsiniz. Kartlarınızı temiz ve toplu halde taşımak için değişik özelliklerdeki kartvizitlik ürünlerini kullanabilirsiniz.

Kartvizitlik Fiyatları

Kartvizitlik

Modeline, markasına ve büyüklüğüne göre değişiklik gösteren kartvizitlik fiyatları ortalama olarak ekonomik düzeydedir. Her türlü bütçeye hitap eden model seçenekleriyle göz dolduran ürünler, farklı renk alternatiflerine de sahiptir. Siyah ve kahverengi gibi koyu renklerin büyük ölçüde ilgi gördüğü modeller arasından zevkinize uygun olan kartvizitliği tercih edebilirsiniz. Seçim yaparken kartvizitliğin fiyatının yanı sıra özelliklerini de ön planda tutabilirsiniz. Gerçek deri malzemeden yapılan bir kartvizitliğin fiyatı kullanıldığı malzemeye göre artış gösterebilir. Birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilen modelleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Kartvizitlik Kullanmanın Avantajları

  • Kredi kartlarınızı ve banka kartlarınızı bir arada tutmanıza yardımcı olur.
  • İş için görüşmeniz gereken kişilerle iletişiminizi kolaylaştırır.
  • Birden fazla kartviziti düzen içerisinde saklamanıza olanak tanır.
  • Ofislerde çalışanların masalarını süsler.
  • Kartvizitlik cüzdanları aksesuar olarak günlük hayatınızda kullanabilirsiniz.

Kartvizitlik Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Kartvizitliği nerede kullanacağınıza karar vermeniz gerekir.
  • Farkınızı ortaya koymak adına özel tasarımlı modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Uzun süreli kullanım için dayanıklı malzemeden yapılan kartvizitliklere yönelebilirsiniz.
  • Saklamak istediğiniz kartvizit sayısını dikkate almanız gereklidir.
  • Tarzınıza göre gümüş, metal, deri ya da ahşap kartvizitlik modellerini satın alabilirsiniz.