GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

İçki Şişesi

kategorisinde 159 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

İçki Şişesi

İçki şişesi içinde yer alan ürünün tadını, rengini ve kokusunu muhafaza etmek için özel olarak tasarlanır. Şarap, bira, konyak, viski ve daha pek çok içki çeşidi için özel olarak üretilmiş olan içki şişelerini bulabilirsiniz. İşlevlerinin yanı sıra estetik tasarımlarıyla da öne çıkan içki şişesi çeşitleri, koleksiyon yapmayı sevenler için idealdir. Sahip olduğunuz içki şişelerini hem yeniden doldurabilir hem de vitrin içinde sergileyebilirsiniz. Nostaljik ya da yeni tasarımlı içki şişelerini kolayca satın alabilirsiniz.

İçki Türlerine Göre İçki Şişesi Tasarımları

İçki Şişesi

İçki şişesi markaları, şişelenecek olan içkinin özelliklerini göz önünde bulundurur. Her içki çeşidi hava ve güneş ışığı ile temasta farklı tepkiler verir. Bazı içki çeşitleri güneş ışınlarına maruz kaldığında koku kaybı yaşayabilir ya da bozulabilir. Örneğin kırmızı şarap, ışık geçirmeyen cam şişelerde korunurken, beyaz şarap çeşitleri saydam şişeler içinde muhafaza edilebilir. Benzer şekilde arpa biraları koyu renkli şişelerde, rakı ve votka çeşitleri ise klasik cam şişelerde depolanır. İçki şişesi boyutları da içki çeşidine göre değişkenlik gösterir. Ağır alkol çeşitleri için ufak boyutlu içki şişeleri idealdir. Orta seviye alkoller içinse 70 cl ya da 100 cl içki şişeleri uygundur. Kalabalık kutlamalar için büyük boyutlu içki şişesi seçimleri size avantaj sağlar. Konyak gibi soğuk havada kamp yaparken yanınızda bulunduracağınız içkiler için ise ufak boyutlu içki matarası modellerini tercih edebilirsiniz. Böylece hem taşıması daha kolay olan hem de ergonomik tasarımlara, kolayca sahip olabilirsiniz.

Koleksiyonerler için İçki Şişesi Modelleri

İçki Şişesi

İçki şişeleri, tarihi önemleri ve tasarım özellikleri açısından koleksiyon yapmak için uygun parçalar arasında yer alır. Geçmişten günümüze üretilen bira şişesi modellerini satın alarak geniş bir koleksiyona sahip olabilirsiniz. İçki markaları, dönemsel olarak sınırlı sayıda özel şişe tasarımları üretir. Bu içki şişesi modelleri, her dönemde ulaşılabilir olmadığı için diğer şişelere kıyasla daha yüksek değere sahiptir. İçki şişesi koleksiyonu içinde eksik olan parçaları satın alarak sahip olduğunuz parça sayısını günden güne artırabilirsiniz. Koleksiyoner içki şişesi modellerinde ön plana çıkan diğer bir özellik ise şişe tasarımlarıdır. Piyasada, farklı motif ve kalıplara sahip içki şişesi modelleri bulmak mümkündür. İçkileri klasikleşmiş şişelerde saklamak istemiyorsanız, kuru kafalı şişe tasarımlarını tercih ederek konuklarınızı etkileyebilirsiniz. Aynı zamanda minyatür içki şişesi koleksiyonu yapmak için geleneksel şişelerin ufak versiyonlarını biriktirebilirsiniz. İçki şişesi modellerini sergilemeden önce şişe temizliği yapmak son derece önemlidir. Şişe içinde kalan içki kalıntıları, bakteri ve mantar oluşumlarına sebep olabilir. Bu sebeple şişe tasarımında ve renginde bozulmalar yaşanabilir.

Bütçenize Uygun İçki Şişesi Fiyatları

İçki Şişesi

İçki şişesi fiyatları üretimde kullanılan malzemenin türüne, şişe tasarımına ve boyutuna göre farklılık gösterir. Genellikle şişe üretiminde cam tercih edilse de özel içki türleri için kullanılan ahşap modeller bulmak mümkündür. Malzemenin yanı sıra farklı şekiller ve şişe üzerinde yer alan desenler de içki şişesi fiyatları konusunda belirleyicidir. Tasarımcıların özel eserlerini satın alarak koleksiyon değerinizi artırabilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bütçenize uygun içki şişesi modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. Daha fazla koleksiyon objesi Diğer Koleksiyon kategorimizde sizi bekliyor. Pul çeşitlerini incelemek için bu sayfamızı; tüm koleksiyon ürünleri için Koleksiyon kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Estetik ve İşlevsel İçki Şişesi Avantajları

  • İçki şişesi, içeceğin renk ve kokusunu korumaya yardımcı olur.
  • Estetik tasarımlı içki şişesi modelleri ile koleksiyon yapabilirsiniz.
  • Özel desenli içki şişeleri ile konuklarınızı etkileyebilirsiniz.
  • Minyatür içki şişeleri, koleksiyon için hem fazla alan kaplamaz hem de estetik görünür.
  • Tarihsel içki şişesi modellerine sahip olarak koleksiyon değerinizi artırabilirsiniz.

İçki Şişesi Konusunda Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • İçki şişesini sergilemeden önce temizlemek önemlidir.
  • Boş içki şişesini benzer renkli içecek çeşitleri ile doldurarak sergileyebilirsiniz.
  • Ufak içki matara çeşitlerini, kampa giderken yanınıza alabilirsiniz.
  • Dolu içki şişelerini güneş altında bırakmamak önemlidir.
  • İçki şişesi modellerini sergilemek için uygun bir alana sahip olmak avantajlıdır.