GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Şarap, Şampanya Kadehi

kategorisinde 676 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Şarap, Şampanya Kadehi

Şarap kültürü, antik çağlardan bu yana dünyanın en önemli gastronomi unsurları arasında yer alıyor. Şarapları doğru şekilde muhafaza ve servis etmek, önemli bir uzmanlık alanı olarak görülürken etkili şarap sunumu için çok sayıda marka tarafından eşsiz kadehler üretiliyor. Şarap kadehleri ve şampanya kadehleri, etkileyici tarzları ve güçlü tasarımlarıyla bu büyük kültürün altyapısını temsil ederken çarpıcı görünümleriyle evlerinizde adeta bir aksesuar etkisi yaratıyor.

Cam Kadehlerle Zarafeti Keşfedin

Şarap, Şampanya Kadehi

Şarap kadehi ve şampanya kadehi kategorisinde en çok tercih edilen ürünlerin başında, camdan üretilen modeller yer alıyor. Asırlardır şarap servisi kültüründe en önemli unsur olarak görülen cam kadehler, etkileyici formlarıyla zarafet baştan tanımlarken şarap ve şampanya tercih ettiğiniz sofraları da adeta bir şölene dönüştürüyor. Farklı markalar tarafından üretilen cam kadehler, hazne bölümlerinin tasarımlarına göre gruplara ayrılıyor. Ortadan kavisli ve dar ağızlı kadehler ağırlıklı olarak kırmızı şarap sunumlarında tercih edilirken geniş ağızlı tasarımlar ise genel olarak beyaz şarap ve şampanya servislerinde kullanılıyor. Gücünü camın estetik görünümünden alan klasik kadeh modelleri, içeceğin rengini göstermesi nedeniyle de övgü topluyor.

Bakır Kadehlerle Otantik Bir Deneyim

Şarap, Şampanya Kadehi

Geçmiş asırların otantik kültürünü günümüze taşımak isteyen pek çok kullanıcı, bakırdan üretilen şarap ve şampanya kadehi modelleri tercih ediyor. İlk ve orta çağlardaki saray kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan bakır kadehler, günümüz tasarımcılarının eşsiz çalışmalarıyla yeniden hayat buluyor. Tasarım detaylarında birbirinden etkileyici Anadolu motiflerine de yer veren bakır kadehler; şarap, şampanya ve martini gibi farklı içkiler için özel olarak hazırlanıyor. Güçlendirilmiş ve sterilize edilmiş bakırın klasik kadeh formlarında yorumlanmasıyla oluşturulan bakır kadehler, evinizde otantik ve tarihi bir atmosfer yaratırken kutlamalarınızda, davetlerinizde, özel yemeklerinizde ve her türlü etkinliğinizde konuklarınıza kusursuz bir şekilde servis yapabilmenize olanak tanıyor.

Kadeh Setleriyle Eksiksiz Sunumlar

Şarap, Şampanya Kadehi

Pek çok marka tarafından hazırlanan kadeh setleri, yemek davetlerinizde ve içki sohbetlerinde konuklarınıza eksiksiz sunum yapabilmenize yardımcı oluyor. Genel olarak 6 kişilik davetler için hazırlanan kadeh setleri, servislerinizi birbiriyle uyumlu parçalarla yapmanıza olanak tanıyor. Kadeh setlerinin bir bölümü 6 parça aynı model kadehten oluşurken bir bölümü ise içki şişesi, shot bardağı, viski bardağı ve çerezlik gibi parçalara da yer veriyor. Genel olarak camdan üretilen kadeh setleri; evlerinize, iş yerlerinize, kafe ve restoran tarzı işletmelerinize son derece seçkin bir hava kazandırırken granit mermer ve bakır gibi alternatif malzemelerden üretilen kadeh setleri de sizleri bekliyor. Çok sayıda parçayı ekonomik koşullarla satın almanıza olanak tanıyan şarap kadeh setleri fiyat seçenekleriyle de göz dolduruyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Tek parça alacağınız kadehleri birbiriyle uyumlu şekilde seçerek etkileyici bir sunum seti oluşturabilirsiniz.
  • Set halinde satılan kadehleri kalabalık davetlerinizde herkese eşit şekilde sunum yapmak için kullanabilirsiniz.
  • Cam, bakır ve granit kadeh takımlarının hepsinden edinerek misafirinize en uygun sunumu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Şarap ve şampanya kadehleri, farklı markalar tarafından üretildikleri için farklı fiyatlar ile satışa sunulabilir.
  • Kadeh takımlarını içki servisinden ve dekorasyondan hoşlanan dostlarınıza armağan olarak verebilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Şarap ve şampanya kadehlerinin form tasarımları farklılık gösterebilir. Satın alırken kadehi kullanacağınız içecek türünü göz önünde bulundurabilirsiniz.
  • 49 parçalık cam bardak çeyiz setlerine şarap ve şampanya kadehleri dahil olabilir. Bu setlerle tüm bardaklarınızın aynı desenlere sahip olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Bakır ve granit gibi malzemelerden üretilen kadehlerinizi talimatlara göre yıkayarak olası yıpranmaları önleyebilirsiniz.
  • Kadehlerinizi takım halinde satın alarak daha ekonomik koşullarla daha çok sayıda ürün sahibi olabilirsiniz.
  • 6 kişiden kalabalık davetleriniz için aynı setten birden fazla satın alabilir ve sunum bütünlüğünüzü koruyabilirsiniz.