GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Müzik, Plak, Enstrüman

kategorisinde 320904 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Müzik, Plak, Enstrüman

Müzik tutkunlarının vazgeçilmezi olan müzik cd'si, plak, kaset gibi birçok farklı döneme ait müzik kayıtları bulunur. Her kayıt, kendine özgü özellikleri ile farklı bir atmosfer yaratır. Eski radyo ve kayıtları dinlemekten keyif alanlar için vazgeçilmez olan kaset ve plaklar ile zamanda keyifli bir yolculuğa çıkmak mümkündür. Müzik cd'si ile, eski albümleri dinleyerek çeşitli sanatçıların kayıtları ile keyifli bir vakit geçirebilirsiniz. Yolculuklarda, çeşitli organizasyon ve etkinliklerde birçok farklı müzik kaydı seçeneği ile eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. Birçok farklı seçeneği bulunan plak, kaset ve müzik cd'si fiyatları, farklı albüm ve müziklere göre çeşitlilik gösterir. Dilediğinizi tercih ederek keyifli bir vakit geçirmeniz mümkündür.

Kaliteli Müzik Kaydı ve Stüdyo Ekipmanları

Müzik, Plak, Enstrüman

Hayatınızın her anına dahil etmekten keyif aldığınız ve duygularınızı yansıtmakta yardımcı olan çeşitli müzik enstrümanları sayesinde keyifli vakit geçirmeniz mümkündür. Büyük bir müzik dinleyicisi iseniz, gitar, keman, piyano, üflemeli ve vurmalı çalgılar gibi birçok enstrümanın dahil edilerek oluşturulduğu şarkılardan keyif alabilirsiniz. Bir müzisyenseniz veya müziğini yapmaya hevesli olan bir tutkunsanız, birçok farklı müzik aleti arasından kendinize uygun olanı tercih ederek hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Nota kitabı, çeşitli enstrümanlara başlangıç kitapları ve ekipmanları ile kendinizi geliştirebilirsiniz.

Stüdyonuzu Dilediğiniz Gibi Büyütün

Müzik, Plak, Enstrüman

Profesyonel olarak müzikle ilgileniyorsanız, birçok farklı enstrüman ve yardımcı donanımsal aletler sayesinde dilediğiniz müziği üretebilirsiniz. Genellikle kayıt stüdyolarında veya evlerinizde yarattığınız kişisel alanlarda kurabileceğiniz stüdyo ekipmanları sayesinde dilediğiniz tür müziği yaparak kayıt alabilirsiniz. Çeşitli imkanların artması ile evlerinize kadar taşınabilen bu ekipmanlar ile hem zamandan tasarruf eder hem de kaliteli kayıtlar ortaya koyabilirsiniz. Midi klavye, pedallar, ses kartı, stüdyo referans kulaklıkları, condenser mikrofonlar, stantlar ve ses yalıtım izolasyon panelleri gibi stüdyo ekipmanları modelleri ile stüdyonuzda başarılı provalar yapabilir ve istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Çeşitli DJ Ekipmanları

Müzik, Plak, Enstrüman

Gelişen teknoloji ve değişmekte olan zevkler sayesinde her geçen gün çeşidi artan müzik tür ve enstrümanları, birçok farklı hisse hitap eder. Geniş imkanlar sayesinde en çok keyif aldığınız müziğe ulaşmanız veya icra etmeniz mümkün bir hale gelir. Özellikle son zamanların artan imkanları ile gelişmekte olan djlik için çeşitli dj ekipmanları imkanına ulaşmak mümkündür. Dj kulaklık olarak da bilinen kafaüstü kulaklık veya çeşitli durumlarda gerekli olabilecek kulakiçi kulaklıklar müziğe odaklanarak herhangi bir nüansın gözden kaçmamasını sağlar. Çeşitli USB pikap türleri, birçok farklı özelliği bulunan kanal mikserleri, hoparlörler, masa stantları gibi birçok malzemeden oluşan ekipmanlar ile başarılı bir dj set kurmak mümkündür. Farklı dj ekipmanları markaları arasından dilediğinizi tercih ederek istediğiniz özelliklere sahip bir sete sahip olabilirsiniz.

Farklı Ekipmanlarla Müzik Yapmanın Avantajları

  • Kaliteli CD/DVD çalar kullanımı ile sesteki doğallık ve netliğin artması performansınızı da arttırır.
  • İzolasyon kalitesi yüksek olan, hafif ve ses efektleri eklemenize olanak tanıyan kulaklıklarla daha başarılı bir performans sergileyebilirsiniz.
  • Birbirinden farklı kompakt tasarımlardaki kontroller ve pedler sayesinde her yerde performans sergileyebilirsiniz.
  • Farklı efektler yaratmak için kullanabileceğiniz birbirinden farklı ton, desibel ve tür ayarlarına sahip ekipmanlara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
  • Ekipmanların geniş ekran ve depolama özellikleri ile arşivlerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

DJ Ekipmanları Kullanımının Püf Noktaları

  • Müziğinize devam ederken yeni parçalarla senkronizasyon sorununun önüne geçmek adına ekipmanlarınızdaki snap ve quantize özelliklerini kullanabilirsiniz.
  • Ekipmanlarınızı istediğiniz gibi kullandığınızdan emin olmak için performans öncesinde kayıt alıp kendinizi dinleyebilirsiniz.
  • Ekipmanların kaliteli bir şekilde işlem yapabilmesi için yüksek çözünürlüklü ses dosyaları kullanın.
  • Setlerinizi planlayarak, ekipman kullanımlarınızı pratik bir hale getirin.
  • Dj ekipmanları kullanımınızın uzun ömürlü olması için bakım ve temizliklerini sıklıkla gerçekleştirin.