GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Kaşıklık

kategorisinde 1897 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kaşıklık

Mutfaklarınızı organize etmenize yardımcı olan kaşıklık modelleri, ergonomik tasarımları sayesinde son derece pratik bir kullanım sunuyor. Geniş kapasiteleri sayesinde çok sayıda kaşık, çatal ve bıçağı muhafaza edebilen ürünler; plastik, silikon, metal ya da ahşaptan üretiliyor. Farklı markalar tarafından özenle tasarlanan kaşıklık modelleri, tüm tezgâhlara ve çekmecelere kolayca sığabiliyor.

Tezgâh Üstü Kaşıklıklarıyla Tanışın

Kaşıklık

Tezgâhlarınızın üzerinde kullanabileceğiniz kaşıklık çeşitleri, birbirinden şık tasarımlarıyla mutfaklarınızda zarif ve göz alıcı bir görünüm sergilerken beyaz, kırmızı, mavi, lacivert, pembe gibi renk seçenekleri sayesinde tüm eşyalarınıza da uyum sağlıyor. Plastik ya da silikondan üretilen tezgâh üstü kaşıklıkları, suya dayanıklı yapıları sayesinde bulaşıklık olarak da kullanılabiliyor. Ahşaptan imal edilen tezgâh üstü kaşıklık modelleri ise içerdikleri yoğun bambu sayesinde mutfağınıza modern ve son derece zengin bir hava kazandırıyor. Geniş kapasiteleri sayesinde 36, 48 ya da 60 parça kaşık, bıçak ve çatalı aynı anda muhafaza edebilen ürünler, uygun kaşıklık fiyatları seçenekleriyle de beğeni kazanıyor.

Dikey Kaşıklık Modelleriyle Rahat Edin

Kaşıklık

Mutfağınızdaki dar alanlarda kullanabileceğiniz dikey kaşıklık modelleri, diğer türlere göre daha az yer kaplamaları sayesinde alan tasarrufu sağlıyor. Dikey haznelerden oluşan modeller; kaşık, çatal ve bıçakları tek hamlede kolayca yerleştirip alabilmeniz sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. 24, 36 ya da 48 parçalık kapasitelerle üretilen dikey kaşıklıklar, ağırlıklı olarak plastikten ya da metalden üretiliyor. Bu sayede bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilen modeller, suya karşı dayanıklı olmalarıyla uzun bir kullanım ömrü sunuyor.

Çekmece İçi Kaşıklık Modellerini Keşfedin

Kaşıklık

Çekmece içlerinde kullanılan kaşıklık modelleri; silikondan, plastikten ya da ahşaptan imal ediliyor. Beyaz, kırmızı, gri, bej, mavi, yeşil gibi renk seçenekleriyle üretilen çekmece içi kaşıklıklar, mutfağınızdaki tüm eşyalarla ve renkli mutfak gereçleriyle uyumlu bir görünüm sergiliyor. 29 cm x 40 cm, 40 cm x 58 cm ve 40 cm x 89 cm gibi ölçülerde tasarlanan çekmece içi kaşıklıklar, her büyüklükteki mutfak dolaplarına uyum sağlarken geniş kapasiteleri sayesinde kalabalık evlerde ve iş yerlerinde de rahatlıkla tercih edilebiliyor.

Bilmeniz Gereken İpuçları

  • Kaşıklık modelini sipariş etmeden önce ürünün ölçülerini ve niteliklerini incelemeniz, ihtiyacınıza en uygun modeli seçmenizi kolaylaştırabilir.
  • Tezgâh üstünde kullanacağınız kaşıklıkları mutfak eşyanızla uyumlu renklerde seçmeniz, mutfak dekorasyonunuza katkı sağlayabilir.
  • Tezgâh üstü için hem yatay hem dikey kaşıklık modellerinden satın alarak daha fazla ürünü aynı anda muhafaza etme şansına kavuşabilirsiniz.
  • Bambudan üretilmiş ayarlanabilir kaşıklık modellerini satın alarak ürünün haznelerini ve büyüklüğünü ihtiyacınıza göre değiştirebilirsiniz.
  • Mutfağınızda şık ve estetik bir görünüm elde etmek istiyorsanız porselenden üretilmiş kaşıklık modellerini de tercih edebilirsiniz.

Bunlara da Dikkat

  • Kaşıklık modelleri; üretici marka, imalat malzemesi ve ürün boyutu gibi özelliklerine göre birbirinden farklı fiyatlar ile satılabilir.
  • Kaşıklığınız elinize ulaştığında kargoyu kontrol etmeniz, bir hasar tespit etmeniz durumunda ise görevliye haber vermeniz gerekebilir.
  • Çoklu set halinde satılan kaşıklık modellerini tercih ederek daha uygun fiyatlarla daha çok sayıda ürün sahibi olabilirsiniz.
  • Ürünleri bulaşık makinesinde yıkamadan önce kullanım kılavuzunu okumanız, kullanıcı hatasına bağlı deformasyonları önleyebilir.
  • Kaşıklık modellerini aşırı sıcaktan ve delici darbelerden korumanız, ürünü uzun süre boyunca güvenle kullanabilmenize yardımcı olabilir.