GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Ofis Malzemeleri

kategorisinde 64827 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ofis Malzemeleri

Ofis ortamında çalışırken size kolaylık yaratan ekipman ve gereçlerle veriminizi artırabilirsiniz. Ofis malzemeleri markaları sayesinde çalışan kullanıcılar için birçok kolaylık geliştirilir. İş yerinizdeki çalışma alanınızda değerlendirebileceğiniz çöp kovaları yardımıyla kağıt atıkları ya da kalem çöpü, silgi artığı gibi istenmeyen maddeleri kovanıza atabilirsiniz. A4 kağıtların yanı sıra farklı ebatlarda da çıktı alıp fotokopi çekebilmenize yardım eden A3, A5 gibi kağıtları sipariş ederek çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Ofis malzemeleri modelleri zengin bir çeşitlilik yarattığı için, farklı sorunlarınıza özel olarak geliştirilen çözümleri hayatınızda pratik bir şekilde değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Yazıcınızdan renkli veya siyah beyaz baskılar alabilmek için fotokopi kağıtlarını kullanabilirsiniz. Ofis malzemeleri fiyatları açısından da uygun seçenekler içeren fotokopi kağıtları, kaliteli yapılarıyla önlü arkalı baskılarda da kullanılabilir.

Çalışma Hayatına Katkıda Bulunan Ofis Malzemeleri

Ofis Malzemeleri

Makam odalarında ve ofis masalarında kullanılabilen sümen takımlarıyla evraklarınızı ve kağıtlarınızı saklayabileceğiniz kullanışlı bir gereçten destek alabilirsiniz. Deri malzemeyle üretilen sümen modelleri aracılığıyla düz ve kusursuz bir zemin elde edip el yazınızı kullanarak gerekli evrakları hazırlayabilirsiniz. Ofis malzemeleri arasından sipariş edebileceğiniz ürünlerden biri olan pano modelleri, önemli duyuruları asmak ve iş önceliklerinizi kolayca hatırlamak için kullanabileceğiniz gereçlerdendir.

Ofisinizdeki Alanları Daha Başarılı Kullanın

Ofis Malzemeleri

Evrak rafları sayesinde sahip olduğunuz dokümanları bir arada ya da tasnifleyerek muhafaza edebilirsiniz. Ofisinizde ya da büronuzda kullanabileceğiniz metal çöp kovaları yardımıyla biriken çöpleri pratik bir şekilde atarak masanızı daha temiz tutabilirsiniz. Ofis kırtasiye malzemeleri içerisinde boy gösteren zımba tellerini kullanarak evrak zımbalama işlemlerini kolaylaştırabilirsiniz. Metal ve zarif kalemlikler, ince ve estetik dizaynlarıyla renkli kalemlerinizi bir arada saklayabileceğiniz bir gerece sahip olmanıza olanak tanır. Ataşlıklarla ataşlarınıza toplu halde bir arada tutarak evraklarınızı güvenli ve temiz bir biçimde koruyabilirsiniz. Masa üstü ofis malzemeleri içerisinden sipariş edebileceğiniz tel sökücüler, zımba tellerini kısa sürede çıkartabilmeniz için tasarlanmıştır.

İhtiyaçlarınıza Etkili Çözümler Getiren Gereçler

Ofis Malzemeleri

Ofisinizde yapacağınız kargolamalar için kargo kutularını ya da kargo poşetlerini kullanabilirsiniz. Ortaklarınıza ve müşterilerinize göndereceğiniz ürünleri kargo işlemlerini kolaylaştıran yardımcılarla kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Ofis masa malzemeleri içerisinde seçebileceğiniz renkli koli bantları da kargo hazırlıklarında size destek olur. İçerisine matbuları yerleştirebileceğiniz çerçeveler aracılığıyla ofis kurallarını ya da duyuruları çalışanlarınıza dikkat çekici bir şekilde aktarabilirsiniz. Renkli ofis malzemeleri, alternatif renk opsiyonları sunarak çalışma ortamınızı ve masanızı daha göz alıcı hale getirir.

Bilinmesi Gerekenler

  • Kırtasiye ürünlerinden biri olan zarflardan, maaş ödemelerinden önemli belgeleri kargolamaya kadar birçok konuda yararlanabilirsiniz.
  • Ajanda sipariş ederek plan ve programınızı yapıp zamanınızı buna göre yönetebilirsiniz.
  • Ayaklı küllükleri iş yerinizin bahçesindeki sigara içilebilir alanlarda konumlandırabilirsiniz.
  • Yaka kartlarıyla çalışanlarınızın isimlerini ve pozisyonlarını bildiren gereçlere sahip olabilirsiniz.
  • Masanızın üzerine yerleştirebilmenize uygun bayraklarla makam odanızın tasarımını tamamlayabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Yazıcınıza ve fotokopi makinenize uygun ebatlara sahip fotokopi kağıtlarını kullanarak kusursuz çıktılar alabilirsiniz.
  • Önemli evrakların kırışmadan saklanabilmesini sağlayan sümenler, antlaşma ve yazışmaları içeren belgeleri koruyabilmek için idealdir.
  • Kargo kutusu ve kargo poşeti sipariş ederken elinizdeki ürünlerin boyutlarına uygun ürünleri satın almaya dikkat ediniz.
  • Ofis ve bürolara özel çöp kovaları, yiyecek ve içecekleri uzun süre saklamak için uygun değildir.
  • Kumaşlı panolar raptiye ve iğne yapıştırarak kağıtları tutturabilmenize yardım eder.

GittiGidiyor BLOG

Ofis Masanızı Düzenlemek ve Güzelleştirmek İçin 6 Öneri

Ofis Masanızı Düzenlemek ve Güzelleştirmek İçin 6 Öneri

Ofis masası nasıl daha düzenli ve güzel olur? Çalışmanıza verim katacak ve motivasyonunuzu artıracak öneriler bu yazımızda!

DEVAMINI OKU
Pozitif Ofis Ortamı Yaratmanın Yolları

Pozitif Ofis Ortamı Yaratmanın Yolları

İşte ofisinize giderken pozitif düşüncelere sahip olmanızı sağlayacak bazı seçenekler!

DEVAMINI OKU
Masa Başı Egzersizleri

Masa Başı Egzersizleri

Tüm gün ekran karşısında çalışanların hayatında olmazsa olmaz masa başı egzersizleri arasından en etkilileri sizler için seçtik.

DEVAMINI OKU