GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Nikah, Düğün

kategorisinde 19777 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Nikah, Düğün

Evlilik öncesi oldukça yoğun geçen günler nikah ile sonladığında geriye kalanlar, hayatınızın sonuna kadar mutlulukla anımsayacağınız anılarınızdır. Böylesine önemli bir günü düğün daveti ile taçlandırmasanız bile nikahınızın tüm detayları yüzünüzü gülümsetmeye yetmelidir. Ünlü modaevlerinin hazırladığı nikah modelleri, hem damat hem de gelin adayları için yepyeni bir geleceğin kapısını mutlulukla açan bir anahtar gibidir. İster düğün geceniz ister nikah gününüz olsun heyecanla hazırlandığınız bu gün için ünlü düğün markalarının hazırladığı ürünleri uygun fiyatlar ile satın almak ve gözden kaçırdıklarınızı not etmek için alışverişe hemen başlayabilirsiniz.

Düğün Alışverişinin Heyecanı Bir Başkadır

Nikah, Düğün

Gelinlerin baba evinden son kez çıktıkları bu özel günde bir kuğu gibi olmaları için gerekli olan yegane ihtiyaç gelinlik ve duvaktır. Gelmiş geçmiş en güzel gelin olmayı arzuladığınız nikah gününüz gelip çatmadan önce kostümünüz ve gelin ayakkabısı modellerini bir an evvel gözden geçirmelisiniz. Gelinlik ve ayakkabı telaşınızın bitmesi alışveriş listenizin bittiği anlamına gelmez. Gelinlik aksesuarları konusunda da seçimler sizi bekler. Durum damat adayları açısından da farklı değildir. Damatlık bir kez alındı mı damat ayakkabı modellerine de karar vermek gerekir. Kategori altında nikahınız için gerekli olan her şeyi kıyafetlerden damatlık aksesuarları ve gelin çiçeğine kadar bulabilir, uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Nikah Öncesi Hazırlıklar Sizi Yıldırmasın

Nikah, Düğün

Evliliğe ilk adım söz ile başlar, nişan ve kına ile devam eder. Nikah & nişan hazırlıkları, tatlı telaşları ile bir miktar yorucu olsa da oldukça keyiflidir. Mutlu sona adım adım yaklaştığınız hazırlık telaşı içinde çeyiz sandığı ise bambaşka bir yere sahiptir. Çeyizinizi yeni evinize götürmek için kullandığınız bohça ve sandıklara kategori altından ulaşabilirsiniz. Kına gecesi için yapacağınız hazırlıkları da ihmal etmemeniz, şimdiden alışverişinize başlamanız gerekir. Söz, nişan, kına gecesi ve çeyiz merasimi için ihtiyacınız olan her şeyi kategori sayfalarında inceleyebilir, alışveriş listelerinizi oluştururken fikir alabilirsiniz. Türkiye'nin en ünlü nikah markalarının sizler için ürettiği ürün ve modelleri ise uygun fiyatlar ile satın alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Tatlı Telaşın Önemli Ayrıntılarını Atlamayın

Nikah, Düğün

Gelinlik, damatlık, kına derken düğün gününün diğer önemli ayrıntılarını ihmal etmeyin. Bekarlığa veda ettiğiniz bugünlerde en muhteşem düğün daveti için size gereken düğün aksesuarları için de vakit ayırmalısınız. Şeref defteri, nikah şekerleri, davetliler için hazırlanacak hatıralıkları listenizin ilk sıralarına koymayı ihmal etmeyin. Kategori sayfalarında bulacağınız birçok ürün size hazırlık öncesi fikir vereceği gibi uygun fiyatları ile alışverişinizi ekonomik bir şekilde tamamlamanızı da sağlayacaktır. Düğün modelleri ve ürünleri arasında bulacağınız davetiye örneklerine ise göz gezdirmeden geçmeyin. Nikah ayakkabıları için de Ayakkabı kategorimizi ziyaret edebilir, düğün aksesuarları seçeneğini Düğün Aksesuarları kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Düğün Organizasyonun Püf Noktaları

  • Düğün temasının belirlenmesi öncelikle karar alınması gereken hususlar arasında yer alır.
  • Düğünün teması belirlendikten sonra yapılacak gelinlik ve damatlık seçimi davet esnasında rahat ve konforlu olmanızı sağlar.
  • Düğünün temasına karar verildikten sonra mekan seçimi için çalışmalara başlayabilirsiniz.
  • Davetli sayısını mekan seçimi yaptıktan sonra belirlemek bütçenizi aşmamanızı sağlar.
  • Düğün davetiyelerini en geç 2 hafta kala dağıtmış olmanız gerekir.

Gelin ve Damatların Dikkat Etmesi Gerekenler

  • Gelinlik hakkındaki kararınızı nikah tarihinden 2 ay önce vermiş ve diktirmeye başlamış olmanız gerekir.
  • Gelinlik provalarınız boyunca kilo alıp vermemeye dikkat etmelisiniz.
  • Damatlık alışverişini son dakikaya bırakmadan, nikahtan en az 2 hafta önce bitirmiş olmak gerekir.
  • Gelinliğin altına giyeceğiniz ayakkabılarınızın provasını ayaklarınızın en şiş olduğu saatlerde yapmanız sizi nikah boyunca konforlu tutar.
  • Gelinlik ve damatlıklarınızı son bir kez giymeden teslim almayın.