GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Mustang

markasında 1377 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Dev araba markası Mustang tarafından yaratılan güneş gözlükleri, satın alma işlemlerinin ardından Merve Optik bünyesinde faaliyet gösteriyor. 2006 yılında Mustang'ın gözlük lisansını satın alan Merve Optik, sunduğu birbirinden harika güneş gözlükleri ile aksesuar zevkinize yeni bir soluk katıyor. Yeni trendlerden zamansız tasarımlara kadar geniş bir model yelpazesine sahip Mustang, erkek güneş gözlüğü kategorisinde faaliyet göstermekle birlikte Unisex kullanıma da imkân tanıyor. Siz de Premium kalitesinde güneş gözlükleri arıyorsanız markanın sunduğu modelleri bedava kargo gibi fırsatlar ile hemen satın alabilirsiniz.

Etkileyici Bir Görünüm İçin Mustang Güneş Gözlükleri

Mustang gözlükleri, ağırlıklı olarak erkek müşterilerin tercihi oluyor. Bununla beraber markanın kimi modelleri Unisex tasarım olarak da tercih edilebiliyor. Örneğin, Mustang güneş gözlüğü modelleri içerisinde GU034130 bu tasarımların biri kabul edilebiliyor. Köşeli formu ile güneş gözlüklerinde keskin hatları sevenleri kendisine çeken bu model, maskülen estetiğin, aksesuar anlayışının harika bir parçası olmaya aday. Siyah cam rengi ile de koyu ve sade modelleri tercih edenler bu tasarımla aradıklarını bulabiliyor. Mustang erkek gözlükleri içerisinde de maksimum koruma sağlayan, göz sağlığı için yüksek kalitede cam ve kaplama malzemelerinin kullanıldığı birçok model var. 2053 03 54*19*145 modeli, bunlardan biri olup %100 UV korumalı bir yapıya sahip. Bu erkek güneş gözlüğü modeli de tüm bölgelerinde siyah rengini hâkim kılıyor. Polarize olması ile de satın alma kararları etkileyebilen bu Mustang güneş gözlüğü erkek modeli, köşeli çerçeve yapısı ile de son derece erkeksi bir hava sunuyor.

Diğer Mustang Güneş Gözlüğü Modelleri

Mustang 1967 gözlük modeli de zamansız olup son derece popüler. %100 UV korumalı, siyah çerçeve rengine, köşeli geçişlere sahip bu güneş gözlükleri 57*16*140 ekartmanına sahip. Bu ürünlerdeki Degrade özelliği de ayrı bir kullanım konforu katıyor. Degrade özelliği, camın üstünde daha koyu gölgelerden altta aynı rengin daha açık gölgesine doğru kademeli geçiş camlarını ifade ediyor. Bu açıdan Mustang 1967 güneş gözlüklerini kullanmaya başladığınızda kademeli geçişin farkını da hissedeceksiniz. Aksesuar stilinizi yenilemek, daha iyi bir hâle getirmek için tercih edebileceğiniz Mustang güneş gözlükleri, yüksek koruma özellikleri sayesinde fayda da sağlıyor. %100 UV korumasına, polarizeye sahip olan gözlükler bu açıdan çifte avantaj sunuyor. Bunlar içerisinde çok daha klasik modelleri tercih edenlere hitap eden modeller de var. Örneğin, MU 1817 Y 03 mavinin oldukça hoş bir tonuyla süslenen camı sayesinde çok havalı. UV filtre ve polarize özellikleri bu modeller de bulunuyor.

Mustang Güneş Gözlüğü Fiyatları

Geniş bir skalada görebileceğiniz Mustang gözlük fiyatlarına en çok etki eden unsur tabii ki ürün çeşitliliği. Meşhur araba markası Mustang tarafından yaratılan gözlük markası, 2006 yılında ise Merve Optik'e geçiyor. Tasarım, şıklık ve yüksek koruma özelliklerini o tarihten itibaren de korumasını başaran Mustang gözlük markası, ağırlıklı olarak erkeklere hitap etse de Unisex kullanım da imkân tanıyor. Tüm bunlar Mustang güneş gözlüklerinin geniş bir model yelpazesi sunmasını da beraberinde getiriyor. Söz konusu zengin model anlayışı aradığınız o harika güneş gözlüğünü bulmanızı kolaylaştırırken fiyat skalasını da etkiliyor. Dilerseniz ürün ayrıntıları ve fiyat bilgilerini bulabileceğiniz kategorimizde fiyat filtreleme opsiyonunu da kullanabilirsiniz. En yüksek tutar ve en düşük tutarı ilgili kutulara girip arama yaparak bütçenize uygun gözlükleri sıralayabilirsiniz. Bedava kargo, aynı gün kargo gibi fırsatlar da kategorimizde sunulan ayrıcalıklar olarak sizi bekliyor. Güneş Gözlüğü, Aksesuar sayfamızda da çok daha fazla marka ve model bulabilirsiniz.