GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Seçimleriniz

Tümünü Temizle

Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara
Marka

Tupperware Saklama Kabı

kategorisinde 2591 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Tupperware Saklama Kabı

Gıdaların tazeliğini koruyarak muhafazasını mümkün kılan Tupperware saklama kabı çeşitleri, farklı ölçü ve boylardaki tasarımlarıyla her ihtiyaca uygun çözümler sunuyor. İlk olarak 1946 yılında ABD'de kurulan Tupperware markası, 1996 yılından beri de Türkiye'de faaliyet gösteriyor. Başarılı ürünleri ile kısa zamanda büyük ün kazanan marka, yiyeceklerin her an taze kalmasını arzulayanların vazgeçilmez mutfak ürünleri arasında yer alıyor. Dışarıdan bakıldığında sıradan plastik kaplar gibi görünse de Tupperware saklama kapları, bildiğiniz saklama kaplarından oldukça farklıdır. Hem içeriği hem de saklama çözümü plastikten çok daha farklı ve gelişmiş bir yapıya sahip olan Tupperware markalı ürünlerle, mutfakta konfor elde edebilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun Tupperware saklama kabı çeşitleri için kategorimizde yer alan ürünleri incelemeye hemen başlayabilirsiniz.

Tupperware Saklama Kaplarının Özellikleri

Tupperware saklama kapları, kullanım kolaylığı ve estetiği bir arada sunar. Sade ve yaratıcı çizgileri sayesinde zamansız ürünler olan Tupperware saklama kapları, yıllar boyunca kullanabileceğiniz uzun ömürlü ürünlerdir. Tupperware saklama kapları ve diğer ürünlerinin kalitesi, kullanılan ham maddelere dayanır. Tupperware saklama kaplarının gövdeleri, polipropilen adı verilen maddeden üretilir. Sağlık alanında sıkça kullanılan polipropilen protez kol, protez bacak, protez el gibi medikal malzemelerin üretimlerinde sıklıkla tercih edilir. Tupperware saklama kaplarının kapakları da son derece sağlam ve dayanıklıdır. Kapaklarda da yine sağlık alanında sıklıkla kullanılan polielitan adlı malzeme tercih edilir. Yumuşak yapıda olan Tupperware saklama kabı kapakları da en az gövde kadar sağlamdır. Tupperware saklama kabı seti ya da tekli saklama kabı modelleri arasından ihtiyacınıza uygun bir seçim yaparak ürünü yıllarca güvenle kullanabilirsiniz.

Tupperware Saklama Kaplarının Kullanım Alanları

Tupperware saklama kapları, mutfakta pek çok alanda kullanılır. Örneğin; Tupperware yeşillik saklama kabı yeşilliklerinizi uzun süre bozulmadan muhafaza edebilmenizi sağlar. Maydanoz, dereotu, roka, tere gibi yeşilliklerini Tupperware kaplarda haftalar boyunca aynı tazelikle saklayabilirsiniz. Tupperware bakliyat saklama kabı modelleri ise; nohut, kuru fasulye, pirinç, mercimek gibi bakliyatları saklamak için idealdir. Kiler dolabına boy boy yerleştirebileceğiniz Tupperware bakliyat saklama kapları, bakliyatlarınızın hem taze hem de düzenli bir şekilde muhafaza edilebilmesine imkan sağlar. Tupperware 3'lü saklama kabı, 2'li saklama kabı ya da daha çok parçadan bir araya gelen set halinde saklama kabı modelleri sunar. Çoklu saklama kabı ihtiyaçlarınız için set halinde satılan modelleri tercih edebilirsiniz.

Tupperware Saklama Kabı Fiyatları

Tupperware saklama kapları sıradan saklama kaplarından farklıdır. Dolayısıyla Tupperware saklama kabı fiyatları da diğer saklama kabı fiyatları ile kıyaslandığında daha yüksek aralıklarda seyretmektedir. Ancak Tupperware ürünlerinin kalitesi, uzun ömürlülüğü ve 10 yıllık garanti kapsamı, paranızın karşılığını sonuna kadar almanızı sağlar. En yüksek kalite standartlarında sunulan Tupperware saklama kapları 10 yıl süresince garanti altındadır. Siz de ihtiyacınıza uygun olarak Tupperware saklama kabı çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Geniş bir renk ve boyut seçkisi ile sunulan Tupperware kaplar; kullanışlılık ve dayanıklılık sunar. Farklı markalar tarafından beğeninize sunulan kapları incelemek isterseniz ise Saklama Kabı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.