GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Ofis, Kırtasiye

kategorisinde 447919 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ofis, Kırtasiye

Ofis, kırtasiye markaları iş yerlerinde kullanılabilen pratik gereçlerle doküman hazırlamayı ve saklamayı kolaylaştırır. Buna ek olarak okul yaşamında öğrencilere de yardımcı olan ofis ve kırtasiye malzemelerini kullanarak derslerde ihtiyaçlarınıza etkili çözümler getiren yardımcı ürünlerden faydalanabilirsiniz. Yazar kasa çeşitleriyle işletmenizde müşterilerinizin ödeyeceği hesapları fişlerle beraber kayda geçirerek vergilendirebilirsiniz.

İşletme ve Ofislere Özel Çözümler

Ofis, Kırtasiye

Elektronik özelliğe sahip yazar kasaları kafeteryanızın ya da lokantanızın girişinde bulunan hesap ödeme noktasındaki masada konumlandırarak müşterileriniz için kartlı ödemeleri de daha hızlı bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Ofis, kırtasiye fiyatları konusunda araştırma yapan kullanıcıların bütçelerine uyum sağlayan ürünler sayesinde dokunmatik ekran özelliğiyle konforlu bir kullanım yaşatan yen nesil yazar kasalar sipariş edebilirsiniz. Hem müşterilerine rahatlık yaratmak isteyen işletmelerin hem de çalışanları için ekstra hijyenik bir çalışma ortamı oluşturmak isteyen şirket sahiplerinin tercih edebileceği çöp kovalarını uygun noktalara yerleştirerek atıkların düzenli bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Ofisinizde Teknolojik Ürünlerle Çalışma Verimini Artırın

Ofis, Kırtasiye

Para sayma makinesi çeşitlerine de ulaşabileceğiniz ofis, kırtasiye modelleri aracılığıyla döviz bürolarında ya da bankalarda kullanılabilecek ürünler satın alabilirsiniz. Farklı para birimlerini yerleştirip saniyeler içerisinde banknotların sayısını öğrenebileceğiniz para sayma makineleri elektronik ekranlarıyla sayıları net bir şekilde okuyabilmenize de yardım eder. Fotokopi makinelerinin yanı sıra yazıcılarda da değerlendirilebilen A4 kağıtlarla fotokopi çekmek ve çıktı almak çok daha kolay hale gelir. Ofis kırtasiye malzemeleri içerisinde bulunan elektronik terazi modelleri sayesinde yiyecek ve içeceklerin ağırlığından farklı materyallerin ağırlığına kadar birçok nesneyi detaylı bir şekilde ölçüp tartabilirsiniz.

Pratik Çözümler Getiren Ofis, Kırtasiye Malzemeleri

Ofis, Kırtasiye

İşletmenizde kargolama yaparken ya da belge ve dokümanları koliler halinde saklarken etkili yapışkanlıklarıyla verim yaratan koli bantlarından destek alabilirsiniz. Ofis kırtasiye seti sipariş ederek yazı tahtalarını da iş yerinizde veya odanızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Toplantı yaparken çalışanlarınızı daha rahat bilgilendirebilmenize yardımcı olan bu tahtalar aynı zamanda ders çalışırken görsel hafızanızı daha etkili kullanmanıza da yardım eder. Makam ve müdür odalarında şıklık yaratan sümen takımlarını satın alarak dosyaları ve kağıtları başarıyla saklayabileceğiniz bir ofis gerecine sahip olabilirsiniz. Kurumsal ofis kırtasiye ürünlerinden biri olan deri sümen takımları odanızı tasarımına uyum gösterip kaydırmaz yüzeyleriyle belgeleri imzalarken size kolaylık yaratır.

Bilinmesi Gerekenler

  • Versatil kalemler uygun gövde tasarımlarıyla gömlek ceplerine ve not defterlerine güvenli şekilde takılabilir.
  • Ayaklı yazı tahtaları çalışanlarınızla toplantı yaptıktan sonra katlanıp kapatılarak minimum oranda alan kaplar.
  • Mekanik kalem çeşitlerini de içeren ofis ve kırtasiye gereçleri not alırken okunaklı bir şekilde yazı yazabilmenizi kolaylaştırır.
  • Kaliteli ve dayanıklı hamurlardan üretilen kağıtlarla önlü arkalı fotokopiler çekip renkleri arka sayfa taşmayan çıktılar alabilirsiniz.
  • Masaüstü isimlikleriyle makam odanızda adınızı ve unvanınızı belirten gereçleri masanıza yerleştirebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Yazı tahtalarını kullanacağınız alanın ölçülerini göz önünde bulundurup uygun ebatlara sahip modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Sümen sipariş ederek masanızın ve odanızın renklerine uyumlu modellere yönelebilirsiniz.
  • Spiral cilt makinelerini kullanarak kağıtları simetrik bir şekilde ürüne dizdiğinizden emin olunuz.
  • Poşet dosyaları ayırarak A4 kağıtlarını daha rahat bir biçimde içlerine yerleştirip tasnif edebilirsiniz.
  • Karton klasörler aracılığıyla çalışanlarınızın ya da müşterilerinizin bilgilerinin yer aldığı dokümanları ayırt edici bir şekilde saklayabilirsiniz.

GittiGidiyor BLOG

Ofislerde Süreçleri Kolaylaştıran 10 Teknoloji Ürünü

Ofislerde Süreçleri Kolaylaştıran 10 Teknoloji Ürünü

Teknolojinin en üst noktasında olduğumuz 21. yüzyılda ofis kavramı da yeniden tanımlanıyor. İş süreçleri bilgisayar altyapısı aracılığı ile yürütülürken insan odaklı teknoloji ürünleri ofis yaşamını kolaylaştırıyor. Bu yazımızda işlerin pratik ve hızlı ilerlemesini sağlayan ofis teknolojileri hakkında yazdık.

DEVAMINI OKU
Ofis Masanızı Daha Eğlenceli Hale Getirecek 7 Fikir

Ofis Masanızı Daha Eğlenceli Hale Getirecek 7 Fikir

Ofis masanızı daha eğlenceli hale getirmeye hazır mısınız? Size özel tüyolarımız burada!

DEVAMINI OKU
Erkeklere Özel: Ofis Çantası Seçimi

Erkeklere Özel: Ofis Çantası Seçimi

Şehirde, ofiste, her yerde; doğru çanta seçimiyle hem şıklık hem kullanış kolaylığı edinin, hayatınızı daha iyi organize edin!

DEVAMINI OKU