GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol
Popüler Filtreler
Seçili Kriterlerde Ara
Marka

Kesme Tahtası, Nihale, Altlık

kategorisinde 12263 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Kesme Tahtası, Nihale, Altlık

Kesme tahtası, nihale, altlık gibi mutfak işlerini pratik hâle getiren gereçler, şık tasarımları ve ergonomik yapıları ile konforlu kullanım keyfi sunuyor. Doğrama ve kesme işlerini mutfak tezgâhına zarar vermeden yapmanızı kolaylaştıran kesme tahtaları et, sebze ve meyveleri hızlı biçimde kesmenize yardımcı oluyor. Sıcak servis ve fırın kaplarınızın altına yerleştireceğiniz şık tasarımlı nihale ve altlık modelleri ise sofralarınıza renk katıyor. Pişirme kaplarınızı, masa ya da mutfak tezgâhının üzerine koymak için nihale ve altlık modellerinden yardım alabilirsiniz.

Kesme Tahtası ile İşlerinizi Kolaylaştırın

Kesme Tahtası, Nihale, Altlık

Tahta, plastik, cam ve bambu gibi malzemelerle üretilen kesme tahtası modelleriyle ekmek, peynir, et, sebze ve meyvelerinizi kolayca kesebilirsiniz. Ünlü markaların cazip fiyatlar ile sunduğu ürünler, farklı gıda maddeleri için ayrı bir kesme tahtası edinmenize imkân tanıyor. Gıdaların lezzet ve kokularının birbirine geçmesini önlemek istiyorsanız sebze, et ve ekmek tahtalarınızın ayrı olmasına özen gösterebilirsiniz. Doğal bir malzeme olan ahşap ve bambudan üretilen kesme tahtaları hijyenik kullanımlı modeller arasında yer alıyor. Cam kesme tahtaları ise kolayca yıkanan sağlıklı ürünler oldukları için ilgi görüyor. Fiyat olarak daha uygun seçenekler sunan işlevsel tasarımlı plastik kesme tahtalarını da tercih edebilirsiniz. Silikon kesme tahtaları ise kaydırmaz yapıları sayesinde pratik kullanımlı ürünler olarak öne çıkıyor. Göz alıcı renkler ve formlarla tasarlanan silikon kesme tahtalarını seçerek mutfaklarınızı hareketlendirebilirsiniz.

Nihale Modelleriyle Sofralarınızı Şıklaştırın

Kesme Tahtası, Nihale, Altlık

Farklı ebatlar ve malzemelerle tasarlanan nihale ve altlık modelleri hem mutfakta hem de yemek masalarında kullanılabilen işlevsel ürünler olmayı başarıyor. Ahşap, hasır, keçe, seramik, çini, porselen, silikon, metal ve bambu gibi materyallerle üretilen nihaleler şık modeller sunuyor. Çaydanlık ya da pişirme kaplarının altında kullanılan mumlu ısıtıcı nihale modelleri ise yiyecek ve içeceklerinizin sıcak kalmasına yardımcı oluyor. Hasırdan üretilen ve Amerikan servis özelliği tanıyan, özgün tasarımlı nihale modellerini de tercih edebilirsiniz.

Çok Amaçlı Altlık Modelleri

Kesme Tahtası, Nihale, Altlık

Geniş ebatlı hasır altlık seçeneklerini kahvaltı sofralarınızı renklendirmek için kullanabilirsiniz. Altlık olarak kullanabileceğiniz ürünler arasında; kirli kaşığı koymak için tasarlanan kaşıklıklar, bardak altlıkları, çubuk tasarımlı çaydanlık altlıkları, silikon kepçe ve kaşık altlıkları, silikon kaşık kepçe tutucuları ve bambu kahvaltı servis altlıkları da yer alıyor. Zevkinize ve ihtiyacınıza uygun nihale modelleri ve altlık modellerine kolayca sahip olabilirsiniz. Kategoride, servis araç ve gereçleri, ayaklı sunum ürünleri, ezme aparatları ve süzgeçli kesim panoları gibi ürünleri de bulabilirsiniz.

Kesme Tahtası Alırken...

  • Kesme tahtası alırken 3'lü setleri tercih ederseniz hem ekonomik alışveriş yaparsınız hem de farklı gıda maddelerini kesmek için kullanabilirsiniz.
  • Tekli kesme tahtası alacaksanız mutfaktaki ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Kalabalık aileler için büyük boy, küçük aileler için orta boy tahta yeterli olabilir.
  • Kolayca temizlenen ve hijyenik kullanım imkânı tanıyan ürünleri tercih edebilirsiniz. Tahtadan üretilen modelleri seçerseniz işinizi bitirince hemen yıkayıp kurutmalısınız.
  • Kesme tahtası seçerken marka tasarımlara yönelir ve sebze, et, ekmek, peynir gibi gıdaları kesmek için ayrı tahtalar kullanırsanız, daha güvenli kullanım şansı bulabilirsiniz.
  • Kullanım alışkanlıklarınıza uygun ergonomik yapılı ürünleri seçerseniz kendinizi zorlamadan rahatça kullanabilirsiniz.

Nihale ve Altlık Alırken Bunlara Dikkat

  • Kullanım amacınıza uygun materyallerle üretilen nihale ve altlık modellerini seçmeye dikkat edin.
  • Mutfağınızda ve sofranızda kullanacağınızın nihale modellerinin farklı tasarımlar içermesine özen gösterin. Yemek davetleriniz için şık tasarımlı ürünleri seçin.
  • Dekoratif tasarımlarla üretilen altlık modellerini satın alarak tüm yaşam alanlarınızda kullanma konforuna erişin.
  • Farklı ebat ölçüleri ve malzemelerle üretilen nihale ve altlıklar alarak ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayın.
  • Tencere ve fırın kabı altlığı olarak kullanacağınız ürünlerin ızgaralı ya da ısıtıcılı modeller olmasına özen gösterin.