GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Popüler Filtreler

Seçili Kriterlerde Ara

Fiyat

Ürün Puanı

Marka

Mutfak Saklama, Düzenleme

kategorisinde 47121 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Mutfak Saklama, Düzenleme

Mutfağınızın şıklığını artırırken sahip olduğunuz mutfak gereçlerine kolayca erişebilmenizi mümkün kılan saklama ve düzenleme eşyaları, Türkiye ve dünyanın önde gelen markaları tarafından geliştiriliyor. İhtiyaçlarınız doğrultusunda seçeceğiniz ürünlerin fiyatları ise ilgili çözümlerin marka, kullanım amacı ve yapısına bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Zarif ve İşlevsel Ürünler

Mutfak Saklama, Düzenleme

Mutfakta bulunduğunuz esnada sıklıkla başvurduğunuz çekmece içi kaşıklık ve bıçak düzenleyicilerden kuru gıdalarınızı taze şekilde koruma noktasında değerlendirdiğiniz saklama kaplarına dek pek çok ürün, saklama ve düzenleme çözümleri içerisinde yer alıyor. Sağlıklı yaşamın, en az spor kadar doğru beslenmeyle de mümkün olacağını düşünüyor ve iş yerinize evde hazırladığınız yemeklerin yanı sıra doğal içecekleri de güvenle taşımayı hedefliyorsanız, detoks içecek ve yemek termosları size hitap ediyor. Markaların belirledikleri üretim standartları ve kullanıcılardan aldıkları geri bildirimler doğrultusunda renk, üretim materyali, iç hacim, genişlik, uzunluk gibi birçok unsura göre değişiklik sergileyen ürünler, hayatınızı kolaylaştırıyor.

Mutfağınızın Atmosferini Kolayca Güçlendirin

Mutfak Saklama, Düzenleme

Hemen herkesin vazgeçilmezi olan sıcak içecekler, özellikle yoğun çalışanlar için büyük önem arz ediyor. Tam da bu noktada yoğun çalışan ve sıcak içeceğini kendisi hazırlaması gereken kullanıcılar için başarılı termos çözümleri devreye giriyor. Etkileyici tasarımlarıyla mutfağınızın atmosferini güçlendiren ve iç hacimleri farklılaşan termoslar, önemli projeler üzerinde çalışan bireylerin dikkatlerini dağıtmadan sıcak içecek temini yapabilmelerine olanak veriyor. Aynı ürünlere soğuk su ve diğer içecekler de doldurulabiliyor. Sıcak yaz günlerinde deniz kenarında serinlemek istiyorsanız, bu ürünler beklentilerinizi rahatlıkla karşılıyor. Yeni nesil teknolojilerden yararlanılarak geliştirilen litre ayarlı damacana pompaları da geniş hacimli damacanalardan zahmetsizce su aktarımını mümkün kılıyor.

Vintage Tasarımlarla Tarzınızı Yansıtın

Mutfak Saklama, Düzenleme

Dekorasyon konusuna özen gösteriyor, retro ve vintage tasarımlı ahşap mobilyalarla mutfağınızın görünümü güçlendirmeyi amaçlıyorsanız, çok amaçlı büfe dolaplar, sizin için uygunluk gösteriyor. Ev ve iş yerlerinde değerlendirilebilecek şekilde dizayn edilen ve üst segment fiyat aralıklarında yer alan modeller, tematik tasarımlı mutfaklar için ideal çözümler hâline geliyor. Çekmece ve dolap sayısı değişen ürünlerle görsel bütünlük oluşturan mini dolaplar da beğeninize sunuluyor. Boyalarında eskitme yapılarak görünüm noktasında derinlik kazandırılan kimi mobilyalar ise mutfağınızın bambaşka bir kimlik kazanmasına yardım ediyor. Bardak, tabak, servis araçları gibi pek çok mutfak gerecini konumlandırabileceğiniz ahşap ürünlerin geniş çekmecelerine ise çatal bıçak organizer çözümleri yerleştirilebiliyor. Dolap içi raf düzenleyiciler ise yeni alacağınız ya da var olan dolaplarınızda ekstra yer kazanmanıza imkân tanıyor.

Saklama ve Düzenleme Ürünleri Alırken...

  • Ahşap dolap ve çekmece gibi ürünler alırken mutfağınızın genişliğini ve ürünlerin ölçülerini mutlaka dikkatle değerlendirmeniz yerinde olabilir.
  • Kaşık, çatal, bıçak organizer almadan önce takım hâlinde kullandığınız gereçlerin sayısını tespit etmeniz, en doğru çözümü edinmenize yardım edebilir.
  • Bakliyat gibi kuru gıdalarınız için saklama kabı almayı düşünüyorsanız, tekli ve set olarak sunulan ürünleri incelemeniz faydalı olabilir.
  • Pil ve elektrikle çalışan damacana pompalarının, kullandığınız damacana ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz, aksi bir durumla karşılaşmanızın önüne geçebilir.
  • Edineceğiniz termos ve sıvı saklama kaplarının kaç litrelik iç hacme sahip olduğunu incelemeniz, içecek keyfinizin hedeflediğiniz kadar sürmesine yardım edebilir.

Kullanım Sürecinde Bunlara Dikkat

  • Dolu durumdaki yiyecek ve içecek saklama kaplarını güneş ışığında bırakmamanız tavsiye edilir.
  • Sahip olduğunuz mutfak saklama ve düzenleme araçlarını, aksi belirtilmedikçe bulaşık makinesinde yıkamamanız önerilir.
  • Ahşap ve benzeri materyallerle geliştirilen dolapları konumlandırdığınız alanın yoğun buhardan arındırılmış olmasına dikkat etmeniz gerekir.
  • Bakırdan üretilen modellerin ilk günkü parlaklığını koruması için düzenli olarak bakım yapmanız tavsiye edilir.
  • Cam formdaki saklama kaplarını, kullanım etiketlerinde aksi belirtilmiyorsa derin dondurucuya yerleştirmemeniz gerekir.

GittiGidiyor BLOG

Alışveriş Rehberi: Saklama Kapları

Alışveriş Rehberi: Saklama Kapları

Her mutfağın olmazsa olmazları saklama kapları! Gıdalarınızı taze ve düzenli şekilde korumanızı sağlayan bu kahramanları daha yakından keşfetmeye ne dersiniz?

DEVAMINI OKU
Artan Yemekler Nasıl Değerlendirilir?

Artan Yemekler Nasıl Değerlendirilir?

İsrafı önlemenin yöntemlerini arayanların en çok merak ettiği konulardan biri de artan yemekler nasıl değerlendirilir ve artan yemekler nasıl saklanır.

DEVAMINI OKU
Mutfakta İşinizi Kolaylaştıracak 10 Çözüm

Mutfakta İşinizi Kolaylaştıracak 10 Çözüm

Mutfakta zaman geçiren herkes bilir ki güzel yemek yapmak başlı başına bir yetenek işidir. Yetenek ise zamanla gelişir ve olgunlaşır. Bu süreçte yararlanacağınız pratik çözümlerle işinizi daha da kolaylaştırmak mümkün. 10 adımda mükemmel bir aşçı olmanızı ne yazık ki vaat edemiyoruz size ama bu fikirleri mutfağınızda uygulamaya başlarsanız yemekleri çok daha pratik bir şekilde yapacağınız gerçek!

DEVAMINI OKU