GittiGidiyor
Giriş Yapveya Üye Ol

Motosiklet Eldiveni

kategorisinde 928 adet ürün bulundu.
|
Filtrele

Ürünü hangi cinsiyet için arıyorsunuz?

Motosiklet Eldiveni

4 mevsim eldiven modellerinden yıl boyunca yararlanabilirsiniz. Bu eldivenler tüm mevsimlere uyumlu olduğu için her mevsimde yeni bir eldiven kullanmanıza da gerek kalmaz. Farklı beden seçeneklerine sahip olan eldivenlerle ergonomik ürünlere erişebilirsiniz. Ellerinizle uyumlu aksesuarları kullanmanız yolculuklarınızda güvenliğinizi artırır. 4 mevsim eldiven markaları koruma noktalarına da sahiptir. Sert malzemelerle üretilen koruyucular darbelere karşı ellerinizi koruma altına alır. Kullanışlılıklarıyla öne çıkan eldivenler ekonomik olarak da avantaj sağlar. 4 mevsim eldiven fiyatları farklı bütçelere hitap eden birçok seçeneği içerir. Ekonomik eldivenler arasından seçim yaparken renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Motosiklet ceketinizle ve motosiklet montunuzla uyumlu eldivenleri satın almanız uyumlu bir görünüme sahip olmanızı sağlar.

Ergonomik Şekilde Tasarlanan 4 Mevsim Eldivenleri

Motosiklet Eldiveni

Eldivenlerin kalıpları elinize uyum sağlar. Esnek yapılı eldivenler ellerinizi sararak kayma sorununu engeller. 4 mevsim motosiklet eldiveni çeşitleri özel yüzeylere sahiptir. Sürtünmeyi artıran yüzeyler sayesinde motosikletinizin gidonunu güvenli şekilde kontrol edebilirsiniz. Yüzeyleri dokunmatik ekran hassasiyetine sahip olan eldivenler de vardır. Bu eldivenleri kullanırken cep telefonunuzun ekranında sorunsuz bir biçimde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Karbon fiber kaplama tekniği kullanılan eldivenler esneklik yaratır. Bu esneklik sayesinde cep telefonunuzu kolayca kullanabilirsiniz. Esnek eldivenler parmaklarınızı özgür bırakır. Fren ve vites kollarına hızlı şekilde erişebilmek için esnek eldivenlerden yararlanabilirsiniz. 4 mevsim motor eldiveni modelleri ellerinizin terlemesini de önler. Hava alabilen kumaş yüzeyleri sürüş sırasında daha rahat edebilmeniz için idealdir.

Cırt Cırt Özelliğiyle Artan Kullanım Kolaylığı

Motosiklet Eldiveni

Tüm mevsimler için uygun olan motosiklet eldivenleri kullanışlı özellikleriyle motosikletlilere yardımcı olur. Bilek kısmının sıkılığı ayarlanabilen eldivenler işlevsel bir tasarıma sahiptir. Cırt cırt özelliği bulunan bu eldivenlerin sıkılığını bileğinize göre ayarlayıp yolculuk boyunca rahat edebilirsiniz. Motosiklet eldiven çeşitlerinde yer alan cırt cırtlar suya karşı dayanıklıdır. Bu sayede, yağmurlu havalarda cırt cırtlarınız yapışkanlıklarını kaybetmez. Eldiveninizi bileğinize uygun şekilde giymeniz aksesuarınızın elinizden çıkmasını da önler. Eldivenlerin avuç kısmında yer alan dolgular, sert cisimleri tutarken ellerinizi rahatlatır. Su toplanması, kızarıklık gibi sorunlar yaşamamak için sürüş sırasında motosiklet eldivenlerini kullanabilirsiniz. Motosiklet, giyim, kask ürünleri ile eldivenlerinizi tamamlayabilirsiniz. Motosiklet ceketi ve motosiklet pantolonu gibi ürünler güvenli bir yolculuk gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Koku Oluşumunu Engelleyen Eldivenler

Motosiklet Eldiveni

Yıl boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz motosiklet eldivenleri koku oluşumunu engeller. Havalandırma bölümleri eldiveninizin temiz ve kuru kalmasına yardımcı olur. Eldivenlerin ellerinizi terletmemesi de koku oluşumunun önüne geçer. Otomobil, motosiklet ve aksesuar modelleri arasındaki eldivenler koku yapmayan tasarımlarının yanı sıra güvenlik yaratan özelliklere de sahiptir. Eldivenlerin üzerinde yansıtıcı şeritler bulunur. Bu şeritler gece saatlerinde ışığı yansıtarak daha kolay fark edilebilmenizi mümkün hale getirir. Reflektif şeritler yağmurlu havalarda da işlevlerini yerine getirir. Motosikletliler için dizayn edilen eldivenler iç kısımlarıyla da emniyetinizi sağlar. Silikon avuç içi dolgusuna sahip olan eldivenlerle çeşitli nesneleri kolayca kavrayabilirsiniz. Tüm diğer motosiklet ekipmanları & giyim ürünleri için ise Motosiklet Giyim, Kask kategorimizi ziyaret edebilir, örneğin gözlükleri de Motosiklet Gözlük, Vizör kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Bilinmesi Gereken Detaylar

  • Eldivenlerde kullanılan kumaşlar solmaya karşı dayanıklıdır.
  • Eldivenlerin dikişleri yırtılma ve sökülme sorununa karşı koruma sağlar.
  • Deri eldivenler parlak görünümleriyle dikkat çekici bir stil oluşturur.
  • Delikli hava kanalları bulunan eldivenler ferah hissetmenize yardımcı olur.
  • Kaydırmaz bant özelliği, nesneleri daha rahat tutabilmenize olanak tanır.

Dikkat Etmeniz Gereken Ayrıntılar

  • Eldiveninizin cırt cırtlarını fazla sıkmamaya dikkat etmelisiniz.
  • Ceket, mont gibi üst giyim ürünlerinin manşetlerinin eldiveninizin hareket alanını kapatmamasına özen göstermelisiniz.
  • 4 mevsim eldivenlerini 4 mevsimde de kullanılmaya uygun olan ceketlerle beraber kullanarak gövdenizi sıcağa ve soğuğa karşı koruyabilirsiniz.
  • Eldivenlerin boyutlarına dikkat ederek ellerinizle uyumlu ürünleri satın alabilirsiniz.
  • Kayışlı eldivenlerin kayışını sıkmanız ürününüzün bileğinizden çıkmasını önler.