GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Seçili Kriterlerde Ara

Nokian

markasında 2451 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Güvenli sürüş ve konforlu seyahat için dayanıklı oto lastikleri üreten Nokian kökleri 1898 yılına kadar uzayan bir markadır. Lastik teknolojisinde uzun yıllardır kazandığı deneyimle, yarattığı kimi ürünleri sayesinde sektörün ilklerini gerçekleştirmesiyle bilinen Nokian'ın merkezi Finlandiya'dır. Binek araçlarınız, 4X4/Suv otomobilleriniz, kamyonet ve ağır vasıtalarınız için lastik teknolojisinden üst düzeyde yararlanmak isterseniz Nokian ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Nokian Binek Araç Lastikleri

Kategorimizde markaya dair binek araçlar filtresiyle yapacağınız bir araştırmayla aradığınız lastikleri kolayca bulabilirsiniz. Kuzey Kutbu ve Alpler'deki çetin şartların incelenmesi ile elde edilen Nokian kış lastikleri araştırmanızda varacağınız önemli noktalardan biri olabilir. Değişen hava şartlarına çabuk adapte olabilen, kayma ve kızaklamanın önüne geçen, çivili tasarımlarıyla müşkül koşullara karşı galip gelebileceğiniz binek kış lastikleri ile sürüş esnasında kendinizi tamamıyla yola verebilirsiniz. Yaz lastikleriniz içinse ıslak yollarda yüksek emniyet sağlayan, TÜV SÜD Product Service GmbH tarafından test edilen, güçlü arabalar için özel fonksiyonlarla hazırlanan modellere bakabilirsiniz. Çivili ve çivisiz modelleriyle arayışlarınızı özelleştirebilir, dört mevsim lastiklerle tüm yılı güvenli sürüş deneyimiyle de geçirebilirsiniz. Tasarım ve donanımları sayesinde ödüllere layık görülen Nokian lastik dünyası ile yaz - kış demeden binek otomobillerinizde sürüş keyfinizi maksimum düzeyde yaşayabilirsiniz. Bu konfor ve güveni sağlayabileceğiniz Nokian lastiklerini incelemek için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Nokian SUV/ 4x4 Araç Lastik Ürünleri

SUV araç modelleri, özellikle dik ve sarp bölgelerdeki gezintiler için şoförlerin sıklıkla tercih ettiği araç tipleridir. Kış lastikleri noktasında araca dair önünüze çıkacak özellikler arasında; ekstra güçlü yan duvarlar, darbe ve kesiklere karşı direnç, çamur ve yoğun yağmurlara karşı korunma kabiliyeti gösterilebilir. Araç tipine, teknik özelliklere göre farklılık gösteren Nokian kışlık lastik fiyatları da ürün modellerini gezerken edinebileceğiniz bilgiler arasındadır. Kış lastiklerinin yanı sıra Orta Avrupa yolları baz alınarak geliştirilen yaz lastikleri de bulunmaktadır. Bu modeller arasında aramid liflerle güçlendirilen yanak özelliklerini görmeniz mümkündür. Yüksek hız esnasında direksiyon hakimiyetinizi kolaylaştırması, taşların lastiklere teması halinde taş itici fonksiyonlara sahip olması da SUV yaz lastiklerinin favori ürünleriniz arasında olmasını sağlayabilir. Sportif bir arazi aracına sahipseniz test edilip onay alan ve Orta Avrupa SUV sürücülerinden hareketle üretilen çivili modellere de bakabilirsiniz. Kuru yollarda, yaz şartlarında hassas, kış koşullarında ise dayanıklı özellikleriyle öne çıkan Nokian dört mevsim lastiklerle de yıl boyu rahat edebilirsiniz.

Nokian Lastik Teknolojisi

Zorlu hava şartlarının yoğun yaşandığı Kuzey bölgesi, Nokian'ın da geldiği yerlerin ta kendisidir. Bu noktada, ürettiği lastiklerinin birçoğunu Kuzey bölgesinin çetin koşullarını referans alarak hazırlayan marka, kendi isteğiyle önemli lastik testlerinden de geçmiştir. Nokian Snowproof bu testlere sokulan ve binek kış lastiklerinde bulabileceğiniz modellerden biridir. Kamyonet, SUV, binek gibi otomobillerde görebileceğiniz Nokian yaz lastiği modelleri de gerek profesyonel gerek günlük kullanım için tasarlanmakta, aşınmaya karşı direnç göstermesi gibi sağlam özellikleriyle öne çıkmaktadır. Sürdürebilirlik konusuna da duyarsız kalmayan Nokian uzun ömürlü lastik kullanımını önceleyerek tasarruf imkanı ve ekonomik noktalara da parmak basmaktadır. Vianor gibi uzman yan kuruluşlara da sahip olan marka hemen her detayıyla kategorimizde incelemenize sunulmaktadır. Mevsim ve araç tipleri nezdinde ilerleyebileceğiniz araştırmanız esnasında Nokian lastik fiyatlarını da öğrenebilirsiniz.