GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Ofis Elektroniği

kategorisinde 8278 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ofis Elektroniği

Ofis elektroniği kategorisi, iş hayatında büyük kolaylıklar yaratan pratik elektronik eşyaların bütününü kapsıyor. Faks makinesi çeşitleri, fotokopi makineleri, kağıt kesme makineleri gibi hayat kolaylaştıran pek çok ürün, kategori içerisinde kullanıcılarıyla buluşuyor. Dymo, Panasonic, ViewSonic, Epson, LG, Leitz, Brother gibi ünlü elektronik markaları tarafından hazırlanan ürünler, kaliteli kullanım standartlarıyla ofisinizde kolaylık sağlıyor.

Ofis Elektroniği Ürünleriyle Ofis Hayatınızı Kolaylaştırın

Ofis Elektroniği

Ofis elektroniği modelleri, ürünlerinizin etiketlerini kolayca yapıştırmanızı sağlayan dijital etiket makinesi, gereksiz evrakları saniyeler içerisinde parçalayabileceğiniz kağıt kesme makinesi, sunum yapmak için kullanacağınız tepegöz ve projeksiyon cihazı gibi çok çeşitli ürün seçeneklerinden oluşuyor. Elektronik teraziler, yazar kasa ve para çekmeceleri, ödemelerinizi kolayca almanızı sağlayan POS cihazları gibi elektronik ürünler de bulunabiliyor. Genel olarak ofis ortamında ihtiyaç duyulan her türlü elektronik eşyayı görebileceğiniz ürünler, hem işverenler hem de çalışanlar için büyük kolaylık yaratıyor.

Ofis Evrak ve İletişim Araçlarıyla İşlerinizi Hızlandırın

Ofis Elektroniği

Ofislerde işlemleri hızlandırmak, ofis içi ve ofis dışı iletişimi sağlamak adına gerekli olan pek çok cihaz bulunuyor. Son teknolojiyle üretilen faks makineleri ve fotokopi makineleri, tarayıcılar, telefon santrali ve kart yazıcı gibi ürünler, ofis içerisinde evrak işlemlerinizi pratik bir hâle getiriyor. Telefon ağı sinyalleri yardımıyla evrak iletimi yapan faks cihazları, evraklarınızı kolayca karşı tarafa iletmenizi sağlarken fotokopi makineleri ve yazıcılar da ofis içerisinde dilediğiniz evrakı çoğaltmanıza yardımcı oluyor. Bazı elektronik eşyalar birden fazla işleve de sahip olabiliyor. Örneğin, hem tarayıcı hem yazıcı hem de faks makinesi işlevini bir arada sunan ofis elektroniklerini değerlendirebilir, ofis elektroniği fiyatları konusunda ekonomik adımlar atabilirsiniz.

Hesaplama İşlemlerinizi Güvenli Hâle Getirin

Ofis Elektroniği

Ofislerde, mağaza ve dükkanlarda kısaca tüm iş yerlerinde para sayma makinesi ve kontrol cihazı gibi güvenlik bakımından koruma sağlayan ürünlere ihtiyaç duyuluyor. Yüksek ya da düşük tutardaki kasa paralarını hızla hesaplamanıza yardımcı olan para sayma makineleri, gün sonu raporlarınızı anında sunabilmenize katkıda bulunuyor. Vakit kaybetmeden hızla para sayma işlemi yaparak günü kolaylıkla kapatabilirsiniz. Para sayma ürünlerinin yanı sıra geçersiz paraların kontrolünü sağlayan ve paraların sahte olması durumunda işaret veren para kontrol cihazı ürünlerini de ofisinizde ya da iş yerinizde değerlendirebilirsiniz.

Satın Almadan Önce

  • Ofis elektroniği ürünlerinin her biri farklı fonksiyonlara sahip olabilir, ürünlerin açıklamalarını incelemeniz önerilir.
  • Profesyonel ofis elektroniği aletlerini kategori içerisinde inceleyebilirsiniz.
  • Laminasyon makinesi, ciltleme makinesi, büyük fotokopi makinesi ve diğer ürünleri kategori içerisinde görebilirsiniz.
  • Büyük bir iş yerine sahipseniz, geniş ölçülü evrak imha makinesi tercih ederek tasarruf yapabilirsiniz.
  • Ofset ve baskı alanında kullanacağınız elektronik cihazları kategori içerisinde bulabilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Etiket yazıcı ya da kart yazıcı ürünleri satın alırken ürünün yanında etiket ve kartlar satın alabilirsiniz.
  • Telefon santrali seçerken iş yerinizin iç hat ve dış hat kapasitelerini incelemeniz önerilir.
  • UV ışık kontrollü para kontrol cihazlarını seçerek sahte paraları hızlı bir şekilde ayırt edebilirsiniz.
  • İş yerinizde çok fazla bozuk para bulunuyorsa bozuk para sayma makinelerini tercih edebilirsiniz.
  • Bluetooth gibi ek özellikleri bulunan elektronik terazilere yönelerek tartma işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

GittiGidiyor BLOG

Ofislerde Süreçleri Kolaylaştıran 10 Teknoloji Ürünü

Ofislerde Süreçleri Kolaylaştıran 10 Teknoloji Ürünü

Teknolojinin en üst noktasında olduğumuz 21. yüzyılda ofis kavramı da yeniden tanımlanıyor. İş süreçleri bilgisayar altyapısı aracılığı ile yürütülürken insan odaklı teknoloji ürünleri ofis yaşamını kolaylaştırıyor. Bu yazımızda işlerin pratik ve hızlı ilerlemesini sağlayan ofis teknolojileri hakkında yazdık.

DEVAMINI OKU
Yazıcı Çeşitleri Nelerdir?

Yazıcı Çeşitleri Nelerdir?

Birçok ihtiyacı karşılamak için dizayn edilmiş çok işlevli yazıcılarla ilgili bilmeniz gerekenleri ve yazıcı çeşitlerini sizler için derledik. İşte yazıcı almadan önce dikkat etmeniz gerekenler ve yazıcı çeşitlerinin detayları...

DEVAMINI OKU
Ofis Aydınlatmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis Aydınlatmasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ofis aydınlatması iş verimi açısından oldukça önemli. Ofisinizin aydınlatma çözümleri için hem suyunu çıkarmayan birkaç farklı örnek bulduk hem de olması gerekeni anlattık.

DEVAMINI OKU