GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Karaca Kahvaltı Takımı

kategorisinde 17 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Karaca Kahvaltı Takımı

Sofraların vazgeçilmez zamanlarından biri olan kahvaltılar, günün en kıymetli zamanları arasında yer alıyor. Türk mutfağında önemli bir yere sahip olan kahvaltılar, çeşitli takımlarla sofralarınızda şıklığı da simgeliyor. Karaca kahvaltı takımı, modern ve klasik tarzda ürünleriyle önde gelen markalar arasında yer alıyor. Sizler de markanın kahvaltı takımlarına sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Dilerseniz Karaca mutfak takımı ürünlerine GittiGidiyor avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Karaca Kahvaltı Takımı ile Şık Sofralar

Karaca kahvaltı takımı modelleri şık tasarımlarıyla göz kamaştırıyor. Markanın kahvaltı sofraları için özel olarak ürettiği birbirinden farklı tasarımlara sahip kahvaltı takımları bulunuyor. Kullanışlı olmalarıyla sıklıkla tercih edilen ürünler, farklı desenlerle üretiliyor. Örneğin Karaca kahvaltı takımı kelebekli desenleriyle kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Bunların yanı sıra markanın her kahvaltı takımının kendine has parçaları bulunuyor. Örneğin takımlar içerisinde servis tabağı, çay bardağı, reçellik, kayık tabak ve peynirlikler yer alıyor. Ayrıca Karaca kahvaltı takımı 6 kişilik, 12 kişilik gibi farklı sayılarla üretiliyor. Bunların yanı sıra markanın ürünleri çizilmelere karşı dayanıklı olarak üretiliyor. Bu sayede Karaca kahvaltı takımları uzun ömürlü bir kullanım olanağını da kullanıcılarına sağlıyor. Ürünlerin üzerinde yer alan desenler, bulaşık makinesinde zarar görmüyor. Bu nedenle gönül rahatlığı ile ürünleri yıkayabilirsiniz.

Karaca Kahvaltı Takımı ile Keyifli Kahvaltı Saatleri

Karaca kahvaltı takımlarının üretiminde doğal malzemeler kullanıyor. Bu sayede yemekler sıcak olarak kalabiliyor. Mikrodalga fırınlarda ve derin dondurucularda rahatlıkla kullanabileceğiniz Karaca kahvaltı takımlarında zeytinlik, tuzluk, biberlik, kürdanlık, çay kaşığı gibi ürünlerde yer alıyor. Bu tarz ek ürünler alacağınız takımın parça sayısına göre değişiklik gösteriyor. Bunların yanı sıra Karaca kahvaltı takımı mavi, pembe, beyaz gibi farklı renk seçenekleriyle satışa sunuluyor. Rengarenk kahvaltı takımları arasından kendi zevkinize uygun modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Markanın kahvaltı takımı modelleri sanatsal ve özgün tasarımlarıyla oldukça dikkat çekiyor. Karaca kahvaltı takımı beyaz rengin üzerinde çeşitli çiçekli tasarımlarla sıklıkla tercih ediliyor. Takımın parçalarından birinin kırılması durumunda yedek parça temini de yapılıyor. Bu sayede takımlarınızı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Karaca Kahvaltı Takımı Fiyatları

Karaca kahvaltı takımı fiyatları, modellerin üretiminde kullanılan malzemelere, takımlarda bulunan parça sayılarına ve takımların tasarımlarına göre değişiklik gösteriyor. Bunun yanı sıra ürünleri tek tek olarak da alabilirsiniz. Takım ve parça ürünleri arasında da fiyat değişimi gözlemlenebiliyor. Ürünlerin desenlerinde solma gibi durumlar yaşanmaması adına üretim yapılıyor. Bu sayede uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunuluyor. Ayrıca Karaca kahvaltı takımı İnci serisi gibi seri takımlar da bulunuyor. Bu takımlar arasında da fiyat farkı bulunuyor. Ürünlerin sahip olduğu desenler, çizgiler gibi farklı tasarımlar da ürünler arasında fiyat farkı oluşmasına neden olabiliyor. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için Karaca kahvaltı takımı yorum ve tavsiyelerine göz atabilirsiniz. Bütçenize uygun diğer kahvaltı takımı modellerine ise Kahvaltı Takımı kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.