GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Kına Gecesi

kategorisinde 3617 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kına Gecesi

Düğün hazırlıklarının en heyecanlı aşamalarından biri olan kına geceniz için artık dükkan dükkan dolaşmanız gerekmiyor. Mutluluğunuza ortak olmasını istediğiniz sevdikleriniz ile bir araya gelmeyi planladığınız kına gecesi, düğün öncesinde yapılan en önemli eğlenceler arasında yer alıyor. Kına gecesi markalarının ürettiği tüm bindallı modellerini inceleyebileceğiniz kategoride, istediğiniz ürünleri uygun kına gecesi fiyatları ile satın alabilirsiniz. Hem kıyafetleriniz hem de organizasyon için gereken her şeyi incelemeye hemen başlayabilir, kına gecesi modelleri arasında yer alan rengarenk bindallılardan kınanıza kadar istediğiniz tüm malzemeleri set olarak satın alabilirsiniz.

En Güzel Kına Gecesi Sizinki Olsun

Kına Gecesi

Geleneklerimize uygun kına gecesi eğlenceleri için çok büyük organizasyonlar yapmanıza gerek yok. Zevkinize uygun bir bindallı satın alarak evde de dilediğiniz kına gecesi havasını yaratabilirsiniz. Birbirinden güzel bindallı modelleri arasında size en uygun olanını seçerek hemen satın alabilirsiniz. Kaftanı, iç elbisesi, ve kemeriyle birlikte takım olarak satılan kına bindallı modelleri, gelinlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Düğünden önceki son eğlence olan kına gecesini istediğiniz gibi organize edebilmeniz için hazırlanan modeller, en sade kaftanlardan en parlak ve göz alıcı modellere kadar geniş alternatifler sunuyor. Dilediğiniz modelleri uygun bindallı fiyatları ile satın almak için hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Kınaların En Çok Aranılan Malzemeleri

Kına Gecesi

Kına geceleri için en çok aranan malzemeler, hazır kına malzemeleri seti oluyor. Bir yandan çeyiz bir yandan nikah telaşına düştüğünüz bu esnada hazır setler sayesinde kına gecesi için telaşlanmanıza gerek kalmıyor. Kına gecesi malzemeleri için hazırlanan setler, bu mutlu gecede ihtiyacınız olan her şeyi tek seferde satın almanızı sağlıyor. Şık sepetler içinde satışa sunulan ürünler, elinize yakacağınız kına dahil, kına mumu, gelin tülü, eldiven ve gelin kemerini kapsıyor. Gelinler için özel olarak hazırlanan setlerde, kına el mumu bulmak da mümkün oluyor. En özel gecelerinizden biri olan kına gecenizi kendi kendinize bile organize edebilmenizi sağlayan setleri, uygun fiyatlar ile satın almak için incelemeye başlayabilir, alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.

Diğer Önemli Kına Malzemeleri

Kına Gecesi

Kına gecesinde giyeceğiniz bindallıyı ve kına malzemelerini satın aldıysanız artık ihtiyacınız olan diğer ürünleri de incelemeye başlayabilirsiniz. Nedimeleriniz ve sizin için gereken taçlar, el mumları, tefler ve bileklikleri seçebilirsiniz. Misafirlerinize dağıtacağınız hediye kınalıkları da unutmayın. Birbirinden güzel motifli hazır kınalar hediye edebileceğiniz misafirleriniz için özel hazırlanmış kına keselerine bakmayı da ihmal etmeyin. Her aşamasını titizlikle planladığınız evlilik hazırlıklarınızın son duraklarından biri olan kına gecesinin hayallerinizdeki gibi olması için alışveriş listenizi oluşturabilirsiniz. Kategori içinde ürünleri inceleyerek fikir edinebilir, listenizde eksik kalanları tamamlayabilirsiniz. Çeşitli takılar için de Takı & Tac & Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilir, hediye seçeneğini Hediyelikler kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Kına Gecesine Hazırlanırken Unutmayın

  • Kına gecelerinde gelinin giyeceği bindallı kırmızı renkli olmalıdır.
  • Nedimeler için lacivert ya da mor renkli bindallılar tercih edilebilir.
  • Kına gecenizde bindallı giymeyi tercih etmeseniz bile muhakkak kırmızı gelin tülü takmayı ihmal etmeyin.
  • Kınanızı ısıtmak için el mumlarını kullanmanız yeterli olacaktır.
  • Kınayı yakacağınız avucunuza takacağınız gülünüz ve eldiveniniz, bu özel gecenin önemli sembolleri arasında yer alır.

Kına Gecesini Nasıl Organize Etmelisiniz?

  • Kına organizasyonu yapan şirketlerden profesyonel destek almak pahalı ancak yorucu olmayan bir seçenektir.
  • Daha uygun bütçeler ile kendi kınanızı organize etmek için nedimelerinizden de destek talep edebilirsiniz.
  • Davetli listenizi, kınanın yapılacağı mekana uydurarak hazırlamalısınız.
  • Evde yapılan kınalarda hazır olarak satılan kına setleri ihtiyaçlarınızı tek seferde temin etmenizi sağlayacaktır.
  • Katılanlara hatıra olarak hediye kına paketlerinden vermeyi unutmayın.