GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Dilimleme, Doğrama Seti

kategorisinde 1595 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Dilimleme Doğrama Seti

Mutfak tutkunlarının favori yardımcısı dilimleme doğrama setleri ile yemek hazırlığı süreci kısalıyor. Hızlı olduğu kadar profesyonel mutfaklardaki gibi tamamen eşit dilimleme sağlayan bu aletler, yemeğin bütün bileşenlerinin pişme süresini eşitleyerek en iyi lezzet düzeyine ulaşmanızı sağlıyor.

Çok Fonksiyonlu Doğrama Setleri

Dilimleme Doğrama Seti

Dilimleme setleri ve doğrama setleri özellikle sağlıklı beslenmek isteyenler için pratik bir çözüm. Havuç ve salatalık gibi malzemeleri rendeleme, dilimleme ve doğrama imkanı sunan bu setlerle salata yapmak son derece kolay. Evde yemek yapmayı bir külfet olmaktan çıkarıp, keyifli bir hale getiren setler sayesinde mutfakta tecrübesiz olmanız muhteşem yemeklere imza atmanıza engel değil. Çok fonksiyonlu doğrama setleri mutfakta en büyük yardımcılarınızdan biri. Pratik dilimleme ve doğrama sağlayan bu ürünler mutfakta geçirdiğiniz süreyi dörtte üç oranında azaltacak. Farklı boyutlarda doğrama, dilimleme, rendeleme, soyma aparatlarına sahip bu modellerin en büyük avantajlarından biri de mutfakta çok fazla yer kaplayan birçok mutfak aletine alternatif olması. Bazı modellerinde sebze spagetti aparatı da bulunan bu setlerle evde sağlıklı yemek pişirmek artık hem daha hızlı hem de çok daha kolay.

Evde Profesyonel Mutfak Havası

Dilimleme Doğrama Seti

Evinizde gıda ürünlerini çok daha sağlıklı bir biçimde üretmek istiyorsanız makarna yapma ya da kıyma makinası artık sizin mutfağınızda yer alabilir. Ev tipi kıyma makineleri ile istediğiniz zaman, tazeliğinden şüphe etmediğiniz etlerinizi tertemiz hazırlayıp, istediğiniz kalınlıkta çekebilirsiniz. Özellikle kurban bayramlarında kurtarıcı haline gelen kıyma makineleri ile etlerinizi çekmek artık çok daha pratik. Evlerin bir diğer vazgeçilmezi makarnayı da pratik, lezzetli ve sağlıklı bir biçimde sofralarınıza getirebilirsiniz. Kullandığınız una, yumurtaya kadar her şeyi kendiniz seçerek damak tadınıza ve yemek tercihlerinize en uygun makarnayı lezzetli bir şekilde yapabilirsiniz. Çölyak hastaları, gluten alerjisi olanlar, organik beslenmek isteyenler için kurtarıcı olacak bu ürünlerin en büyük artısı malzemeyi kendiniz seçebiliyor olmanız.

İpli El Rondosu ve Robotu

Dilimleme Doğrama Seti

Sağladığı enerji tasarrufu ile çevre dostu olma özelliği taşıyan bu modeller kolay kullanımıyla sebze doğramanın en pratik yöntemlerinden biri. Farklı aparatlarla zenginleştirilen ipli el rondosu ve el robotu modelleri paslanmaz çelik bıçaklardan oluşuyor. Bulaşık makinasında yıkanabilen bu modellerin temizliği de kullanımı kadar kolay. İstediğiniz gıdaları saniyeler içinde doğramanızı sağlayan ipli el robotları ile gıdalarınız besin değerlerini kaybetmeden hazır hale geliyor. Özellikle sebze yemeği alternatiflerini hızlı ve sağlıklı bir biçimde hazırlamanızı sağlayan bu robotlar veganlar ve vejetaryanlar için de çok pratik bir çözüm.

Dilimleme Doğrama Seti Alırken...

  • Dilimleme doğrama setleri alırken körelmeyecek, paslanmaz çelik bıçaklar kullanılmalı.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilmeli.
  • Garantili ürün tercih edilmeli.
  • Hangi gıdaları hangi formda doğramak istediğinize karar verip ona göre bir model tercihi yapılmalı.
  • Mutfağınızda kaplamasını istediğiniz yer de dilimleme doğrama seti alırken göz önünde bulundurmanız gerekenler arasında.

Püf Noktalar

  • Dilimleme doğrama setlerinin her kullanımdan sonra uygun koşullarda temizlenmesi ve kuru bir biçimde kaldırılması kullanım ömrünü uzatır.
  • Özellikle ev tipi kıyma makinesinin temizliğinin çok detaylı yapılması sağlık açısından son derece önemlidir.
  • Profesyonel aşçılar gibi yemek hazırlamanın en etkili yolu aynı dilimleme tekniğini bütün yemek elementleri için uygulamaktır.
  • Makarna hazırlama makinasında ürettiğiniz taze makarnanın pişme süresi normal makarnadan daha kısadır.
  • Sebze doğrama aparatlarıyla makarna dahil her yemeğin sağlıklı alternatiflerini hazırlayarak diyet yapmayı çok daha kolay ve keyifli bir hale getirebilirsiniz.