GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Next

markasında 1392 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Next HD ve 4K kaliteli uydu alıcılar, LED ekran televizyonlar, ampuller gibi görüntü teknolojileri sunan bir markadır. Yüksek kalite izleme deneyimine ulaşmak için inceleyebileceğiniz Nextstar marka uydu alıcılar markanın ürettiği günden bu yana şöhretini koruyan ürünleri arasındadır. Siz de görüntü teknolojilerinizden ultra verim almak için ürünleri kategorimizden inceleyip hemen alışveriş yapabilirsiniz.

Next Uydu Alıcıları

Bilindiği üzere HD, Full HD ya da Ultra HD gibi yüksek çözünürlüklü görsellere televizyon ekranlarınızda erişmek için bu çözünürlükleri içeren bir uydu alıcısına ihtiyaç vardır. Standart çözünürlük kalitesinde izlediğiniz içeriklerin yanı sıra daha gerçekçi ve keskin görüntü kalitesine sahip içeriklere Next uydu alıcılarıyla ulaşabilirsiniz. Full HD formatındaki filmlere hızlıca erişmek için sahip olabileceğiniz modellerden biri Next Kanky uydu alıcısıdır. 5000 adet kanal kapasitesiyle zengin bir yelpaze sunan ürün Wi-Fi özelliğiyle donatılır. Böylece TV ekranlarınızda internete de erişim sağlayabilirsiniz. Popüler video sitelerine girerek yarım bıraktığınız bir programı, belgeseli, söyleşiyi kaldığınız yerden takip edebilirsiniz. İki adet USB 2.0 girişiyle veri aktarım imkanı da sunan model 4 MB flash bellek kapasitesine sahiptir. İzlediğiniz filmin içindeymişsiniz hissi veren 4K özelliklerine de bir Next uydu alıcısı ile ulaşmak mümkün. Quantum modeliyle öne çıkan ürün Ultra HD çözünürlüğüyle en yüksek görüntü teknolojilerine ulaşmanızı sağlayabilir. Birden fazla popüler video, film sitesine girme imkanı veren model kodi medya oynatıcı, IPTV desteği, uygulama yükleyebilme gibi özellikler barındırır. HDMI ve USB bağlantıları sayesinde depoladığınız verileri de ekrana aktarabilirsiniz. Nextstar uydu alıcıları da markanın popüler mini uydu alıcılarını içermektedir. Numaratör göz, LED ampul gibi yan ürünleri de Next uydu alıcı ürünlerinin yanında hediye olarak kategorimizde bulabilirsiniz. Next uydu alıcısı fiyatları da ürünün modeline, çözünürlük kapasitesine, görüntü teknolojisine göre çeşitlilik gösterir.

Next Televizyonları

Görece minimal tasarımları tercih edenler 32 inçlik bir Next TV sistemine sahip olabilirler. HD çözünürlükte çalışan model 6 W'a sahip iki ayrı hoparlöre sahiptir. Yüksek kalite ışıklandırma sistemi içeren LED ekran tipiyle donatılan model USB ve HDMI girişleriyle verilerinizi ekrana aktarmanızı sağlar. Full HD standardındaki 43 inçlik bir televizyon da daha büyük modelleri seçmek isteyenlerin tercihi olabilir. 109 cm ekran boyutuna sahip model 2 adet USB 2.0 girişine ve 3 farklı HDMI girişine sahiptir. Gerçekçi ve nefes kesici görüntüler için oldukça ideal olan ürün enerjiden A kalite tasarruf etme imkanı sunar. Ayrıca Next LED ekran tipiyle donattığı televizyonları sayesinde kullanıcıya birçok açıdan avantaj sağlar. Diğer ekranlara göre daha yüksek parlaklık değerlerine sahip olan LED ekranlar böylece gün ışığında daha verimli çalışır. Özellikle Güneş ışıklarının yansıdığı ekranlarda şeffaf bir şekilde izlemeyi sürdürmek isteyenler Next'in LED ekranlı televizyonlarına sahip olabilirler. Dış hava koşullarına karşı sağlanan bu dayanıklılık özelliğini homojen görüntü fırsatı takip eder. Tüm bu yüksek hizmet anlayışının yanı sıra ekonomik de olan Next televizyon modelleri enerjiden yüksek tasarruf etmenizi sağlar.

Diğer Next Ürünleri

Profesyonel bir ışıklandırma sistemini sürdürmek için Next LED ampullerini de satın alabilirsiniz. 7, 9, 11 W gibi güç aralıklarında görebileceğiniz ampuller yüksek pil kapasitesi sayesinde kolayca şarj edilir. 25.000 saatlik ömre sahip ampulleri yüksek oranda tasarruf sağlayabileceğiniz diğer modeller takip eder. Basit montaj imkanına sahip çanakları da inceleyebilirsiniz. Kötü hava koşullarında dahi özel delikli tasarımları sayesinde sinyal kaybı yaşamazsınız. İstediğiniz Next ürününü çeşitli indirim avantajlarından yararlanarak satın almak için sayfamızı incelemeniz yeterlidir.