GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Tupperware Su Şişesi, Suluk

kategorisinde 1008 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Tupperware Su Şişesi, Suluk

Mutfak araç ve gereçleri denildiğinde akla gelen en iyi markalar arasında yer alan Tupperware, farklı ihtiyaçlarınıza uygun olarak geniş bir ürün seçkisi sunuyor. ABD merkezli Tupperware ürünlerinde kullanışlılık, tasarım farklılığı ve kalite bir araya geliyor. Dayanıklı ve kullanıcı dostu tasarımlarıyla aynı zamanda uzun ömürlü ürünler olan Tupperware ürünleri, yalnızca mutfakta değil gündelik yaşamın pek çok yerine kendine yer buluyor. Bu ürünlerden biri olan Tupperware suluk hem evde hem de dışarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Tupperware su şişeleri ile İster spora giderken isterseniz de dışarı çıkarken suyunuzu yanınızda taşıyabilirsiniz. Yalnızca dışarda değil evdeyken de suyun her an elinizin altında olmasını istediğinizde Tupperware su şişeleri sizinle! Farklı ölçülerde tasarlanan Tupperware su şişesi modelleri aynı zamanda geniş bir renk seçkisiyle sunuluyor. Aradığınız Tupperware su şişesini kolayca bulmak için kategorimizde yer alan ürünleri incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Tupperware Su Şişesi Çeşitleri Neler?

Tupperware su şişeleri arasında her ihtiyaca uygun bir seçenek bulunuyor. Yalnızca su değil çeşitli içecekleri de doldurup güvenle yanınızda taşıyabilmenize olanak sunan Tupperware şişeler, yeniden kullanılabilir olma özelliğiyle doğa dostudur. Tupperware suluk 750 ml, 500 ml, 310 ml, 1 litre, 1.5 litre gibi farklı ölçülerdeki çeşitleriyle her beklentiye hitap etmeyi başarıyor. Tupperware suluk 1 lt ve 1.5 litre seçeneğiyle özellikle spora giderken suyunu yanında götürmek isteyenlerin tercihi oluyor. 1 ve 1.5 litre hacmindeki Tupperware su şişeleri ayrıca evde de rahatlıkla kullanılabilir. Eğer damacana ya da arıtma suyu kullanıyorsanız kolaylık olması adına suyu Tupperware şişelere doldurup tezgah üstünde muhafaza edebilirsiniz. Böylece su içmek istediğinizde su her an hazır bir şekilde elinizin altında olabilir. Dilerseniz Tupperware su şişesini şahsi suluğunuz yaparak evdeyken de suyu direkt olarak şişeden tüketebilirsiniz.

Tupperware Suluk Modellerinin Özellikleri

Tupperware su matarası ve su şişesi çeşitleri öncelikle hiçbir şekilde akma ya da damlama sorunu yaşatmaz. Tupperware su şişesini doldurup kapağını iyice kapattığınızda şişeyi çantanızın içine atıp güvenle evden çıkabilirsiniz. Geniş renk seçeneği ile sunulan Tupperware su şişeleri aynı zamanda şeffaf bir yapıya sahip bulunur. Bu sayede suyunuzun ne kadar kaldığını kolayca görebilirsiniz. Yıkanabilir olma özelliği sayesinde tekrar tekrar kullanılabilen bu şişeler uzun ömürlüdür. Bu özelliği ile ayrıca doğa dostu da olan Tupperware su şişeleri, plastik atığını azaltmanızı sağlar. Dışarı çıktığınızda sürekli olarak suya para ödemek ve plastik atığına sebep olmak istemiyorsanız siz de suyunuzu Tupperware su şişeleri ile yanınızda taşıyabilirsiniz. Bunun için geniş kapasiteli modeller yerine 310 ml ya da 500 ml olan modelleri tercih edebilirsiniz. Tupperware suluk 500 ml kapasitelik model, suyunu her an yanında taşımak isteyen kimseler için idealdir.

Tupperware Su Şişesi Fiyatları

Tupperware su şişeleri hem dışarıdaki su maliyetinizi azaltacağından hem de tekrar tekrar kullanılabileceğinden paranızın karşılığını sonuna kadar almanızı sağlar. Tupperware su şişesi fiyatları şişenin boyutuna göre farklılık gösterdiğinden her ihtiyaca uygun bir fiyat aralığı bulunur. Siz de hem gereksiniminize hem de bütçenize uygun bir Tupperware su şişesini kategorimiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. Farklı su şişesi modelleri içinse Su Şişesi & Suluk kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.