GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara

Yumurtalık

kategorisinde 838 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Yumurtalık

Estetik ve işlevsel yumurtalık çeşitleri ile kahvaltı sofraları ve buzdolapları çok daha düzenli bir hal alıyor. Hem yumurtaları buzdolabında muhafaza etmek hem de haşlanan yumurtaları servis etmek için üretilen yumurtalık modelleri farklı özellikleri ile cezbediyor. Ana materyal, boyut, kalıp, ağırlık, renk seçenekleri ile sizlere ulaşan bu ürünler arasından gereksinimlerinize ve zevkinize en uygun olanları tercih edebilirsiniz. Yumurtalık marka ve şekilleri değişkenlik göstermekle birlikte fiyat anlamında bütçe dostu bir yapı sergiliyor ve sizlere keyifli bir alışveriş deneyimi vadediyor.

Yumurtalarınızı Buzdolabında Güvenle Muhafaza Edin

Yumurtalık

Yumurta saklama kalıplarının silikon, plastik, ahşap ve porselen ham maddeli tasarımları ile buzdolapları çok daha estetik ve düzenli bir hal alıyor. Yumurtalar için ekstra alan gerektiğinde en işlevsel gereçlerden olan bu ürünler uzun süre kullanım avantajını da içeriyor. Ürünlerin yumurta gözü sayısı, yükseklikleri, derinlik ve genişlikleri farklılık gösteriyor. 6'lı, 12'li ve 18'li de dahil farklı göz kapasiteleri bulunan yumurtalık çeşitlerinin bambu materyalden üretilenleri sağlıklı ve hijyenik bir alan yaratıyor. Üstü açık olanlar ve katlanabilir yumurtalıklar arasından istediğinizi tercih edebilirsiniz. Kapaklı yumurta saklama kapları daha korunaklı bir yapı sergiliyor. Yumurtaları 360 derece koruyan bu işlevsel ürünler sayesinde yumurtaların kırılma oranları en aza indirgeniyor. Kolay kullanımlı, ergonomik organizer yumurtalık düzen anlamında hayli işlevsel bulunuyor.

Servis Ekipmanı Olan Yumurtalıklar

Yumurtalık

Yumurta haşlamaya ve haşlanan yumurtayı servis etmeye yarayan yumurtalıklar geniş bir çeşitlilik gösteriyor. Farklı materyallerden üretilen servis gereçleri sayesinde sıcak sudan çıkan yumurtalar kaba konulduğunda elleri yakmıyor. Şık, sevimli, klasik, modern vb. pek çok farklı tarzda yumurtalık olması ise istediğiniz ürünü satın almanız noktasında fark yaratıyor. Çocuklar yumurtalarını kedi, ördek, civciv, araba kalıplı yumurtalıklar ile yemeyi tercih edebiliyor. Klasik tarzı benimseyenler için porselen ve ahşap yumurtalıklar öne çıkarken farklı renkler ve renk tonlarına sahip ürünler tam olarak istediğinizi bulmanıza yardımcı oluyor. Hazneli haşlama aparatları yumurta haşlama sürecini kolaylaştırma amacına hizmet ediyor. Hazneli yumurtalık içerisine yumurtalar ve su ekleniyor. Özel tutucusu sayesinde yumurtaları kolaylıkla kaynar sudan çıkarmak mümkün oluyor. Böylece kaşıkla ya da elle yumurtayı çıkarma zahmeti ortadan kalkıyor.

Yumurtalık Kullanımına Dair Öneriler

Yumurtalık

Yumurtalık çeşitlerini amaca uygun kullanmak gerekiyor. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygun olup olmadığına dikkat etmek ve buna uymak önem arz ediyor. Ürünlerin sıcaklık ve soğukluk kapasitelerini göz önünde bulundurmak da uzun süre kullanım açısından gerekli görülüyor. Her kullanım sonrası temizlemek hem uzun süre kullanım hem de hijyen açısından önemli oluyor. Temizleme işlemini yoğun kimyasal içerikli deterjanlarla ve sert temizleyicilerle yapmamak ürünlerin deforme olmasını, aşınmasını önlüyor. Böylece eskimeden yıllarca kullanılabiliyor.