GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Seçili Kriterlerde Ara

Kupa

kategorisinde 79245 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kupa

Yoğun geçen iş hayatınızda, evde keyifle zaman geçirirken, bahçede, kampta ya da piknikte sıcacık ya da buz gibi içeceklerinizi yudumladığınız kupalar, yaşam tarzınızın bir parçası haline gelir. Sadece içeceklerinizi koyduğunuz sıradan bir eşya olmaktan öte, kupalarınızda en sevdiğiniz karakterlere, hayat felsefenizi anlatan sözlere, sevdiklerinizin fotoğraflarına, adınıza, burcunuza, desteklediniz takıma, siyasi görüşünüze yer verdiğiniz kişiselleştirebileceğiniz bir eşyadır. Tarzınızı yansıtan kupa tercihleriyle, kendinize ya da etrafınızdakilere dilediğiniz mesajı verebilir, karakterinizle ilgili küçük ipuçları sunabilirsiniz.

Size Ait ve Sadece Sizi Anlatan Kupa Modelleri

Kupa söz konusu olduğunda, farklı marka ve fiyatlarda sayısız alternatif bulunur. Kupalar sadece üretildiği materyal, dayanıklılık şekil, fiyat gibi unsurlardan ibaret bir bardak modeli değildir. Dilediğiniz renkte ve tasarımda, farklı materyallerden üretilen kupa modelleri arasından size en uygun olanı seçerek, içeceklerinizi daha bir keyifle yudumlayabilirsiniz. Dolabınızda yer alan, modunuza en uygun bir kupaya, içeceklerinizi doldurarak o anı daha anlamlı kılabilirsiniz. Canınız mı sıkkın; en eğlenceli kupanızı dolaptan çıkarın ve biraz neşelenin. Ofiste çalışma arkadaşlarınıza vermek istediğiniz bir mesaj varsa, kupanızla o mesajı en kısa yolda iletebilirsiniz. Sıkıcı geçen bir iş gününde ya da ders çalışırken, üzerinde sevdiğiniz birisinin ismi ya da fotoğrafı bulunan bir kupayla motivasyonunuzu artırın.

Sevdikleriniz İçin Anlamlı Bir Hediye Alternatifi

Kupa çeşitleri, sadece kendi kullanımız için değil; sevdiklerinize sunabileceğiniz birçok farklı modeli bulunan eğlenceli ve anlamlı bir hediye alternatifidir. Değer verdiğiniz insanlara, üzerinde adlarının yazılı olduğu bir kupa hediye edebileceğiniz gibi; ilgi alanlarına, yaşam tarzlarına uygun kupalar ile mutlu edebilir ve onları ne kadar iyi tanıdığınız mesajını verebilirsiniz. Sevgililer günü, anneler günü, doğum günleri gibi özel günler için özel olarak farklı markalar tarafından tasarlanan sayısız kupa modelleri arasından konseptinize uygun bir hediye de seçebilirsiniz. Çiftler için dizayn edilen ikili kupalar, en çok tercih edilen kupa modelleri arasında ilk sıralarda yer alır. Eşinize, sevgilinize, çocuklarınıza, yakın arkadaşınıza, anne ve babalarınıza çift kupa modellerinden en uygun konsept kupa modellerinden birisini hediye ederek aranızdaki bağları güçlendirebilirsiniz.

Kupa Satın Alırken Bilmeniz Gerekenler

Kupa satın alırken ilk olarak kupanın üretildiği materyali belirleyin. Her markanın kreasyonlarında yer alan kupalar genellikle seramik, cam, metal ya da ahşap materyallerden üretilir. Materyalin ısı iletkenliği kupa tercihinizde belirleyici bir unsurdur. Metal kupalar ısıyı daha fazla iletirken; seramik kupaların iletkenliği daha azdır. Kupanızın rengi de önemli bir unsurdur. Kullanırken keyif alacağınız renklere yönelin. Tercihinize göre kupanızın saplı ya da sapsız bir model mi olacağına karar verin. İçecek tüketim alışkanlıklarınıza, porsiyon tercihlerinize uygun ebatlarda kupalar satın alın.