GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Rakı Bardağı

kategorisinde 3203 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Rakı Bardağı

Türk kültürü ile bütünleşmiş bir alkollü içecek olan rakı, kendisine özgü bardaklarla servis ediliyor. İnce, uzun ve silindirik yapıya sahip olan rakı bardakları, cam özellikleri ve üzerine işlenen desenleri ya da baskıları ile dikkat çekiyor. Su ile birlikte içilen rakının yanında sunulan su bardakları da aynı özellikleri içeriyor. Yazılı veya fotoğraf baskılı olarak tasarlanan 6'lı rakı bardağı modelleri arasında zevkinize uyan ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Özgün Tasarımlı Rakı Bardakları

Rakı Bardağı

Özel tasarımlı ve yazılı cam rakı bardakları, hoş mesajlar içerebileceği gibi kişiye özel olarak da üretilebiliyor. Dilerseniz sade tasarımlı rakı bardakları alarak üzerine baskı veya yazı uygulaması yaptırabilirsiniz. El işçiliği ile üretilen incecik rakı bardakları, kişiselleştirilen ahşap ambalaj kutularına çok yakışıyor. Rakı içmeyi seven dostlarınıza isimlerine hitaben hazırlanan rakı bardağı setlerini hediye edebilirsiniz. Anlamlı sözler içeren sloganlı rakı bardağı setleri, genellikle 6'lı ürün paketlerinden oluşuyor. Özgün tasarımlı setler arasında, Ankara Kuğulu Park ya da İstanbul Kız Kulesi gibi ünlü yerlerin baskılarının bulunduğu temalı rakı bardakları da yer alıyor.

Rakı Bardaklarının Tasarım Özellikleri

Rakı Bardağı

Rakı, belli bir içme düzeni ile tüketildiği için rakı bardağı modelleri de özel olarak tasarlanıyor. Rakı, genel olarak 180 ml hacimli ve silindirik yapılı uzun cam bardaklarla içiliyor. Tarih boyunca kültürel özelliklere göre değişim gösteren rakı bardakları, günümüzde limonata bardağını anımsatan modellerle üretiliyor. 2'li bardak setleri olarak tasarlanan ve beraberinde ehli keyif adı verilen soğutucu kap ile sunulan modeller ise şık bir hediye seçeneği olmayı başarıyor. Düz, desenli, yazılı ve baskılı modellerle tasarlanan bardaklar, tam silindirik olabildiği gibi bel kısmı biraz inceltilmiş şekilde de olabiliyor. Rakı içme keyfinizi artıran bardak modellerini kolayca bulabilirsiniz.

Her Tarza Hitap Eden Rakı Bardakları

Rakı Bardağı

Sade, şık, modern ve klasik tarzlarla üretilen rakı bardaklarının bazı modelleri eğlenceli ve ilginç tasarımlar içeriyor. İçme limitini belirleyen eğlenceli yazılar ya da figürlerle tasarlanan ürünleri yakın dostlarınıza hediye edebilirsiniz. Ünlü futbol takımlarının amblem baskılarının bulunduğu rakı bardakları ise çok ilgi görüyor. Özel tasarımlı bir rakı seti almayı istiyorsanız, kişiselleştirilen isimli rakı karaf setlerini tercih edebilirsiniz. Genellikle 2 adet rakı bardağı ve 1 adet karaftan oluşan rakı karaf setleri, isme özel hazırlandığında değerli bir hediye olmayı başarıyor.

Rakı Bardağı Almadan Önce...

  • Ünlü markaların cazip fiyatlarla ürettiği, sade tasarımlı ve 6'lı rakı bardaklarını günlük kullanım için alabilirsiniz.
  • El işçiliği ile üretilen butik marka tasarımlı ve yüksek fiyatlı rakı bardağı setlerini, dost meclisleriniz için tercih edebilirsiniz.
  • Dekorlu, yaldızlı ve taşlı rakı bardakları gibi ürün setlerini, şık bir hediye seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz.
  • Hem rakı hem de limonata bardağı olarak kullanılan ürünleri alarak çift yönlü kullanabilirsiniz.
  • Atatürk resimli 6'lı rakı bardağı setlerini yakın arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Bunlara Dikkat Edin

  • Kaliteli ve ince camdan üretilen rakı bardaklarınızı elde yıkayın.
  • Günlük kullanım için uygun fiyatlı ve bulaşık makinesinde yıkanabilen bardakları seçin.
  • El işçiliğiyle tasarlanan bakır ehli keyif bardak soğutucularını deneyin.
  • Dış yüzeyinde zımba el işçiliği ile süslemeler yapılan ehli keyif seçeneklerinin dostlarınız için şık bir hediye olacağını bilin.
  • Kendinize özel bir rakı karaf setinizin olmasına özen gösterin.