GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Motosiklet Kask

kategorisinde 3782 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi cinsiyet için arıyorsunuz?

Crossover Kask

Motorcuların sürüş güvenliğini ve konforunu maksimum seviyeye çıkarmak üzere tasarlanan Crossover kasklar, farklı dizayn özelliklerine sahip olduğu için kullanıcıların ihtiyacına, zevkine ve bütçesine uygun beklentilerini karşılar. Spor, gezi, hobi ve iş aktivitelerini gerçekleştirmek üzere motosiklete binen sürücülerin faaliyetlerini kolaylaştıran Crossover kask modelleri, hayati önem taşıyan motorcu ekipmanlarının başında gelir. Sürücüleri gürültü, rüzgar, fırtına, yağmur ve güneş ışığı gibi dış faktörlerden koruyan Crossover kasklar, onların istenmeyen kaza pozisyonları karşısında emniyette kalmasını sağlar. Kaliteli, kullanışlı ve işlevsel özellikli kask modelleri arasında kadınlara, erkeklere ve çocuklara uygun özelliklerde kapalı ve açık kask, yarım kask, çeneden açılır kask ile kros kask çeşitleri mevcuttur.

Sürüş Konforu Sunan Crossover Kasklar

Crossover Kask

Profesyonel ve amatör motosiklet kullanıcılarına uygun özelliklerde tasarlanan Crossover kasklar, yeni nesil teknolojiyle geliştirilen materyal kalitesine ve ergonomik detaylarıyla ön plana çıkar. Modern ve donanımlı kaskların etiketinde görebileceğiniz DOT, SNELL,SHARP ve ECE test sertifikalarına sahip olduğunun bildiren işaretler, ürünlerin dünya kalite ve güvenlik kriterlerine uyumlu olduğunu gösterir. Yeni nesil kayış kilit sistemiyle optimize edilen Crossover kask modelleri hem motor sürücülerinin karşılaştığı ani kaza pozisyonlarında hem de yol tutuş hızlarına bağlı olarak şiddetini artıran rüzgar ve fırtına karşısında sabit duruşunu korur. Ergonomik performans sunan vizör stilleri tekli veya duble olmakla birlikte güneşlikli ya da güneşliksiz modellerin tercih edilmesine olanak tanır. Motorla seyahat konforunun eksiksiz olmasını hedefleyen kask üreticileri tasarladıkları donanımlı Crossover kasklar sayesinde motorculara zengin alternatifleri sunar. Her beden kafa yapısına uygun ölçülerde üretilen orta ve üst segment kask çeşitleri, geniş bir yelpazeye sahip olduğu için kullanıcıların seçim yapması konusunda kolaylık sağlar. Soğuk havalardan tam donanımlı sürüşe kadar motosiklet montunuzu da yenilemenin vakti gelmiş olabilir.

Güvenliği Artıran Crossover Kask Modelleri

Crossover Kask

Motosiklet binenlerin sürüş hızına bağlı karşılaşabilecekleri sarsıntı, basınç, darbe, çarpma ve devrilme durumlarında etkin koruma performansı göstermek üzere özel olarak dizayn edilen Crossover kasklar, konforu ve güvenliği maksimum düzeye çıkarır. Air hava yastığı teknolojisini kafa anatomisine uygun özelliklerde kasklar geliştiren Crossover kask markaları, yanakları sıkıştırmadan baskı yapan koruyucu dolgu malzemesini özel bir yay mekanizmasıyla destekler. Crossover kasklar fiyatları kaskların dizayn detaylarına, materyal kalitesine, tasarımda ve üretimde kullanılan teknoloji gibi özelliklere göre çeşitlilik gösterir. Erkeklerin, kadınların ve çocukların kullanım amacına, ihtiyacına, kafa ölçüsüne ve zevkine uygun nitelikli kasklar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca spesifik ihtiyaçlarınız için motosiklet kask yedek parçalarını da inceleyebilirsiniz.

Crossover Kalitesiyle Yeni Nesil Kask Tasarımları

Crossover Kask

Crossover Kasklar fonksiyonel detayları bakımından kullanıcılara farklı konfor alternatifleri deneyimletir. Özel geliştirilen vizör tasarımlarının dayanıklı ve kullanışlılığı üst segment kask türlerinde maksimum seviyededir. Güneş ışığını, UV ışınlarının keskinliğini ve gece farlarının gözlere zarar vermesini önleyen duble vizörlü ve güneş gözlüklü Crossover Kasklar, motosiklet sürücülerine gece gündüz sürüş ayrıcalığı yaşatır. Kulaklık astar duvarlarına yerleştirilen hoparlör bölümleriyle dikkat çeken Crossover Kasklar, sürüş esnasında müzik dinleme, telefon görüşmesi, artçı ile iletişim netliği gibi ihtiyaçları karşılayan özellikleriyle üst düzey konfor sunar. Tüm diğer motosiklet giyim ürünleri için de Motosiklet Giyim & Kask kategorimizi ziyaret edebilir, örneğin maske ve bafları da Motosiklet Maske, Balaklava, Baf kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Crossover kasklar Kullanmanın Avantajları

  • Dış gürültü ve iç uğultu seviyelerini absorbe eden kulak çevresi duvarları, yüksek hızda dahi kullanıcıların sessiz ve rahat bir sürüş gerçekleştirmesine imkan verir.
  • Koruyuculuğu maksimum seviyeye çıkarılan ürünlerin, astar, köpük, dolgu malzemesi ve yaylanma materyalleri kullanılarak geliştirilen ürünlerin koruma performansı yüksektir.
  • Ürünler toz, kir, böcek çarpması gibi etmenler karşısında oluşan çizilme ile çarpma, toslama, düşme nedeniyle oluşabilen çatlak ve kırılmalara karşı yüksek direnç gösterir.
  • Uzun ve süratli yol alışlarda kullanıcıların işitme sağlığını tehlikeye atan titreşim ve uğultu gibi olumsuzlukların, minimize edildiği görülür.
  • Rüzgar ve gürültüye karşı koyan özel dış tasarım, iç havalandırma ve yalıtım teknolojisiyle optimize edilen ürünlerin kullanımı oldukça pratik ve ergonomiktir.

Crossover Kask Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Kafa ölçüsüne uygun kask numarası seçilmelidir.
  • Crossover Kasklar arasından kullanım amacınıza en çok uyan açık, kapalı, çeneli ya da çenesiz modeli belirlemeniz pratik ve kullanışlı olması bakımından önemlidir.
  • Güneşe ve ışığa hassasiyeti olanların duble vizörlü modelleri kullanması önerilir.
  • Artçı iletişimine ihtiyaç duyanlara ve sık telefon görüşmesi yapanlara kulaklık bölmeli ürünlere yönelmesi tavsiye edilir.
  • Uzun ve sık motosiklet yolculuğu yapanların çizilmeye ve darbeye dayanıklı vizörleri bulunan kaskları kullanması daha uygun olur.